От: Клуб на трезвеника.
Алооооу, ландшафтдизайнерката, кво развяваш тия грозни плакати. Те не са за тук, а за ТАМ.
Алооооу, ландшафтдизайнерката, кво развяваш тия грозни плакати. Те не са за тук, а за ТАМ.
.
.
.
.
.
Някой им казал, че има заплата - баничка с боза, а в събота с айрян. Фрашкано е с ученици....
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар