Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Ако имаш добър интернет наистина няма голяма нужда от кеш в много случаи бави.
    Все пак е нужен - например при нас за редактора - доста тлъст жава скрипт.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Браво Дани...Оправи се пущината
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Ако имаш добър интернет наистина няма голяма нужда от кеш в много случаи бави.
        Все пак е нужен - например при нас за редактора - доста тлъст жава скрипт.
        Напълно се събира (заедно с още няколко като него) в 20-мегабайтовия кеш, за който говоря.

        Коментар


        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Здравей Росене ако ме питаш мен, никой браузър не става всеки си има проблемите.
          Горе долу всички са на едно ниво със различни "стандарти" сменя ги веднага защото най вероятно ползва много кеш - в един момент ще се позадръсти и трябва да се трие кеша.

          Да так и трябва да е - сървера отговаря доста добре - забавянето се получава обикновенно от интернет връзката, браузъра и все пка не на последно място самия компютър. Ако хардиска на компютъра е бавен е възможно при натрупване на много кеш, страницата да се зарежда по бавно от кеша отколкото от интернет.

          От много неща зависи.
          Аз ползвам опцията за автоматично изтриване на историята (кеш, бисквитки и всичко останало) със затварянето на браузъра, може би за това нямам толкова проблеми.
          Последно редактирано от rosen700; 11-04-12, 02:41. Причина: правописна грешка

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Не е проблем, по скоро предложение.
            Понякога виждам някаква реклама по банерите която ми е привлякла вниманието, но понеже в този момент правя друго оставям после да я видя обаче после не я намирам (защото се сменят), предложението ми е да има "страничка" или място където да са събрани всички реклами от форума, ако пък има такава - моля за линк.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Здравейте...Искам да попитам...Както си гледам снимки и изведнъж, следващата снимка, просто я няма, появява се черен екран/В рамките на Мозилата/, също така и като напиша пост в същата тема, в която е излезнала чернилката, само текстът остава, всички друго е заградено в черно, това на какво се дължи?? -Най-вероятно се дължи на старият ми браузър, но пък знам ли ?????Ползвам някаква стара Мозила/ 3.5.10 /, ама хич не ми се сменя с новите/най-новите де/, някак "Боза" ми се струват...
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Не е проблем, по скоро предложение.
                Понякога виждам някаква реклама по банерите която ми е привлякла вниманието, но понеже в този момент правя друго оставям после да я видя обаче после не я намирам (защото се сменят), предложението ми е да има "страничка" или място където да са събрани всички реклами от форума, ако пък има такава - моля за линк.
                Няма как да стане, рекламата е динамична и се сервира от сървер а понякога даже не много рядко се случва и на него да я сервира сървер. Тоест няма как да стане автоматично с наличния ресурс.


                Здравейте...Искам да попитам...Както си гледам снимки и изведнъж, следващата снимка, просто я няма, появява се черен екран/В рамките на Мозилата/, също така и като напиша пост в същата тема, в която е излезнала чернилката, само текстът остава, всички друго е заградено в черно, това на какво се дължи?? -Най-вероятно се дължи на старият ми браузър, но пък знам ли ?????Ползвам някаква стара Мозила/ 3.5.10 /, ама хич не ми се сменя с новите/най-новите де/, някак "Боза" ми се струват...
                Боби ако си с 3 ката на мозила тя не много отдавна отпадна от подръжка за много сайтове, идеята е че вече Мозилата е 12 та версия, ни ги знам какво правят но нещо летят през мейджър версиите като ракета, и няма как да стане да се поддържа всичко, ъпдейтни я не е толкова зле. аз държа винаги последната стабилна за да мога да тествам, честно да ти кажа не забелязвам нещо фрапиращо като проблем.

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Няма как да стане, рекламата е динамична и се сервира от сървер а понякога даже не много рядко се случва и на него да я сервира сървер. Тоест няма как да стане автоматично с наличния ресурс.




                  Боби ако си с 3 ката на мозила тя не много отдавна отпадна от подръжка за много сайтове, идеята е че вече Мозилата е 12 та версия, ни ги знам какво правят но нещо летят през мейджър версиите като ракета, и няма как да стане да се поддържа всичко, ъпдейтни я не е толкова зле. аз държа винаги последната стабилна за да мога да тествам, честно да ти кажа не забелязвам нещо фрапиращо като проблем.
                  Аха, ясно е, че си е дърта, ще видя да я вдигна малко, че съм я направил малко "Модифицирана"
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Често започвам да губя връзка с Форума !? Това нормално ли е и само при мен ли се случва?
                    Както си цъкам и изведнъж забива? С никой браузър не ми го отваря. Прекъсванията са за по 15-30 мин. максимум.
                    Връзка нямам и през телефона. Използвам Tapatalk 2, телефонът е Motorola Defy (Android 2.3.6, този проблем го имах и когато бях с 4.0.3)
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                      Често започвам да губя връзка с Форума !? Това нормално ли е и само при мен ли се случва?
                      Както си цъкам и изведнъж забива? С никой браузър не ми го отваря. Прекъсванията са за по 15-30 мин. максимум.
                      Връзка нямам и през телефона. Използвам Tapatalk 2, телефонът е Motorola Defy (Android 2.3.6, този проблем го имах и когато бях с 4.0.3)
                      Аз също губя, но за по-рядко време, за 1-2 минути, мислех си, че е от интернета, понеже постоянно прекъсва, но дори и когато имам пак губя понякога....
                      Звъня им на тия Вивателаджии, ама Кел Файда... Сменят някви честоти, ама Ядец.... Сумати игри, на Стар Крафт, ми прецакаха....
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Не съм забелязал самия форум да прекъсва - но е възможно, ще го проверя.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Според мен има някакъв проблем с акаунтите. И аз като Пейчев отвреме навреме губя достъп до форума. ПО-нагоре писах за този проблем, но после реших, че е само при мен. Сега виждам, че същия проблем го има и при други колеги.

                          Защо реших, че е от акаунта-същото нещо се случва и от друг компютър, от друго Ай пи. Пробвам да вляза с името си, и форума се държи по същия начин-понякога не дава връзка с компютъра.

                          Пробвал съм през различни браузъри, даже от другия компютър беше с току-що инсталиран (девствен дето се вика) хром.
                          Други сайтове се отварят на момента, връзката с нета не е проблемна, моя сандък също...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Възможно е връзката до нас да дава дефект - демек някъде по трасето.
                            По кое време горе долу се случва има ли някаква зависимост.
                            За сега не намирам нищо - но все пак аз съм много близо до сърверите и при мен отпада компонента интернет - (други сайтове са на други интернет връзки - може да нямате проблем до тях а до нас да има).

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Няма зависимост, когато му скимне, тогава... Поне при мен ...
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Случва се предимно вечер, между 20-23 ч.
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                08седем9010З60
                                MAKE RALLY NOT WAR
                                Confidence in Motion

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X