Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    По-горе писах, че в други форуми няма бавене.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      По-горе писах, че в други форуми няма бавене.
      Въпреки всичко проблема не е във форума. При мен също няма забавяне.
      Изчисти кеш-а, пробвай с друг браузър
      LZ1PER

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        1. Защо преди промяната не беше така?
        2. Къде са снимките...Например в тази тема:

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=128583

        Защото и тя се зарежда поне 10 секунди.
        В случая проблема не е свързан с промяната.
        10 секунди - това е невъзможно ако няма някакъв проблем - възможно е и да е с трафика от вас до нас.
        Възможно е и доставчка на интернет да ползва прокси, транспаретно или не.
        Възможно е да е настроено прокси на самия ви браузър и то да не се оправя добре с нашия контент.
        Възможно е и трафика от вас до нас да минава за по пряко през америка (дори и от там темата не се зарежда за 10 секунди).

        Ще погледна когато сте онлайн за да видя какво се случва.

        П.С. Много ви моля, спрете с тази промяна тя няма нищо общо
        (наложи се да обновим 3 сървера за да работи добре, разликата в бързината със старата версия е милисекунди)
        - мога да напиша цял ферман защо трябва да сме с новата версия на софтуера но не смятам да го правя.
        Последно редактирано от Daniel; 12-10-11, 08:06.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Не става въпрос точно за проблем, а поскоро за неграмотност от моя страна. Искам да попитам: Могат ли да се пращат снимки на ЛС? И съответно как (понеже предполагам, че може)?
          Благодаря!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            На лични може само с линк към съответаната снимка.
            Атачмент не можеш да изпратиш.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Добре! Въпреки определени неудобства, реших се да пробвам с друг браузър. Вярно е, че с Хром няма това забавяне, но това не е решение. Къде е причината? Преди промяната нямаше никакво забавяне. Защо се получи тази несъвместимост с ИЕ? Доколкото знам, това е най-използваният браузър и точно с него не трябва да има проблем. Или разработчикът на промените не му е фен?
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Добре! Въпреки определени неудобства, реших се да пробвам с друг браузър. Вярно е, че с Хром няма това забавяне, но това не е решение. Къде е причината? Преди промяната нямаше никакво забавяне. Защо се получи тази несъвместимост с ИЕ? Доколкото знам, това е най-използваният браузър и точно с него не трябва да има проблем. Или разработчикът на промените не му е фен?
                Те вече много хора не са му фенове, ама не мисля че това е от значение. Току виж ако сложиш до твоя същия компютър, със същия windows и същия експлорер, може и да няма бавене.

                Експлорера просто използва системните ресурси доста разточително, и ако машината ти не е от най-силните, като нищо може да е това причината. Форума от доста време е огромно нещо. Кой го знае експлорера кви кешове и подобни полюции си е натрупал.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Доколкото знам, това е най-използваният браузър и точно с него не трябва да има проблем
                  Отдавна не е така,
                  По принцип е много използван защото идва с дистрибуцията на Уиндоус,
                  и повечето потребители го ползват защото го има.

                  Несъвместимост няма, има проблем, че с времето експлорера се самозадръства от кеш (и само микрософт знае още какво).
                  Ако си преинсталираш компютъра съм почти сигурен, че за определено време ще работи добре и под ИЕ.

                  Други проблеми и дват от това, че майкрософт не искат да спазват никакви стандарти и си пишат както им е кеф -
                  (защо да не го правим, като сме най-големите).

                  Ето малка статистика с какво най-често се посещава форума.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:os.jpg
Прегледи:1
Размер:37.2 КБ
ID:5311256

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    И аз потвърждавам, че докато бях с IE имах огромни и внезапни забавяния.
                    Смених го с Hrome и се оправих. Сега ползвам IE само за връзка с FTP , защото не мога да се ориентирам, къде са на Hrome - Favorites .
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      къде са на Hrome - Favorites
                      Инструменти > отметки > непрекъснато показване на лентата на отметките
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Поради генерален ъпдейт, ако имате някакъв проблем,
                        моля почистете кеша на браузърите си.

                        Коментар


                        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Поради генерален ъпдейт, ако имате някакъв проблем,
                          моля почистете кеша на браузърите си.
                          И аз имах проблемите на Бойлич. С ИЕ съм и нищо не съм пипал. От сутринта работи доста по-бързо!!

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Хм, по някакъв странен начин приложените снимки се отварят в нов екран, и за да разгледам три последователни снимки, трябва активно да използвам клавиша "Go back one page".

                            Снимки, които са поставени като прикачени файлове, не създават този проблем.

                            Mozila 7.0.1, старателно почистен кеш...

                            Не, че е фатално, ама все пак е съвсем мъничко дразнещо . Ако има лекарство, моля, споделете го.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              http://www.offroad-bulgaria.com

                              Ползвай основния домейн за вход.
                              При мен работи нормално на Mozila 7.0.1

                              Относно скоростта аз не забелязвам да е по бързо.

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                hОтносно скоростта аз не забелязвам да е по бързо.
                                Невероятно но факт. Иначе съм доста скаран със компютрите.Докато бях в ВМЕИто още бяха с перфокарти....
                                Последно редактирано от Пенчо; 17-10-11, 14:28. Причина: доп

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X