От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Абе, то калкан има - ама водата е повече от калкана!
Наздраве!
Абе, то калкан има - ама водата е повече от калкана!
Наздраве!







Наздраве!


И на другите наздраве 


Тук са 61 потребители онлайн. 0 потребители и 61 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар