Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    http://www.offroad-bulgaria.com

    Ползвай основния домейн за вход.
    При мен работи нормално на Mozila 7.0.1

    Относно скоростта аз не забелязвам да е по бързо.
    Това е направено, пропуснах да го отбележа.
    Много старателно следя темата, дано да има още някой с такъв дерт, защото нямам идея, ако е при мен проблема, къде да го търся.

    Коментар


    • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Това е направено, пропуснах да го отбележа.
      Много старателно следя темата, дано да има още някой с такъв дерт, защото нямам идея, ако е при мен проблема, къде да го търся.
      Вени, при мен е същото положение. И с Хрома и с Експлорера. Не мисля че е от браузъра. Май има значение как са качени снимките в публикацията. Има случаи в едно мнение да има и от двата вида снимки.
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Така е и при мен. Аз съм с Файърфокс.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Вени, при мен е същото положение. И с Хрома и с Експлорера. Не мисля че е от браузъра. Май има значение как са качени снимките в публикацията. Има случаи в едно мнение да има и от двата вида снимки.
          Мите, точно така е.
          Виждането на двата вида снимки е по двата различни начина. Това ме успокоява донякъде, че проблема май не е при мене.

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Мите, точно така е.
            Виждането на двата вида снимки е по двата различни начина. Това ме успокоява донякъде, че проблема май не е при мене.
            Не е при теб, при всички е. Зависи как са публикувани, някой се отварят на черен фон и ако са повече има стрелка за прелистване и "Х", за да затвориш прозореца. Други се отварят като нова страница и не могат да се прелистват. Трябва да се върнеш с "Back" бутона, това е неприятното......
            Та проблема не е при теб, не го търси повече
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Забелязвам, че след последния ъпдейт много ми се затруднява напускането на форума. Значи, влизам без проблеми, изключая темите с новините на заглавната страница - тях ги чакам по 18 000 часа - другите през "Настройки" нямам проблем, но тръгна ли пък да излизам от форума, е, няма такъв ужас! Няма пускане, накрая се изнервям и затривам цялата страница от хикса горе вдясно. Та така....

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Пуснете ми линк към такава тема, аз за съжаление не можах да намеря.

                Тишо как так чакаш първата страница - трябва да излиза за секунда.
                И как не те пуска да излезеш, странно е.

                С какъв браузър това.
                Почисти ли му кеша, ако не ти дава да излезеш от бутона изход - изчисти и кукитата и хисторито.

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Пуснете ми линк към такава тема, аз за съжаление не можах да намеря.

                  Тишо как так чакаш първата страница - трябва да излиза за секунда.
                  И как не те пуска да излезеш, странно е.

                  С какъв браузър това.
                  Почисти ли му кеша, ако не ти дава да излезеш от бутона изход - изчисти и кукитата и хисторито.
                  С Мозилка последен модел - 7.01. Почистил съм му всичко, ще пробвам през изхода.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Стана хептен зле.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Тишо нещо при теб е.
                      В предишни постове бях пуснал линк към програмка,
                      пробвай я.

                      http://www.piriform.com/CCLEANER
                      Последно редактирано от Daniel; 18-10-11, 12:54.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Аз отново не толкова за проблем, а питане:
                        В момента мнения могат да се редактират в рамките на три часа (или нещо такова) след публикацията. Има ли възможност това време да се увеличи - примерно докъм седмица? Мисля, че по едно време имаше период, в който времето за редакция беше доста пространно.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Техническа възможност има разбира се да се увеличи времето за редакция, дори да няма лимит. Но това нарочно не е така. Това би дало възможност на хора да пишат нещо, и след това коренно да си променят написаното изопачавайки дискусията и поставяйки в неудобно положение другите пишещи и четящи. Затова и лимитът за корекция в момента е ~5 минути. Толкова е достатъчно за оправяне на синтактични грешки. Смислови грешки, мнения написани в момент на раздразнение, на пияна глава и т.н. ако не нарушават директно правилата т.е. обиди и прочие си стоят за вечни времена. Това е така и ще продължи да е така. Смисълът е всеки тук да премисли три пъти, преди на напише нещо. Триене няма, нито на мнения, нито на профили, нито пък редакция по желание на автора... Това е много, изключително важно. Затова уважаеми колеги, внимателно мислете преди да пишете... И аз имам мнения, които със сигурност от днешна гледна точка бих поправил, но те си стоят такива каквито са...
                          Последно редактирано от Венцислав Петров; 20-10-11, 10:38.
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            ...Това би дало възможност на хора да пишат нещо, и след това коренно да си променят написаното изопачавайки дискусията и поставяйки в неудобно положение другите пишещи и четящи...

                            Точно за това става въпрос. Само че, в момента е възможно едностранно: Писалият да бъде поставен в гореописаното положение - промяна на контекста до изопачаване на смисъла, прекъсване нишката на разговора до степен останалото да злепоставя и дори прави смешен автора - без възможност за реакция...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Аз не виждам никакъв повод за притеснение. Написаното е такова каквото е. Всеки може да го прочете и да си извади съответните изводи. Това че е коментирано в една или друга светлина, касае само авторите на съответните коментари. За които също всеки може да си направи съответните изводи...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Пуснете ми линк към такава тема, аз за съжаление не можах да намеря.
                                Ето ти съвсем прясна публикация в която има и двата вида снимки

                                http://offroad-bulgaria.com/showthre...84#post1655084
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X