Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това са шофьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Това са шофьори

    Първоначално публикуван от METIN Преглед на мнение
    да,точно така колега най сетне се примири че джогана и сие че не могат и да сънуват такива маневри с такива композиции ако ще и с гъза си нагоре да дойдат това е истината-иначе са хубави машинки за оффроад разходки и да имат от зад цистерни с гориво за баласт и точно за това ми беше спора от началото до сега ,аре един поздрав от мен с едно бижу
    А ти май не разбираш прочетеното,освен че не се справяш с писането!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #47
      От: Това са шофьори

      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
      И какво видя тука,това е за първолаци,учи се още в началото,ако не знаеш!
      Те СА ПЪРВОЛАЦИ - на камиона май пише "yrkesakademin" - финландска организация за професионално обучение.
      предполагам, че колегата се е впечатлил от размерите на хенгера - наистина в Скандинавия разрешените дължини и тегла на композицията са малко по-големички...но доколкото знам и тука преди 2000 година действащата норма беше, че максималната дължина на автовлак може да е с до две ремаркета и май с обща дължина до 30м.

      Коментар


      • #48
        От: Това са шофьори

        Не знам как успяхте да заформите спор,по една такава безобидна тема?!
        Темата е добра и не мисля,че някой от пишещите в нея се опитва да се изтъкне.Всеки си казва–ето това го мога или съм го пробвал,та знам колко е трудно.
        И друго–темата е за шофьори,а не за техника.
        Но както знаем всички,едното без другото не може.Има обаче и друг момент,който на всички ни е ясен–между шофьора и техниката има период на привикване.Факт е също,че с хубавото се свиква по-лесно.Та в този контекст–на кой би му било по-трудно–на шофьор свикнал с лоша техника,да се оправи със съвременна или обратното?!
        Още повече,че по нашите земи все още добрият шофьор,освен да маневрира при всякакви терени и условия,най-различни машини по най-различни начини,има и задачата да ремонтира и поддържа техниката с която работи.Недостатъка на старата техника,че е по-проста,се превръща понякога в предимство–на половината соц.антики им се прави основен ремонт на пътя с общомонтажен инструмент.Стара техника–троши се повече,гори повече,върви по-малко,кара се по-лошо,амаа...струва много по-малко.Всеки иска да кара ново и сметките да му излизат,ама не става.Иначе новото е по-добро и никой не спори,ама то е за сериозен бизнес с постоянна работа и постоянни доходи.За по-скромни транспортни задачи и соц.техниката си има своите предимства,па макар и някои от машините да се нуждаят от предварителна подготовка за започване на работа.

        Всеки си е понаправил сметката и симпатийте към соц. или западна техника, не могат да са фактор когато става въпрос за рентабилност и сериозна работа.Така че за използването на определена техника винаги си има причини.

        P.S.И от мен един клип,който съм го пускал някъде,ама не помня вече къде(Световен рекорд по каране назад, с ремарке EuroCombi):
        Последно редактирано от cecoa1; 17-01-11, 01:08.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #49
          От: Това са шофьори

          Не виждам смело решение на някоя от страните.Колеги сега е момента да докажете две неща, -дали става соц.техниката и майсторско шофиране,че не сте плямпалници седящи пред каминката повдигайки мъжкото си его с постове и клипчета.
          Пс.,ако имате финансов проблем за начинанието,аз съм готов да го финансирам.

          "само нечестивците се отмятат"
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #50
            От: Това са шофьори

            Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
            Не виждам смело решение на някоя от страните.Колеги сега е момента да докажете две неща, -дали става соц.техниката и майсторско шофиране,че не сте плямпалници седящи пред каминката повдигайки мъжкото си его с постове и клипчета.
            Пс.,ако имате финансов проблем за начинанието,аз съм готов да го финансирам.

            "само нечестивците се отмятат"
            Колега извинявай за въпроса но прочете ли пост41.Проблема е че нямам камера а с телефон не става хубав филм.Но накрая и с телефон ако трябва ще го снимам.
            0887284106-Митко
            http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
            http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

