Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

    Купувам си отдавна мечтаната яхта. Тъпча я с бобени консерви и суджуци, и беж към топлите морета.

    Коментар


    • #17
      От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

      Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
      ..Ония "страшните" мутри ги няма вече,няма страшно,за сегашните тия пари май не представляват интерес .
      Да се самозалъгва човек често е опасно в нашата страна...
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #18
        От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

        Купувам коралов атол и обявявам независима държава "Офроудландия" ......
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #19
          От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
          Купувам коралов атол и обявявам независима държава "Офроудландия" ......
          Тогава от офроуд требе да минеш на онуотър ...
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #20
            От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

            Парите в големи количества, обикновенно не носят щастие. Ще цитирам един автор: "Радостта на богаташа, че си е купил новия модел Бентли, няма нищо общо с радостта на жената на водопроводчика, която си е купила нови пердета за кухнята..."

            Парите искат много мислене колеги, особенно когато не знаеш какво да ги правиш. Виж, висок месечен доход е нещо съвсем различно.Замислете се реално какво бихте си купили и къде ще държите остатъка? При всяка покупка на къща, кола или прочие, се сваля евентуалната лихва, която бихте получавали. А остатъка къде? В банка? Ами ако фалира? В бизнес? Какъв?

            Коментар


            • #21
              От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

              За какво ти е бизнес, да му робуваш? Купуваш 10 магазинчета и офиси, даваш ги под наем през агенция, която да събира наемите, да гледа за повреди и други сакатлъци и........Кой каквото го влече.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                Първото нещо което ще направя е да си намеря читав психолог. После да речем, че държавата ми вземе 10% данък, 10% заделям да помогна на хора, които имат нужда от помощ. Но по закон в България не се дължи данък от хазарт, то веднага парите за помощ стават 20%. Повечето хора които събират средства ще им помогнат други, аз бих помогнал на хора които нямат тази възможност. (Много гадно ми стана, когато чух една жена да плаче в ефир, че сестра и умира и нищо неможе да се направи, а Здравната каса нямала отделени средства болкоуспокояващи....). Ами от тук накъде, закона за една-та трета. трите ги деля на още три, разделям ги на по.... познахте три банки, по три валути, оставям си 100 хил. за джобни и проба-грешка в начинания. За другото ще му мисля само здраве да има.
                А да една къща от 70 кв.м. и гараж от 150 кв.м. висок поне 4 метра., че сега колата ми с 10см. не влиза в гаража, а има уловка за да разширявам портата. И по една поговорка ще износя колкото мога повече гащи.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #23
                  От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                  Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                  Парите в големи количества, обикновенно не носят щастие........
                  Но пък могат да донесат нещастие на враговете, което от своя страна би могло да направи щастлив собственика на милионите Пояснявам - преди доста години, аз , мой добър приятел и няколко шишета водка, стигнахте до темата за милионите.
                  Той - абе ти за един милион долара би ли дал да те опънат? Мълча и гък не казвам. Тоя пак - абе човек тва са много пари, и никой няма да разбере. Пак си трая. - Аз пък ще дам, голяма работа. После цял живот на корем. Айде сега си признай, че и ти ще се навиеш ?
                  - Няма !
                  - Абе как няма, ти луд ли си !
                  -Няма пък ! Тоя му стана кофти, че се дава а аз се дърпам като магаре на мост и взе да ми обяснява предимствата на богатия, ползван задник.
                  -Няма !
                  -Ок, щом няма, няма. Аз не се отказвам от думите си и когато взема милиона ще дам половината пари за да намеря 10-те негъра с най-големи ..... да те хванат и .......................................
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                    Като си казал не, та не. Гледай това филмче, там са описани сходни душевни терзания - да дадеш или да не дадеш.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                      Тва ако са душевни терзания, здраве му кажи. Гледам хората тук как се мъчат след като спечелиха милионите и се чудя на мен какъв ми е проблема. Нито параноя ме гони, нито мафията. Не ща да се крия от никой и никой в лудницата ме не ще. Явно съм за завиждане. Само за горките спечелили шестици ми е кофти. Будя се изпотен или плача на сън. Ей на, ся корема нещо ме присви. Ще отида да се изакам пък дано и на тях нещо хубаво им се случи...........
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                        Ще ги дам на държавата да си върже бюджета
                        Ако не се появи някой, те пак там ще отидат, може би в някой дълбок джоб
                        А най-много ми прилича на гладна кокошка просо сънува
                        Тото не играя. Когато бях малък пусках за джобно спорт тото 1. Но тогава се познаваха резултатите , не като сега
                        Иначе пожелавам да ги спечели и за в бъдеще някой, който ще знае как да ги похарчи и да е доволен след това.
                        Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво ще направя със 7 000 000 от джакпота...

                          Забравих да добавя-ще покрия всички кредити на приятелите си.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X