От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Наздраве, ранобудници
Наздраве, ранобудници




Честито на Стоян, макар и на патерици.
. Спомените топлят. Като я гледам и настроението ми става лятно
. Спомените топлят. Като я гледам и настроението ми става лятноТук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар