Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве момчета и момичета. Днеска ме бяха поканили да нося бетон и да си барам у. . Ама нали мързеливците и господ ги пази се падна майстор шофьор та го играх наблюдател от близо.И сега спортувам -гирички.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      Наздраве момчета и момичета. Днеска ме бяха поканили да нося бетон и да си барам у. . Ама нали мързеливците и господ ги пази се падна майстор шофьор та го играх наблюдател от близо.И сега спортувам -гирички.
      Наздраве наборе , и добре дошъл у нашия скромен клуб
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Eй беладжия, що не речеш, че счупи готово положената търба бре? Що не речеш, че и после с бирата имаше и салам фъстък а?
        Наздраве с водкенче
        Дедо Попе, каков е тоз салам фъстък бре?
        Сигур е бил голям колко фъстък и той Кольо затуй не го е усетил...
        И ако го питаш него- тЪрбата ша'й била спукана от преди и си щел да си имаш ядове с попадията в последствие...
        Ма ти , кат не усящаш дружеската помУщ...
        А наздраве!
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          И от мен наздраве. Ракия с таратор.

          ДА ви се оплача-днес нали ходих да правим на дедо поп на къщата мръсния канал. Не стига,ч е го оправихме, и вече няма никакви течове, а този изедник и чорбаджия ме държа до 2 следобяд жаден. Разсъхнах се ей, безмалко да ми паднат обръчите.
          Добре, че беше една леля комшийка, та да изнесе една бира, та нашият се засрами, и рече да не я отварям, щото имало студена в камерата.
          Тъй де, бива ли да държиш хората жадни...

          Е, аз направих една беличка, ама бързо я поправихме, даже стана по-хубаво.

          Наздраве.
          Кажи белята де!

          Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
            Eй беладжия, що не речеш, че счупи готово положената търба бре? Що не речеш, че и после с бирата имаше и салам фъстък а?
            Наздраве с водкенче
            Рекох бе! Че направих беля, ама я поправихме, и стана по-хубаво. Утре загледай мястото на снадката и виж, че точно там търбата трябваше да направи чупка. Получи се някак естествено(демек без да искам), ама е факт.
            А салама беше презряна македонка. Е, все пак е по-добре от нищо, ама друго си е суджучец, или шунчица.

            Ма не отричаш, че ме държа жаден, нали? Даже по едно време се наложи да пия вода, птфууу, още ми стои гадния вкус в устата...

            Наздраве.
            Последно редактирано от Кольо; 17-08-13, 20:58. Причина: Буквичка... Пиянде долно! Втори път... Ма наистина пиянде, да не може да уцели копчето...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве бре!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Eй беладжия, що не речеш, че счупи готово положената търба бре? Що не речеш, че и после с бирата имаше и салам фъстък а?
                Наздраве с водкенче
                Аааа разбрахме за белята!Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Не ме яд за бирите изпити в бара боли ме за глухото наздраве от сърце на което само един отговаря и това за мен беше Сашето и Вивето донякъде днес.Наздраве и с здраве

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Даже по едно време се наложи да пия вода, птфууу, още ми стои гадния вкус в устата...

                    Наздраве.
                    Как се къпеш бре? С шнорхел?

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тишоо, аз кат викам Наздраве да не си го викам на мене си , аъ?
                      И на тебе, и на Иво и на Гришата, и на Сашо -НАЗДРАВЕ.
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        Тишоо, аз кат викам Наздраве да не си го викам на мене си , аъ?
                        И на тебе, и на Иво и на Гришата, и на Сашо -НАЗДРАВЕ.
                        А на мен, нцъ, а?

                        Наздраве ми.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          боли ме за глухото наздраве
                          Тишо, я дефинирай глухо наздраве. Нещо не мога да схвана, ама това може да е щот съм си тъп по рождение.

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Как се къпеш бре? С шнорхел?
                          Аз се къпя бре, да не я пия... Едно време пиех и водата от пералнята, щото ималио скъп прах за пране вътре, ама вече не. Само бира, ракия, ако има кой да почерпи-уискенце...

                          Айде наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Специялно за теб - наздраве КАКА
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              А на мен, нцъ, а?

                              Наздраве ми.
                              И на тебе ти Наздраве, ама като си криеш присъствието,

                              аз от де да разбера кой е- обикновенно Е-вгени го прави тоя номер...
                              Наздраве.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Някои си крием присъствията, други отсъствията. С андроида инак нон стоп ще светя онлайн.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X