Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Забелязвам, че при търсене на "Нови теми" вече не са до 25 страници, както преди, а само до 10.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      300 резултата не са ли достатъчни,
      ако смятате, че е проблем да ги вдигнем - но колкото са повече толкова са по безмислени последните,
      даже си мисля че и 300 са много.

      С последната версия са направили някаква зависимост от постове на страница и вързани резултати,
      за мен е БЪГ за тях е Така е направено.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Ако цял ден не влизам във форума, вечерта като проверя новите мнения, 300 не са достатъчни
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          ОК вече са до 1000, ако има - по 100 на страница - това би трябвало да е повече от достатъчно.

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            ОК вече са до 1000, ако има - по 100 на страница - това би трябвало да е повече от достатъчно.
            Дидо, моля те не ги оставяй така - по 100 теми на страница - човек се скъсва да скролира докато ги види всичките. Както беше допреди 5 минути си беше много добре - по 70 бр. на страница. Моите уважения към колегата, но мисля, че сегашното увеличение(в следствие на искането му) е излишно и нецелесъобразно.

            Коментар


            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Тишо още го тествам - в момента май е добре
              50 на страница и макс 1000 върнати.

              Коментар


              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Тишо още го тествам - в момента май е добре
                50 на страница и макс 1000 върнати.
                Аха, ок, мерси!

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Тъкмо щях да кажа, че преди не бяха по 100 теми на страница Мерси!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Новият редактор е доста странен, меко казано. При писане на мнение с цитат в него, по подразбиране курсорът не е в полето за писане. При кликане, без значение в коя част на полето за писане, курсорът отива в началото. За да го позиционираме където желаем, трябва пак да се клика. Почвам да се чувствам като "Microsoft certified double clicker". По подразбиране няма и нов ред...
                    Общо взето, екстрата да можем да правим "пасти" директно от Ексел и която едва ли някой някога ще използва като че ли води след себе си повече негативи...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Лично аз не намирам никакви затруднения с работата с редактора.
                      За мен си работи коректно.
                      Има проблеми с прекеширането, малко бъгове но това е нормално.
                      При мен няма проблем с позицията на курсора и не ме мързи да цъкна.

                      Коментар


                      • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Лично аз не намирам никакви затруднения с работата с редактора.
                        За мен си работи коректно.
                        Има проблеми с прекеширането, малко бъгове но това е нормално.
                        При мен няма проблем с позицията на курсора и не ме мързи да цъкна.
                        Да разбирам ли, че при теб първият клик на мишката в полето за писане позиционира курсора където е необходимо? Говорим когато там има друг текст, да кажем цитат. Ясно е, че на празно поле тоя проблем не съществува...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Позиционира ми курсора където посоча.
                          Ако има цитат цъкам след него и курсора е там.

                          FF6, IE9, Opera 11.50, Chrome.
                          Последно редактирано от Daniel; 25-08-11, 11:48.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Лично аз не намирам никакви затруднения с работата с редактора.
                            За мен си работи коректно.
                            Има проблеми с прекеширането, малко бъгове но това е нормално.
                            При мен няма проблем с позицията на курсора и не ме мързи да цъкна.
                            Добре де, опиши къде и как точно кликаш, че и аз имам същите проблеми.
                            Пиша изречение, слагам емотикон, след което маркера ми се премества в началото на изречението и не мога по никакъв начин, нито с ляв, нито с десен бутон да го върна в края. В най-добрия случай, мога да го преместя преди емотикона.
                            Изпращам мнението, кликам на редакция и е същата работа....
                            Никога не съм имал подобен проблем и това ме дразни като пиша.
                            Въобще, как действа и какъв смисъл има тоя т. нар "редактор". Кога и откъде се включва?
                            Дани, може да ми се смееш, аз не съм някакъв магьосник с компотера, но си мислех че е от моя телевизор проблема...

                            Ето и в момента не мога да преместя маркера след емотикона. Всеки пост ми се налага да редактирам или коригирам, без резултат... Емотикона, трябваше да е доста по-нагоре..
                            И защо винаги трябва да ме пита, дали искам да навигейт ауей фром дис пеидж и чеинджес мейд с едитора мей бе лост......
                            Последно редактирано от TigerHunter; 25-08-11, 20:31.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Добре де, опиши къде и как точно кликаш, че и аз имам същите проблеми.
                              Пиша изречение, слагам емотикон, след което маркера ми се премества в началото на изречението и не мога по никакъв начин, нито с ляв, нито с десен бутон да го върна в края. В най-добрия случай, мога да го преместя преди емотикона.
                              Изпращам мнението, кликам на редакция и е същата работа....
                              Никога не съм имал подобен проблем и това ме дразни като пиша.
                              Въобще, как действа и какъв смисъл има тоя т. нар "редактор". Кога и откъде се включва?
                              Дани, може да ми се смееш, аз не съм някакъв магьосник с компотера, но си мислех че е от моя телевизор проблема...

                              Ето и в момента не мога да преместя маркера след емотикона. Всеки пост ми се налага да редактирам или коригирам, без резултат... Емотикона, трябваше да е доста по-нагоре..
                              И защо винаги трябва да ме пита, дали искам да навигейт ауей фром дис пеидж и чеинджес мейд с едитора мей бе лост......
                              Пита те дали искаш да останеш на същата страница или да излезеш от нея!
                              Аз нямам проблем с емотиконите и с курсора, пробвах с IE и с Chrome. Според мен Саше, от вашите телевизори е!
                              И аз съм лаик с компютрите, но щом аз се оправям, значи всичко е наред!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Малко е дразнещ превода-да ли искаме да се "отдалечим" от страницата.
                                По-добре звучи "да напуснем".

                                И да благодаря за маймунките. Всички им се радваме, и си ги ползваме, но никой не благодари. Иначе оревахме форума да се върнат...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X