Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
    Сега си слушам ритъм енд блуус по ббс радио2. От 3 години нямам телевизор и съм далеч от простотията. В акъла ми само бири и заваръчни токоизточници, ако се сближим с брадър Коля и по съзтезания съм готов да отида само да си взема кетапа обратно.Наздраве!
    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    По какви състезания? Ако е по заваряване-предавам се, не съм толкова добър. Да речем средна работа.
    Ако е по офроуд-имаш шанса да дойдеш идния уикенд в Нови Пазар, и да се сближаваме, сближаваме... Тъкмо има нужда от навигатори.

    Наздраве.
    Тишо не съм сигурен ,че шоферска тапияе необходима за състезания.
    Виж горе- адаша търси навигатори...
    А в подписа ми може да видиш,че офертата не е лоша , мастиска, пъстъци, може и бира...
    Аз съм невъзможен тогаз- от тук отивам с буля на Паничище.

    Ама ако знаете как е кеф на терасата- ладно, бирка, теферич и безплатен нет...
    Наздраве
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Печен , препечен [ATTACH=CONFIG]612340[/ATTACH] да не стане като аз как пекох едно фъркато
      Саше, сбъркал си биросъдържателя- номера става с халуминово кенче от бира, не с бутилка.
      И огиня е бил бая, дето дума Колето.
      Ама ако не се греши нема как да се добие опит де.
      Ха наздравя.

      П.П. Дедо Попе, чух ,че откак си се оженил си станал голяма скръндза, верно ли е?
      Ма то да си приятел с Колето и да не прифанеш от неговия скръндзилък - нема начин.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Всяка година взимаме бройлери и досега ядем каиши ,щото на някой му се свиди да ги заколи малки, а като купиш печено пиле не е голямо като мисирка, а е гълъбче и тогава е сочно. Само,че на грил наистина минава доста време докато стане, като е дърто и в 100 маринати да го валяш и цял ден да го въртиш пак ще е каиш.Така е и с картофите, само бъхтенето остава, а на пазара Смолянски изобилстват.Абе бира да има! Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          То ако погледнеш колко смолянски картоф и смилянски боп има на пазара- сигурно там берат по три реколти в годината и се движат с две петилетки напред.
          наздраве.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
            П.П. Дедо Попе, чух ,че откак си се оженил си станал голяма скръндза, верно ли е?
            Ма то да си приятел с Колето и да не прифанеш от неговия скръндзилък - нема начин.
            Верно е станАл скрЪнза Конпотерчо. На мойта сватба решил да почерпи обаче само веднъж щото : "Тя сватбата и рИкията мое са чужди, обаче аз черпя!" (цитат по памет)
            Наздраве
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Верно е станАл скрЪнза Конпотерчо. На мойта сватба решил да почерпи обаче само веднъж щото : "Тя сватбата и рИкията мое са чужди, обаче аз черпя!" (цитат по памет)
              Наздраве
              Аз да не трябваше да взимам Варна- София за 4 часа, щях да те навестя, за да... помогна в ремонта, де... НаздравЕ!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вижте ся Дедо Коко , Кольо , всичко започна както си беше по рецепта Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3596.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5506247 със осоляване Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3597.jpg
Прегледи:1
Размер:241.0 КБ
ID:5506248 нахлузване върху бирено шише , поставяне на мястото на екзекуцията Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3599.jpg
Прегледи:1
Размер:250.8 КБ
ID:5506250 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3600.jpg
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5506251 и ....палим огино Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3601.jpg
Прегледи:1
Размер:295.2 КБ
ID:5506252 между другото и другия огин върви Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3603.jpg
Прегледи:2
Размер:306.5 КБ
ID:5506253 обаче ония огин е бил по силен Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3605.jpg
Прегледи:1
Размер:305.0 КБ
ID:5506254 иии............Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3607.jpg
Прегледи:2
Размер:291.8 КБ
ID:5506255
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ма той вика че днес си му дал ино шише, ма саде наполвина пълно било, бе дедо Попе...
                  Или наполвина празно - не разбрах точно.
                  Наздраве.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                    Тишо не съм сигурен ,че шоферска тапияе необходима за състезания.
                    Виж горе- адаша търси навигатори...
                    А в подписа ми може да видиш,че офертата не е лоша , мастиска, пъстъци, може и бира...
                    Аз съм невъзможен тогаз- от тук отивам с буля на Паничище.

                    Ама ако знаете как е кеф на терасата- ладно, бирка, теферич и безплатен нет...
                    Наздраве
                    Деди преди два месеца ходих до Сърница за една туба от Голиат и беше страшна природа и това на бая метри от морското равнище. Няма такава природа и борове които порят облаците. Това само ние го имаме. AMAZING

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
                      Всяка година взимаме бройлери и досега ядем каиши ,щото на някой му се свиди да ги заколи малки, а като купиш печено пиле не е голямо като мисирка, а е гълъбче и тогава е сочно. Само,че на грил наистина минава доста време докато стане, като е дърто и в 100 маринати да го валяш и цял ден да го въртиш пак ще е каиш.Така е и с картофите, само бъхтенето остава, а на пазара Смолянски изобилстват.Абе бира да има! Наздраве!
                      Че това блойлерите са голяма глупост,ядът като разпрани!Един път се излъгах,повече-не!По-добре прасе да взема!Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        То ако погледнеш колко смолянски картоф и смилянски боп има на пазара- сигурно там берат по три реколти в годината и се движат с две петилетки напред.
                        наздраве.
                        Предлагам "Смолянски" картофи от Търговище!
                        Наздраве!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Рецептът е имал правописна гряшка, ама кой да ти каже де точно е била, в жаръа ли, в огиня ли или в кутията от сирене- че сега ги правят тънки....
                          наздраве ви.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Вижте ся Дедо Коко , Кольо , всичко започна както си беше по рецепта [ATTACH=CONFIG]612357[/ATTACH] със осоляване [ATTACH=CONFIG]612358[/ATTACH] нахлузване върху бирено шише , поставяне на мястото на екзекуцията [ATTACH=CONFIG]612360[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]612361[/ATTACH] и ....палим огино [ATTACH=CONFIG]612362[/ATTACH] между другото и другия огин върви [ATTACH=CONFIG]612363[/ATTACH] обаче ония огин е бил по силен [ATTACH=CONFIG]612364[/ATTACH] иии............[ATTACH=CONFIG]612365[/ATTACH]
                            К'во му гньетете у гъзерете на тава пиле бре? После що не станало - и мен да ми набият една бутилка от бира, и после да ме захлупят с една тенекия и да запалят огин отвън и покрай мене само картофи, и аз ще се спека!
                            Наздраве!
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                              Предлагам "Смолянски" картофи от Търговище!
                              Наздраве!
                              Ти Па къде се мушиш при търговията с компири?Карай си Хамиончето и си глеЙ рускинчетата!Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Ти Па къде се мушиш при търговията с компири?Карай си Хамиончето и си глеЙ рускинчетата!Наздраве!
                                Аз, паък на рускините колко Смолянски картофи от Търговище съм им продал! По два, казвам им, че мойте картофи са Смолянски!
                                Само ме е страх да не фана некой Чернобилски колорадски бръмбари, че те тогава са оср@хме!
                                Наздраве!
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X