Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добър вечер

    Как сте след дългия работен ден?

    Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Така е, Саше. Ма ти си минал покрай мен, аз в работно време съм на баш по пъто между Горубляне и Панчарево. А Косанин дол се води Бистрица само на хартия. Нищо общо.

      Наздраве!
      Работя с един приятел от Бистрица в Дружба. Оттам минаваме.
      Не съм видял твойта фирма по пътя, ама не съм и гледал много.
      Наздраве!


      Наздраве, групата!

      Наздраве, Митре, Вили!
      Вили, имам тука една Зорница с тесен гриф, та ми извади душата. Баш ЗОРница.
      Ама, така е като ме мързи да си оправя мойта...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Огледай се и свирни даже. На 200 метра преди табелата Панчарево, като идваш от Сф. Там съм от 8 без 15 до почти 5.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Допреди малко се опраявах с дървата. 4 кубика. Половината колкото ми трябват за зимата.
          Съхнех и вехнех как ще си набавя другите, и току-що Мусито се обади, че утре ще докарат и другите.
          Така, че съм почти спокоен. Остава да изора лозенцето, и ако иска може да вали сняг.

          Наздраве на всички.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Коле, другата седмица го дават за снег. Не си ли закъснел с орането? Аз фрезовах всичко.
            Остана малко, но баща ми настоява че му е ред да се обръща на права лопата.
            Айде, наздраве!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве хора ....и дами
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Чшш, ей, ти платили ли си афтурските права за снимката с франко връз страдалето, м?

                Иначе на кафенце сутринта.
                Коле, афТурските, афСръбските, афГръцките и афРумънските съм си платил даже!
                Това е за сметка на возенето един вид бартер да го ева!
                Наздраве!
                Свинье!
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Имаме 3 именници, дето празнуват у петъка (06.12). Ще се заформи нещо като късен Никулден, така че Ачо, носи паламудите.

                  Наздраве!
                  Паламуди няма бре,баси празното море.Наздраве!А и най-вероятно и аз няма да присъствам!

                  Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                  Наздраве!
                  Свинье!
                  Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Саше, слагам на фрезата плужно тяло от магарешко плугче. Едно време дядо ми с него ореше лозето. Та една магарешка сила го дърпа, значи няколко конски-пак би трябвало. Онзи ден пробвах да задвижвам системата с оригиналните копачки на фрезата, но не се получава. Утре ще направя две железни колела от 12 мм ламарина, с грайфери от 4 мм шина. Ако не забравя ще снимам. Та затова закъснях. А искам да ора, не да фрезовам, има си значение.

                    @дебелия плешив-убау де, убау, стига рива... Бил ме возил... Трябва да ми плащаш задето си имал честта да возиш франко на страдалето, а не да ми се оправдаваш.

                    Айде наздраве. Вече на вино с чоризо на фирма "Актуал". Неизвестна поне за мен, но това на вкус се доближава доста до вкуса на едновремешната смядовска луканка.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Паламуди няма бре,баси празното море.Наздраве!А и най-вероятно и аз няма да присъствам!

                      Наздраве!
                      Гледай, някой "Кьор-кефал" да не фанеш!

                      Наздраве!
                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        А и най-вероятно и аз няма да присъствам!
                        Ако още веднъж напишеш такова грешно мнение-ще се сдобря с гоблина, и ще го накарам да те обаня за 16 години...
                        Баси, как даже посмя да напишеш такова нещо...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          @дебелия плешив-убау де, убау, стига рива... Бил ме возил... Трябва да ми плащаш задето си имал честта да возиш франко на страдалето, а не да ми се оправдаваш.
                          Мани, като се върнах, гледам че беше прихванало ръжда страдалето, два месеца лечение с ръждо-преобразувател и се оправи!
                          Наздраве! ХРасиф!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ако още веднъж напишеш такова грешно мнение-ще се сдобря с гоблина, и ще го накарам да те обаня за 16 години...
                            Баси, как даже посмя да напишеш такова нещо...
                            Коле, аз ще му туря един електронен бан (да си го преведе съкратено как е)!
                            Наздраве!
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ако още веднъж напишеш такова грешно мнение-ще се сдобря с гоблина, и ще го накарам да те обаня за 16 години...
                              Баси, как даже посмя да напишеш такова нещо...
                              Много малко бре,само 16 годиниНяма как да потвърдя сега че ще идвам,няма кинти!А до сбирката има 18 дена,дет се казва последните пет може да падне някой лев.

                              Наздраве!

                              Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                              Коле, аз ще му туря един електронен бан (да си го преведе съкратено как е)!
                              Наздраве!
                              Ей мрУсник.......щи дойда на гости!Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                КоНпотерчо, то тва чоризо повече го бива кат мезе за бира.
                                Да ви кажа и аз едно наздраве с водкен и луканкен
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X