Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Вече на ракия. Сварена от брат Ми. Със салатка от домати от тъщата Ми, нарязана от жена Ми.
    После ще ям боб от тенджерата Ми, с хляб от житото Ми, изпечено в хлебопекарната Ми.

    Тъй де, всички имаме разни нещица...

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аз пък си сипах от водчицата Ми от фризера Ми. Откъснах два от доматите Ми от градината Ми, нарязах ги в чинията Ми с малко от сиренето Ми и босилека Ми. Сега, само да взема вилицата ми и ще натъпча всичко в устата Ми.

      Наздраве на приятелите Ми!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, Ви!
        Аз си пия биричката Ми, пред компОтера Ми!
        Коле, и аз се прекарАх днеска на пиринка. Поради мързел да отида за подходящо 2.5 мегатонно торпедо.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Аз пък си сипах от пепсито Ми от хладилника Ми в чашата Ми!

          Наздраве!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве пияндета!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аз пък днеска пих Каменица с c-gul , че е във Варна, а сега чакам вечерята. Наздраве.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                .... а сега чакам вечерята......
                И тя ли е от форума и е във Варна?

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве ......Ачо не мое те познаем бе Днес ходих у едно село забравено от Бог , правителство и ЧЕЗ.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    .....и ЧЕЗ.
                    И аз си търся такова село. Откога ги карам да забравят моето, ама нцъ.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                      Ако ми донесеш чашата ще го донеса да го изпием ЗАЕДНО. НАЗДРАВЕ.
                      Чашата, ако си забравил ти я дадох на миналогодишният събор. Я па тоя, ще ме изнудва за чаши... Аз да нямам фабрика за чаши.
                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Коле, и аз се прекарАх днеска на пиринка. Поради мързел да отида за подходящо 2.5 мегатонно торпедо.
                      Тя пиринката си е 2,5 литра бе, и е добра, за втора вечер се убеждавам.

                      Наздраве, както вече се разбра-на пиринка. С някакво много сухо мезе, два пъти точих ножа докато си нарежа за една бира.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Някой да знае защо жена ми крещи вече 8-ма минута? Какво толкова, че съм си пекал чушки за салата на керамичния плот... То по-лошо стана, като и казах, че не е за сефте! Наздраве!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                          Добър ден! Успешна, лека и усмихната работна седмица на всички! Дано да е по-добра от почивните дни. Онази вечер ни блъсна един глиган. Сега сме минус калник, врата, броня и мигач. Голямо животно. Потроши ни и си продължи по пътя все едно не сме се срещали. Наздраве на започналите!

                          А бе, усетих аз, че нещо ма почеса, ама не знаех че сте вие!

                          Наздраве!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Бръм, бръм. Препечи си и филийки.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Някой да знае защо жена ми крещи вече 8-ма минута? Какво толкова, че съм си пекал чушки за салата на керамичния плот... То по-лошо стана, като и казах, че не е за сефте! Наздраве!
                              И аз имах една приятелка, която викаше много след секс, к'во толкова като съм го избърсал в пердетата!
                              Наздраве!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Някой да знае защо жена ми крещи вече 8-ма минута? Какво толкова, че съм си пекал чушки за салата на керамичния плот... То по-лошо стана, като и казах, че не е за сефте! Наздраве!
                                Баси,как си изтърпял цели 8 минути!Сега трябва се реваншираш с нещоНаздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X