Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магнитни гривни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Магнитни гривни

    Нямате правилни умствени настройки, подигравате се с нАучните постижения, двойките по физика не ги коментирам/аз съм съпричастно в кюпа/ и по този повод темата заминава на любимото нам място, развийте я на воля.
    Аз като получа от господина Райчев чифтчето гривни ще споделя как е хавата, това с магнитното поле за долната и орехите ме притеснява малко, да взема да си ушия едни азбестови шорти ли, да заземя писания да не ме светне някоя гръмотевица ли?
    Ще мисля още, не отказвам конструктивни съвети, два ореха са не орехова гора.

    Коментар


    • #62
      От: Магнитни гривни

      В тоя каталог нямаше ли и диадемки с камъчета? За да е пълен комплекта и пълно покритието на енергийното облъчване

      Коментар


      • #63
        От: Магнитни гривни

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        с камъчета... пълно покритието на енергийното облъчване
        Ако има, искам нещо с шлифован клевеит, 10-ина грама.

        Коментар


        • #64
          От: Магнитни гривни

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ако има, искам нещо с шлифован клевеит, 10-ина грама.
          Това ще да е от каталога на Рамзи, нешлифован и без лъскави камИчета И не те прави храсиФ

          Коментар


          • #65
            От: Магнитни гривни

            Имам опит с гривна от '80-та или '81-ва - не си спомням точно. Не заради здравословни проблеми, ами от гъзария. Беше на бъдещата ми жена(тогава бяхме съученици само), полска, не точно медна, а месингова. Момче с гривна тогава си беше атракция. Обаче майка ми постави ребром въпроса - или махаш тоя "синджир" от ръката, или сам си переш захабените от нея ризи! Мързела надделя.

            Не се отказах - сложих си месингова обеца на ухото, кръгла, като халка с две топченца на края за да не се дупчи ухото. Ризите ми не стигаха до ушите, обецата събираше погледи, всички бяха доволни. Обаче я загубих. После загубих и втората. От немай къде вързах един биберон чико на връвчица и си го обесих на врата ('се с нещо трябваше да провокирам общественото мнение, нямаше как). И да ви кажа - чувствах се прекрасно! Няма болки в кръста, няма щракане на ставите, никаква храна или алкохол не ми се опираше. Докато влязох в казармата. Там се наложи да се откажа да провокирам общественото мнение. Кат следствие синузитът ми се възпали, хванах гъбички на краката, извадиха ми зъб, започнах да се умарям от безсмислени действия. Преди нямах такива проблеми.

            Сега, като чета за медната гривна се замислям дълбоко дали да не пробвам. Какво ще ме посъветвате?

            Коментар


            • #66
              От: Магнитни гривни

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              Сега, като чета за медната гривна се замислям дълбоко дали да не пробвам. Какво ще ме посъветвате?
              Жена ти не я ли пази?

              Коментар


              • #67
                От: Магнитни гривни

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                От немай къде вързах един биберон чико на връвчица и си го обесих на врата
                Отде Чико по това време в България?
                Според мен е бил на "Латекс"-Бяла...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: Магнитни гривни

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Жена ти не я ли пази?
                  На този етап пазим само спомени! Докато можем...

                  п.п. Чикото от кореком, няма да се излагаме с латекс я!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Магнитни гривни

                    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    Имам опит с гривна от '80-та или '81-ва - не си спомням точно. Не заради здравословни проблеми, ами от гъзария. Беше на бъдещата ми жена(тогава бяхме съученици само), полска, не точно медна, а месингова. Момче с гривна тогава си беше атракция. Обаче майка ми постави ребром въпроса - или махаш тоя "синджир" от ръката, или сам си переш захабените от нея ризи! Мързела надделя.

                    Не се отказах - сложих си месингова обеца на ухото, кръгла, като халка с две топченца на края за да не се дупчи ухото. Ризите ми не стигаха до ушите, обецата събираше погледи, всички бяха доволни. Обаче я загубих. После загубих и втората. От немай къде вързах един биберон чико на връвчица и си го обесих на врата ('се с нещо трябваше да провокирам общественото мнение, нямаше как). И да ви кажа - чувствах се прекрасно! Няма болки в кръста, няма щракане на ставите, никаква храна или алкохол не ми се опираше. Докато влязох в казармата. Там се наложи да се откажа да провокирам общественото мнение. Кат следствие синузитът ми се възпали, хванах гъбички на краката, извадиха ми зъб, започнах да се умарям от безсмислени действия. Преди нямах такива проблеми.

                    Сега, като чета за медната гривна се замислям дълбоко дали да не пробвам. Какво ще ме посъветвате?
                    Мини направо на биберона. При тези симптоми, които описваш, само гривна няма да помогне.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Магнитни гривни

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Яни, а откъде си сигурна, че батерията е умряла именно заради гривната? Има много по-тривиално обяснение-просто е дошъл края на земния и път...
                      Звучи прозаично, това с енергията на гривната е доста по-красиво и приятно обяснение, но просташкото обяснение(моето де) е доста по- близо до истината.

                      Обясненията, че нова батерия свършва за месец-два не важат. по магазините се продава най-вече евтиното. А то в повечето случаи е боклук...

                      Иначе-щом за теб има естетическа стойност-носи си я, няма лошо.
                      Коле,веднага ще ти отговоря за батерията.Може да ти се стори смешно,но ходя при един и същи часовникар когато се наложи смяна на батерията.Човекът отваря,сменя и залепя едно стикерче вътре ,където дава гаранция за батерията,обикновенно е година и нещо.Да спомена-използва квалитетни марки батерии.Преди да реша да понося часовника заедно с гривната на едната ръка,нямаше никакви проблеми.Точно толкова работи,колкото е казал.Втората батерия обаче се изтощи много бързо и започнахме да търсим причината,та стигнахме до магнита на гривната миИ така деПиша на сънена глава ощеАко има други въпроси,аз съм насрещаПоздрави
                      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                      Коментар


                      • #71
                        От: Магнитни гривни

                        Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
                        Как, така изтощи батерията? Да не станало късо съединение?
                        Да видим кой не е посещавал уроците по физика?Дай си бележника да надникнем ,ако обичаш
                        Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                        Коментар


                        • #72
                          От: Магнитни гривни

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          В тоя каталог нямаше ли и диадемки с камъчета? За да е пълен комплекта и пълно покритието на енергийното облъчване
                          В "тоя" каталог имаше само гривни.От красива по-красива.Мъжки,дамски и детскиДиадемките са на друга фирмаТова с енергийното облъчване....е малко по-друга темичкаПоздрави от слънчев и усмихнат Бургас!
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • #73
                            От: Магнитни гривни

                            Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                            Това с енергийното облъчване....е малко по-друга темичкаПоздрави от слънчев и усмихнат Бургас!
                            Всъщност темичката е именно тази. Това с красивите нещица....е малко по-друга темичка Поздрави от облачните и намръщени Канарски острови!

                            Сега, по темата ..

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18.jpg
Прегледи:1
Размер:35.0 КБ
ID:5373740





                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            ..не отказвам конструктивни съвети.....
                            За улавяне на магнитни и енергийни потоци и насочването им в желана посока предлагам следният конструктивен съвет :

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:max.jpg
Прегледи:1
Размер:12.7 КБ
ID:5373741
                            Последно редактирано от droba; 12-05-12, 12:42.
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Магнитни гривни

                              Дробе , този е ебати каръка брат !! ( вица за "разклати ги ,може пък да не улуча.." нали го знаеш ..)
                              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                              WJ 4.7

                              Коментар


                              • #75
                                От: Магнитни гривни

                                Забавил се е ...
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X