От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Наливам си и пия за здравето на Деската!
Деси, честито и тук!
Наздраве!
Наливам си и пия за здравето на Деската!
Деси, честито и тук!
Наздраве!




Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар