Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    Да не са ти ги изяли бръмбарите?
    Ми знам ли.Май кротнаха вече.............пък може и да си почиват
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #17
      От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

      Това вече си е подигравка. Да не напише човек тема.. Хората си споделят с какво си хранят животните, а вие веднага на подигравка го обърнахте.
      Кучетата, уж са най-добрия приятел на човека, нали трябва да се грижим за тях ? Написах темата, защото мислех, че ще е полезна, не за да бъде обект на подигравки..
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

        Аз моите,вече ги развъдих,та навсякъде запълзяха!Храня ги най-често по три пъти,обикновено с бръмбарски гранули,но НЕ ИМ ДАВАЙТЕ ОТ тези китайските,защото получават страшно разтройство!Най-доволен съм от храните на фирмата"Бръмбазък",всички в къщи,си играем с тях и сме много доволни,че приютихме тези животинчета!
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #19
          От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

          БРАВО ! От подигравка, го обърнахте и на простотия...
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #20
            От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

            А ти да не би да нямаш бръмбари в главата?
            Погледни си аватара и с ръка на сърцето кажи кой дявол(бръмбар)те накара да влезеш там.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #21
              От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

              Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
              БРАВО ! От подигравка, го обърнахте и на простотия...
              Колега,пусни за отмъщение една тема:Колко са твърди акитата на домашните ви любимциП.П.Пък като влизаш във форума,взимай си и чувството за хумор П.П.П.А някой знае ли какво се прави когато те сърби главата отвътре.

              Коментар


              • #22
                От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

                Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
                ...П.П.П.А някой знае ли какво се прави когато те сърби главата отвътре.
                Не знам, ама знам как да не му хлопа на човек дъската. Ако има пирони в главата
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #23
                  От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

                  За пироните ще отида на рентген,само да не се окаже,че вместо мозък имам бъбрек

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

                    RadoR , не се напрягай бе човек , ще ти изкочат очите ! Я виж аз на какво съм заприличал от много стягане !

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:path_6490.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5404414

                    А що се отнася за бръмбарите , аз моите ги храня само с плодове ( ферментирали понякога ) и сок от бъз . Трябва да ги държа в непрекъсната кондиция защото имат много работа по коване на дъски , пък и трябва да са в добра спортна форма за да се пазят успешно от ниско прелитащи лимки ..
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • #25
                      От: Хайде въпрос и от мен: с какво храните бръмбарите в главите си..

                      Моите не ги храня.
                      Всяка сутрин им оставям 3 лева да фръкнат да си вземат каквото искат.
                      Напоследък предимно на семки я карат - само цъкане и плюене чувам. Гледат ми сеира, май.
                      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X