От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Божко доде мое веке да легаме
Наздраве ,утре (днеска)пак
Божко доде мое веке да легаме
Наздраве ,утре (днеска)пак
Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар