Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
    Ех мамка му, що го няма Гришата? За следобед- време цигулка задръствахме ...
    Ей го бре, дойде с целият си блясък и величие

    Поздрав:



    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Наздраве момчета и момичета. Днеска ме бяха поканили да нося бетон и да си барам у. . Ама нали мързеливците и господ ги пази се падна майстор шофьор та го играх наблюдател от близо.И сега спортувам -гирички.
    Добре де, и на теб наздраве, ама що не разкажеш всичко, така както си беше, а? Кой даде седем лева на "маайстора-шофьор", пък той си беше бахти мрънкялото..., кой ти донесе цигари, м

    Не ми отговаряй, знам защо! Защото са ти заети ръцете с гирички и освен това те мързи да пишеш... щото нали умора

    Наздраве!!!
    Последно редактирано от Гриша; 17-08-13, 21:17. Причина: Забравих "Наздраве"-то...
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве. А Кольо е фанал Мойсей за шлифера. Един приятел вика да разтъпчем моторите до Шумен че имал работа и на мене ми избуксува съединител . Мъка , пари нема. А мислех Кольо да почерпи на негова територия.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Коле, някъде прочетох, че нещо, като че ли щяло да ти се размине събороидването другия месец, вярно ли?
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
          Ей го бре, дойде с целият си блясък и величие


          Не ми отговаряй, знам защо! Защото са ти заети ръцете с гирички и освен това те мързи да пишеш... щото нали умора

          Наздраве!!!
          Аз и с едно пръстче мога да накълва. НАЗДРАВЕ .

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Иво, чекай да ремонтирам къщата и Кольо ши рече, че мое му додеш на гостЕ и ще покани у къщи АкО не верваш пиатай оня, вратаря Евгени дето му не казвам наздраве.
            Наздраве на сите без Евгени
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
              Коле, някъде прочетох, че нещо, като че ли щяло да ти се размине събороидването другия месец, вярно ли?
              Ти ако си търсиш повод да не додете на съборо, се приготви да изпиташ гнева ми. Няма да има наздраве докато не станеш на 84!

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Аз и с едно пръстче мога да накълва. НАЗДРАВЕ .
                А добре си дошЕл и дано се задържиш за по-дълго в, както казва Кольо - Най-веселото място в целия световен интернет пространство (мое и да бъркам баш цитата...ама си е така, де)

                Наздраве, Иво!
                Наздраве на всички (тово пак по Кольо, щото дълго време ме беше банЯсал откъм не-наздраве-та)
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Ти ако си търсиш повод да не додете на съборо, се приготви да изпиташ гнева ми. Няма да има наздраве докато не станеш на 84!

                  Наздраве!
                  Наздраве-то сега за кого е? Щото нали съм все още далеч от 84-те... к'во бири ли
                  Представа си нямаш, сватя, каква организация съм спретнал, че даже колата съм оправил (всъщност сега като го написах се сетих, че малко забравих да я взема от сервиза вчера) и мотора съм го направил с чисто нов резервоар втора употреба е от Англия (вЕрно, че е черен, ама... на есен...)
                  И ти ли прихвана от брат'чеда не-светенето!? Следващата стъпка е не-идването на малки софийски сбирки, което впрочем ти вече отпочна

                  Наздраве, Бар
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве за новия Ханглийски резервоар!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аааа, знаех си аз, че с Евгени сте само далечни братчеди. Само така! Ще ви пазя място. На сбирки не идвам, ако съм на над 500 км.

                      Та наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве! Брат'чеда, щот е най-сириозен, ако чаках на него да пия бира, щях да съм изсъхнал като царевицата по видинско...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Аз затуй си пазарувам сама. Че ако чакам на някой за бира, да съм станала на чироз.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Наздраве! Брат'чеда, щот е най-сириозен, ако чаках на него да пия бира, щях да съм изсъхнал като царевицата по видинско...
                            Чшъъъ, ей, ти телефон нямаш ли???

                            п.п. А кажи, че не съм се погрижил за фигурата ти!!!
                            Баси колко трудно се градят и опазват мнения и впечатления за цяла рода.... И що все на мен тая "чест"... д..ба и каръка...

                            Ма наздраве, к'во да прайш - съдба
                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Утре ставам рано и отпрашвам с мАторя!Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Тишо, я дефинирай глухо наздраве.

                                Айде наздраве.
                                Eй сега братле само да обуем ботушите заедно ами на глух пънк навит ли си?Баси дивотиите дето шарят в тиквите!Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X