Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    С Азията, с Европата... Всеки нормален мъж трябва да има поне 3 континента.

    Наздраве!

    Тишо, тоя номер с химията го имА миналата година. Ко стана с димките за трезвената палатка?
    Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 27-08-13, 21:02.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      С Азията, с Европата... Всеки нормален мъж трябва да има поне 3 континента..... ....
      Е ... аз не съм Нормален ... Явно. Само с една Африка ....

      Нздраве!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


        Наздраве,банда!
        First Man, then Machine!
        Lada Niva
        Honda XR 400

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение

          Тишо, тоя номер с химията го имА миналата година. Ко стана с димките за трезвената палатка?
          Малко не чактисах, селитрата охлажда яко като се смеси с вода освен, че е за торене и за атентати.

          Наздраве и браво за яките поздрави на Ачо и Брейзър

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ми Десо донесе такъво и не помня колко има ефект, помня само, че някой реза хартиени лентички, топи ги у бялата гняс и ги суши на Гадев на Теранозавъра, с цел да ароматизира палатката на Жоро, щото го обича, сигурно.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве на пироманите.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Ми Десо донесе такъво и не помня колко има ефект, помня само, че някой реза хартиени лентички, топи ги у бялата гняс и ги суши на Гадев на Теранозавъра, с цел да ароматизира палатката на Жоро, щото го обича, сигурно.

                Наздраве!
                Виве достатъчно е бара да му тръцне след пиенето в палатката и да го напуши

                Наздраве!

                Минавам тежък преход от бира към ракия с поздрав, щото вали навън

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                  Хъм, странна Фтичка е тоя Картест.
                  Щял да идва у Софето.
                  Ми кажи го като хората, да ти спретнем едно отвличане у Траяла...
                  Да видиш как се посрещат далечни гости...

                  А той тухли щял да мъкне, стена щял да прай... ми ... Румен, кво да го прайш.
                  Наздраве!
                  Айде, и аз се включвам, докато съм тук, няма пия само ще викам Наздраве!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Да си жива и здрава Доби! И в най скоро време да пиеш с наздравица (от сърце ти го пожелавам)

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                      Да си жива и здрава Доби! И в най скоро време да пиеш с наздравица (от сърце ти го пожелавам)
                      Благодаря Тихич, този път трябва да се оправя вече, няма накъде още.
                      А и ще разчитам на бара и инвентара, след събора ще свиквам група за кръводаряване май, но има време.
                      Сега ще викам Наздраве и живи и здрави!
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        ... Всеки нормален мъж трябва да има поне 3 континента....
                        То и нормалните жени требе да имат поне един багер, а мойта има само един Колт и затова ми кара Пахероса. А багер вземам назаем за големото дупка.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                          А и ще разчитам на бара и инвентара, след събора ще свиквам група за кръводаряване май, но има време.
                          Доби от баровската кръв кръвни телца тук таме, но само в шегата. Вярвам всеки ще е доброволец с подходящата или различна кръвна група. С теб сме

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            И пак стана утре.
                            Наздраве по тоя случай!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Утре винаги ще има братле ,даже и без нас

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аз пък сега се прибрах от Добринище. Че ходихме на коуешката на майка и на рожден ден..
                                Ае.................
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X