От: Клуб на трезвеника.
Наздраве се казва и като кихне някой, а тука всички са болнави, нали не пият редовно....
Та наздраве!
Наздраве се казва и като кихне някой, а тука всички са болнави, нали не пият редовно....
Та наздраве!
Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар