От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Тигърче, ако можем вкара толкоз гориво, като металическите, ша станем на ракети, бе?
Наздраве
Тигърче, ако можем вкара толкоз гориво, като металическите, ша станем на ракети, бе?
Наздраве
.

Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар