Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да раздадем някакви образователни листовки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да раздадем някакви образователни листовки?

    Е не, това с бутането и Аудито ме размаза....
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      От: Да раздадем някакви образователни листовки?

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Е не, това с бутането и Аудито ме размаза....
      Аз бях не по-малко размазан.Това е млад човек,учил в университет,счита се че е повече от миньорите в Марица изток,под достойнството му е да работи държавна работа.И какво следва -ръцете му трайно заврени до лактите в ....задния дворец.Пък Уатито ще ми разправя за листовки....Пфу.ПП Че отвреме на време пуска по някоя задача......
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #18
        От: Да раздадем някакви образователни листовки?

        За миньорите... Много по достойни и морални хора са от повечето професий. За там се иска дупе и кофти хора почти не се задържат. За мен са много повече от професии като: брокер, политик, консултант, полицай, ДАЙджия и т.н. Извинявам се предварително на свестните полицай.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          От: Да раздадем някакви образователни листовки?

          То изброените не са професии, ми хранилки...

          Коментар


          • #20
            От: Да раздадем някакви образователни листовки?

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Това е млад човек,учил в университет,счита се че е повече от миньорите в Марица изток,под достойнството му е да работи държавна работа.И какво следва -ръцете му трайно заврени до лактите в ....задния дворец.
            Пък мама когато ме пращаше "да оправя компютъра на...", защото аз 14 годишния бях "голям спец", а онези зъболекари, шефове на фирми, учени от..., и т.н. специалисти не можеха да осмислят елементарни текстове на екрана, нали се сещаш какво си мислих за тях?

            На първо място нека всяка жаба да си знае гьола. Няма роден-научен. Няма и нещо измислено, което да не може да се научи - разликите между нас са в мотивацията и необходимото време. Човекът явно отскоро кара автомобил, явно на курсовете никой не му е казал нищо, явно е нямало и кой друг да му ги разкаже когато е трябвало. Не се е интересувал защото е имал други интереси. Вместо подигравки този човек заслужава обучение! Ако му бъде предложено и откаже - да, тогава си заслужава участта.

            Коментар


            • #21
              От: Да раздадем някакви образователни листовки?

              След като заслужава обучение, можа да го получи по ...найсет начина, а не чрез листовка.Сяда, отваря форума или друг способ, отделя време, прави опити и се учи.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                На първо място нека всяка жаба да си знае гьола. Няма роден-научен. Няма и нещо измислено, което да не може да се научи - разликите между нас са в мотивацията и необходимото време. ................. Вместо подигравки този човек заслужава обучение! Ако му бъде предложено и откаже - да, тогава си заслужава участта.[/QUOTE]

                В написаното си синтезирал почти всичко по въпроса...Като уточним, че живеем в 21 век и достъпната информация за ежедневните житейски проблеми е въпрос на обмисляне и оценяване на дадена ситуация, 10 - 15 мин, няколко движения на пръстите за нагледни примери за решаването и и малко ентусиазъм, темата става безмислена по мое мнение. Индивидите, които не мислят за собственото си оцеляване и безопастност преди време просто щяха да са жертва на естествения отбор...Сега, гледам са твоя грижа...

                Коментар


                • #23
                  От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                  Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                  Пък мама когато ме пращаше "да оправя компютъра на...", защото аз 14 годишния бях "голям спец", а онези зъболекари, шефове на фирми, учени от..., и т.н. специалисти не можеха да осмислят елементарни текстове на екрана, нали се сещаш какво си мислих за тях?

                  На първо място нека всяка жаба да си знае гьола. Няма роден-научен. Няма и нещо измислено, което да не може да се научи - разликите между нас са в мотивацията и необходимото време. Човекът явно отскоро кара автомобил, явно на курсовете никой не му е казал нищо, явно е нямало и кой друг да му ги разкаже когато е трябвало. Не се е интересувал защото е имал други интереси. Вместо подигравки този човек заслужава обучение! Ако му бъде предложено и откаже - да, тогава си заслужава участта.
                  Вярно не съм го обучавал,щото той ми е почти набор.Отделно е надут пуяк.Нямам никакво желание да уча някой,освен собствените си хора.Нямам манталитет на начална учителка и даже ме дразнят-ползвам ги само за детегледачки за времето когато съм на работа.Истинското учене пада после.
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                    Процесът е двустранен. Ще влезе във форума и ще прочете колко е глупав. Не той лично, а някой като него, но по аналогия ще е той. Или пък ще попита и ще му кажат "да използва търсачката". Което също ще го отпрати с горчивина.

                    Ако искаме да постигнем някакъв резултат и да създадем общество трябва да вложим поне толкова усилия, колкото и те. За добър резултат - повече.

                    Мислите ли, че ако оставите едно дете да решава самичко дали и какво да учи, то то ще го направи качествено? А защо мислите, че при възрастните хора е различно?

                    Първоначално публикуван от Сашо Преглед на мнение
                    Сега, гледам са твоя грижа...
                    Наша!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      А той ми вика ква скорост,на скорост ли трябва да включа?
                      Аз така пък, бутах сам един приятел- на равно обаче! Три пъти по 30м. някъде... И си включваше на скорост човека... но не даваше "на контакт"!
                      Приятели, к'во да ги правиш...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                        Наша![/QUOTE]

                        Много е относително всичко. Давам ти един пример:
                        Офф
                        Шляпам вчера пеш из града по работа и се радвам на снега. На едно кръстовище се налага да пресека, но двама младежи, любители на летните гуми втора употреба се опитват да го пресекат с една фиеста. Шофьорчето дава газ и клати консервата напред - назад с амплитуда 20-30 см, а спътникът му с нахлупена в гангстерски стил качулка попушва спокойно. Стана ми интересно и спрях на тротоара да видя изхода от ситуацията. По едно време, държащия волана се обезвери и поотвори прозореца 3 пръста, за да се провикне "брато ела бутни малко..." Няма да цитирм какво що си говорихме, но в крайна сметка младежа в дясно се измъкна и с една ръка демостративно му помогна да премине заледения участък...Не съм някакъв супер гадняр и непукист, но в такива случай не бих си мръднал и пръста. Друг е въпроса, ако един - двама бутат и са недостатъчни! Тогава ще направя всичко по силите си, за да помогна!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                          Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                          Аз така пък, бутах сам един приятел- на равно обаче! Три пъти по 30м. някъде... И си включваше на скорост човека... но не даваше "на контакт"!
                          Приятели, к'во да ги правиш...
                          Аааа,твоя е бил с научна степен щом е включил на скорост.Еле пък ако беше забравил и контакта,нищо чудно да запали
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Да раздадем някакви образователни листовки?

                            Да не попарвам ентусиазма,но за някои карането е като за мен готвенето - 100 листовки ми дай и пак едни бьркани яйца мога да направя и евентуално пьржени картофи и нящо за скара.Виж това за скарата мога да си го хвана сам,да си го одера,да си го нарежа,да си го изпека и изям.Да готвя обаче не ме закачай.

                            Има хора и хора,клиентите ти или поне голямата част от тях не им пречи да хапват,но не ги бьзикай с готвене.Ще пали и ще кара до кьдето може и колкото може,после си ти с пьтната помощ па ако ще по 2 листовки на некадьрник да им раздадеш.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X