От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Да си жив и здрав Саше
. И на 125-тия си рожден ден пак така да почерпиш
.Наздраве

Да си жив и здрав Саше
. И на 125-тия си рожден ден пак така да почерпиш
.Наздраве

.Наздраве
.....с водКа-к-то не се чете

Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар