Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Последна версия на лисицата към текущия момент е 16.0. Аз съм с нея.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      аз съм с мозила 15.0.1, сега пробвах: качване от диска с базовия ъплодер работи, качване от линк в нета......... не реагира на ОК, но като затворя диалога е качило снимката като добавени/под чертата/ и от управление на прикачени, може да се добави в текста
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Тихомире, моят Firefox сам се ъпдейтна от 12.0 към 15.0.1. Също така на страницата на Mozilla Firefox пак дава за даунлоад същата версия. Все пак говорим не за тест, превю и рилийз кандидати, а за официални рилийзи.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5304301S.png
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5411491

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Е то си пише - бета версия, което директно значи, че не се ползва от масовия потребител и при едни тестове не би трябвало да се дава за пример. Поне така мисля, че трябва да се прави, иначе и аз обичам разни превю-та, бети и рилийз кандидати

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Успях да възпроизведа проблем с качването на снимки през Basic Uploader. Това за Firefox 15.0.1 става въпрос
              1. В полето за бърз отговор избирам Insert Image
              2. Цъкам на Basic Uploader
              3. Избирам картинка и после натискам "Изпрати файла"
              4. Картинката се появява, както се очаква. Не щракам върху нея, за да я уголемя, просто продължавам със следващата стъпка
              5. Натискам "Иди в напреднали"
              6. След първата картинка натискам ентер, тъй като искам да кача втора, но на нов ред
              7. Избирам пак Insert Image
              8. Цъкам на Basic Uploader
              9. Избирам втората картинка
              10. Натискам "Изпрати файла"
              11. Insert image прозореца се затваря и нищо не се случва...


              Повторна проба за качване на изображението по точки 7-10 работи........

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Hydrangeas.jpg
Прегледи:1
Размер:581.3 КБ
ID:5411632Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Desert.jpg
Прегледи:3
Размер:826.1 КБ
ID:5411631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Chrysanthemum.jpg
Прегледи:3
Размер:858.8 КБ
ID:5411630

                НА 15.0.1 - работи. Ще погледна и на другите, след ъпдейт на мозилата задължително си зачистете кеша.
                16 ката е бета - тоест не работи всичко. Има и друго - имаше проблеми с флеш плеъра с фаерфокса възможно е да идват и от него.

                П.С. и при мен не работеше качването през УРЛ - след зачистване на кеша всичко е наред.
                Последно редактирано от Daniel; 24-09-12, 07:45.

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  тест урл мозила

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Дани, след изчистване на всичко, успях пак да възпроизведа проблема, за който съм дал стъпките по-горе. Пробвах и с Операта, за да видя дали не е общ проблем, но там всичко работи както се очаква.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Какво да ти кажа, всички пишат както им кефне, голяма конкуренция - никакво спазване на стандарти, а фаерфокс напоследък започнаха много да се излагат, мине не мине месец нов мейджър релииз. Много си го харесвам този браузър, но започва много да ме дразни.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        От бутоните в диалоговия прозорец, в който пиша мнение, се четат само font и size. Като прокарам курсора над тях примигват и се изписват поясненията, но самите бутони липсват. Дали ми се е бъгнал хрома или има друг проблем?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Не са бутони а дроп даун менюта - няма картинка ако за това става въпрос, трябва да има само една стрелкичка за надолу.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Липсваха ми всички бутони на лентата, само надписите на фонт и сайз се виждаха, нямаше ги за линк, видео, снимки - нищо. Направих рестарт на браузъра и се оправи сега, може би проблема е бил локален - в моя телевизор
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Проблем от тази сутрин. Като отида в дадена тема нормално първо отива на първото ново мнение и секунда след това след това връща страницата най-отгоре и започва да мига прозорчето на търсачката. Пробвах с излизане от форума и на ново регистрация но пак е същото. Дано го хванете от къде е.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Може ли малко по подробно, при мен не се получава, откъде отиваш за ново мнение и т.н.
                                Моля те кажи ми и с какъв браузър си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X