            Коментар


            • #51
              От: Това са шофьори

              аа нека любителите на джогана и сие да видят хубаво ,защо аджеба е световен рекорд това дали шофьора е толкова добър майстор като шумахер надарен талант или в техниката има нещо ?За това ми е и спора през цялото време в темата ,не че нямат право да се харесват соц машините или другите на когото и да е било и нямам нищо против към колегите тук да ги засягам ,ама не може това ремарке от клипа даже от последния тук от горния пост да го закачите на ифи или джогани и кразове на които им трябва да завият обратно на място като националния стадион-това е точка по въпроса от мен,нека със здраве да си останете и всеки с хобито и любимата професия поздрави от мен!
              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Не знам как успяхте да заформите спор,по една такава безобидна тема?!
              Темата е добра и не мисля,че някой от пишещите в нея се опитва да се изтъкне.Всеки си казва–ето това го мога или съм го пробвал,та знам колко е трудно.
              И друго–темата е за шофьори,а не за техника.
              Но както знаем всички,едното без другото не може.Има обаче и друг момент,който на всички ни е ясен–между шофьора и техниката има период на привикване.Факт е също,че с хубавото се свиква по-лесно.Та в този контекст–на кой би му било по-трудно–на шофьор свикнал с лоша техника,да се оправи със съвременна или обратното?!
              Още повече,че по нашите земи все още добрият шофьор,освен да маневрира при всякакви терени и условия,най-различни машини по най-различни начини,има и задачата да ремонтира и поддържа техниката с която работи.Недостатъка на старата техника,че е по-проста,се превръща понякога в предимство–на половината соц.антики им се прави основен ремонт на пътя с общомонтажен инструмент.Стара техника–троши се повече,гори повече,върви по-малко,кара се по-лошо,амаа...струва много по-малко.Всеки иска да кара ново и сметките да му излизат,ама не става.Иначе новото е по-добро и никой не спори,ама то е за сериозен бизнес с постоянна работа и постоянни доходи.За по-скромни транспортни задачи и соц.техниката си има своите предимства,па макар и някои от машините да се нуждаят от предварителна подготовка за започване на работа.

              Всеки си е понаправил сметката и симпатийте към соц. или западна техника, не могат да са фактор когато става въпрос за рентабилност и сериозна работа.Така че за използването на определена техника винаги си има причини.

              P.S.И от мен един клип,който съм го пускал някъде,ама не помня вече къде(Световен рекорд по каране назад, с ремарке EuroCombi):
              Последно редактирано от METIN; 17-01-11, 12:25.

              Коментар


              • #52
                От: Това са шофьори

                Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                Колега извинявай за въпроса но прочете ли пост41.Проблема е че нямам камера а с телефон не става хубав филм.Но накрая и с телефон ако трябва ще го снимам.
                Чета темата от самото начало и виждам,че яснота няма.Ще бъда конкретен слагайте парите на масата и решете спора,а не да ми писарствате кое,как и защо.Без да се изтъквам,но така решаваме доста от споровете за проходимост на джипките и се надявам колегите да го потвърдят.
                пс.Не искам да обидя никоя от страните, по точно за теб преполагам си седиш зад думите и за колегата който не вярва,въпроса е кой ще даде задна в случая
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #53
                  От: Това са шофьори

                  Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                  Чета темата от самото начало и виждам,че яснота няма.Ще бъда конкретен слагайте парите на масата и решете спора,а не да ми писарствате кое,как и защо.Без да се изтъквам,но така решаваме доста от споровете за проходимост на джипките и се надявам колегите да го потвърдят.
                  пс.Не искам да обидя никоя от страните, по точно за теб преполагам си седиш зад думите и за колегата който не вярва,въпроса е кой ще даде задна в случая
                  Tвърдо да стоя си на думата.Не ме блазнат парите но ако трябва и залог ще има щом така емоцията ще е по-голяма.Даже тия дни при първия удобен случай ще накарам някой да снима и с телефона ако трябва па какво излезне.
                  0887284106-Митко
                  http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                  http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                  Коментар


                  • #54
                    От: Това са шофьори

                    Колкото е по-голямо едно ремърке, толкова по прецизно е неговото управление, едно малко ремърке много по-лесно и рязко се лашка на една или друга страна и маневрите трябва да са много точни, докато с голямото имаш право и време за грешки и съответни корекции

                    Коментар


                    • #55
                      От: Това са шофьори

                      Благодаря за бързия отговор не снимай нищо за да не избяга заекасега остава да видим отговора на др.страна.
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #56
                        От: Това са шофьори

                        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                        Колкото е по-голямо едно ремърке, толкова по прецизно е неговото управление, едно малко ремърке много по-лесно и рязко се лашка на една или друга страна и маневрите трябва да са много точни, докато с голямото имаш право и време за грешки и съответни корекции
                        Явно някой е запознат с материята.
                        0887284106-Митко
                        http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                        http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                        Коментар


                        • #57
                          От: Това са шофьори

                          Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                          Явно някой е запознат с материята.
                          То по нагоре в пост 17 се опитах да го обясня с думи прости всичко е въпрос на малко механика .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #58
                            От: Това са шофьори

                            Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                            Явно някой е запознат с материята.
                            Е да ,но колегата МЕТИН твърди друго.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Това са шофьори

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              То по нагоре в пост 17 се опитах да го обясня с думи прости всичко е въпрос на малко механика .
                              И малко физика
                              но тия неща можеш да ги обясниш само на човек запознат и с двата предмета

                              Коментар


                              • #60
                                От: Това са шофьори

                                Хубавата тема я за..а участникът със "супер дюти Форда" за аватар. Като е такъв разбирач и твърди, че със социалистическа техника не може да се направят такива маневри да сложи едни пари и да видим! Тъкмо колегата дино412 ще изкара някой лев да стегне Мадарата....
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X