Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Как го пълните пипера, със спринцовка сигурно.... По нашия край го слагаме в мелнички и ръсим по малко, че люти.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Пипер, Милков, пипер. Питай Таргата..
      Наздраве!
      ПрАжоли, Евгени, прАжоли. Питай Мен...
      Ае...........
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        Тц,тц, снощи по това време на коУешката майка и и татко и Ми мятаха едни пАржоли на барбекюто в Добринище. А сега съм на пълнени чушки със сиренье, баси....
        Ае.............
        И ти викаха наздраве Наборе, дан са искали да ти дигнат холестерола Жоре!
        И кво им е на пиперките със яйце и сирене....вкусни са.
        Наздраве ви!
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Минимум е това, което Кольо черпи. Максимум е това, което Евгени може да изяде. Сега избистри ли ти се картинката?

          Наздраве!
          Кристално!!!!!Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Тц,тц, снощи по това време на коУешката майка и и татко и Ми мятаха едни пАржоли на барбекюто в Добринище. А сега съм на пълнени чушки със сиренье, баси....
            Ае.............
            Тия пържоли с какво ги пиеше бре,а?Ае!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Гени, по вашия край викате "чушки" на всичкия пипер дето е дълъг и конусовиден.
              По нашия-чушките са само дребните, до 5-6 см. Може и по-дълги, ама тънки. Например "чорбаджийска чушка".
              Оттам нагоре е пипер. Какъв точно-подлежи на уточнение.
              За сведение-едроплодния конусовиден пипер по агрономски му се казва "капия" Така се наричат и сортовете, например "куртовска капия"/
              Та смея да твърдя, че нашето понятие е по-правилно. Не, че всичките тези зеленчуци не са от семейството на пипера де. Въпрос на местен говор.
              На мен лично първата асоциация която ми идва наум като се каже "чушка" е за дребен пипер с конусовидна форма.

              Айде наздраве с пиринско, пържени картофи и сръбска наденица.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Гледам си ТВ и се чудя що ме сърби задника? Пък те, пияниците нещо ме юркат. Щото аз ще спирам алкохола и ще се местя в сладкарницата. Наздраве банда.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве на наборете и по-големите от мене...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Гени, по вашия край викате "чушки" на всичкия пипер дето е дълъг и конусовиден.
                    По нашия-чушките са само дребните, до 5-6 см. Може и по-дълги, ама тънки. Например "чорбаджийска чушка".
                    Оттам нагоре е пипер. Какъв точно-подлежи на уточнение.
                    За сведение-едроплодния конусовиден пипер по агрономски му се казва "капия" Така се наричат и сортовете, например "куртовска капия"/
                    Та смея да твърдя, че нашето понятие е по-правилно. Не, че всичките тези зеленчуци не са от семейството на пипера де. Въпрос на местен говор.
                    На мен лично първата асоциация която ми идва наум като се каже "чушка" е за дребен пипер с конусовидна форма.

                    Айде наздраве с пиринско, пържени картофи и сръбска наденица.
                    По нашия край е абсолютно същото!Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ми, черния пипер каво е тогава, баси!?
                      А, наздраве!
                      По вашия край и на кромида викате лук, а той и чесъня си е лук.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Ми, черния пипер каво е тогава, баси!?
                        А, наздраве!
                        По вашия край и на кромида викате лук, а той и чесъня си е лук.
                        Тука си го викаме кромид,даже се бъзикаме с "к@р-мит"!"Мит"-демек от измит!Ае наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Гледам си ТВ и се чудя що ме сърби задника? Пък те, пияниците нещо ме юркат. Щото аз ще спирам алкохола и ще се местя в сладкарницата. Наздраве банда.
                          Де ще ходишшшш?Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Саше, по нашия край като се каже "лук" се има предвид кромид. Както му казвате вие. На някой диФ селянин от моето село, ако му кажа кромид ще ме пита това птица ли е, или модел на фолксвваген...
                            И пак по ботанически-лук и чесън са си съвсем отделни понятия, и няма причина да се бъркат. Това кой как му казва е без значение. В селото на майка ми(Татарево, пловдивско) на чесъна викат "бял лук", а на обикновения лук-"червен лук". По други места може да е съвсем друго, та не се знае знае ли се.

                            Според няколко изследвания на българския език и местните говори се е установило, че най-правилен български(от книжовна гледна точка) се говори в търновско и шуменско.
                            Та спрете да спорите, и приемайте на доверие каквото ви казвам

                            Айде наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              В нашта градина на село мама не знам какъв сорт пипер сее, ама ги къса готови пълнени и понеже се престарава и сее много двата фризера идват малко тесни. То да изядеш ,да изядеш ,колко ще изядеш с тая свинска кайма вътре? Наздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Саше, по нашия край като се каже "лук" се има предвид кромид. Както му казвате вие. На някой диФ селянин от моето село, ако му кажа кромид ще ме пита това птица ли е, или модел на фолксвваген...
                                И пак по ботанически-лук и чесън са си съвсем отделни понятия, и няма причина да се бъркат. Това кой как му казва е без значение. В селото на майка ми(Татарево, пловдивско) на чесъна викат "бял лук", а на обикновения лук-"червен лук". По други места може да е съвсем друго, та не се знае знае ли се.

                                Според няколко изследвания на българския език и местните говори се е установило, че най-правилен български(от книжовна гледна точка) се говори в търновско и шуменско.
                                Та спрете да спорите, и приемайте на доверие каквото ви казвам

                                Айде наздраве.
                                Ай стига се пъна бре!Наздраве и да почерпиш,ей!Много правилен в търновско,да ми "ъкът"на всяка дума!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X