Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде са Морските?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къде са Морските?

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Как се справи китайската машинка, с която заменихте Шотки диода ?
    Шотки диода го махнахме. На лодката имаше авариен ключ свързващ стартовия акумулатор към останалите. Е точно там свързахме тоя "преливник". Всеки път като зареждаме акумулаторите се зарежда и стартовата. Спрем ли да зареждаме и преливника прекъсва на 13.1v. Стана идеално.
    Брата каза за алтернаторите. Тъпото е, че сега стария алтернатор прегрява. Нещо не е наред ама ми дреме. Оставям я в Палма и идвам в България да се пека на плажа.
    Някой ще ме повози ли на Джип?
    Последно редактирано от Тихомир; 19-06-11, 21:51.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Къде са Морските?

      Ееее, кога това? Къде ще отсядаш?
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        От: Къде са Морските?

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Ееее, кога това? Къде ще отсядаш?
        А, това го решава жената. От 2 месеца не съм я виждал. Даже сега е някъде по морето ама не смея да питам къде...
        Като ми кажат подробности ще докладвам. Много ми се вози на нещо красиво и издялкано...
        Идвам си до ден-два ама не казвам кога точно, че да няма изненади по летищата.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #19
          От: Къде са Морските?

          Ако си по южното черноморие ще се возиш на каквото поискаш телефона ми е 0899852338

          Коментар


          • #20
            От: Къде са Морските?

            Айдеее, май няма да докарам до пясъка. 14 години не съм ходил на море, с тия приказки май няма да ми трябва хавлийка...
            По южното ще да е, някъде на спокойно. 10 месечна щерка имаме, не сме за гюрултия... Ще се обадя. Ако не друго поне на това летище/нали е литище това по снимкитв на сервиза?/ по студена бира да изпием.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #21
              От: Къде са Морските?

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              ...14 години не съм ходил на море...
              Е, на това се вика "вода газят, жадни ходят"
              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

              Манол Денев

              Коментар


              • #22
                От: Къде са Морските?

                Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                Е, на това се вика "вода газят, жадни ходят"
                Не е за разправяне- представи си следната картинка. Тен като марципан. Изгорял до безобразие. Сядаш в самолета от Палма до София и до тебе друг индивид.
                "Как беше ваканцията?"
                "Аз бях на работа..."
                "Аааа, в Испания работиш, как е?"
                "А, не, работя в USA..."
                "Пич, самолета е от Палма Де Майорка, каква Амврика...?"
                "Ами карах яхта от Калифорния до тук, паркирах я и сега отивам на море в ... Синеморец. След морето отивам директно пак на работа..."

                След последното изречение обикновенно индивида се извинява, отива до тоалетната и не се връща...
                Ако смениш тактиката и кажеш, че идваш от почивка става интересно на летището. Пътуваш с не Български паспорт и си единственкя шемет на летището с 2 чифта гумени бутуши и 4 дебели якета в багажа.
                "Ми казаха, че ставало студено..."
                После те дърпат в странична стаичка да си доразкажеш...
                И нашта не е лесна!
                Еххх, морееее! Странно нещо, мокриш си краката със солена вода и никой не ти плаща!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Къде са Морските?

                  Питай ме мен 2 часа и половина на летището на Л.А как сьм ги благославял.Седят и се чудят граничните как така имам само изходни печати от 3 страни,излязьл,а как влязьл не се знае.
                  Излязьл от Колумбия,а му трябва виза за да влезе,а такава няма.Втория и той такьв,но от Гибралтар.А кьде е Английската виза............ми аз нямам хващане............и си летя от Дюселдорф пьк идвам от Барселона,а там как сьм влязьл..............и айде 2 часа на коневрьза.
                  В Дюселдорф как сьм се смял на една гранична полицайка дето се опитваше с маникюра да отвори Пеликан кутия сьс сателитен телефон няма да ви разказвам,15 минути се мьчи горката и не и идва на акьла да отвори винтила за изравняване на налягането.
                  - Да ви помогна малко...........?
                  - ААААА НЕ,аз мога сама...............
                  Е а копай тогава като си теле и не слушаш.За обяснение какво е сателитен телефон на немски някой иска ли да знае?Превежда се АЛО,АЛО....САТЕЛИТ....ЗЬЬНННН.....АЛО,АЛО.....ТЕЛЕФОН.
                  - ВАС ИС ДАС????
                  И аз се напиках от смях,а те мислят,че им се подигравам много.


                  Това трябва на 3 бири да го разказвам,няма как да се опише иначе.

                  Брат идвай си,че това от аватара ти трябва да го сваляме пак до тук,а тая лодка е карьк и ще те е ЯД,че си изтьрвал екшьна.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къде са Морските?

                    Кефите ей...


                    Сега разбирам защо Тефчо толкова се е затъжил.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къде са Морските?

                      ще се сетиш
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Къде са Морските?

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        ...Еххх, морееее! Странно нещо, мокриш си краката със солена вода и никой не ти плаща!
                        Това като вица за мутрата, дето го пратили за почивка... На сафари.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X