Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    А защо новините изобщо трябва да се появяват във форума? Първо се опитаха да ги натресат като "нова тема" и бяха отсвирени като спам. Сега просто ще бъдат третирани като pop-up и ще си изработим навик да ги затваряме, без изобщо да ги поглеждаме.
    Какви "новини" в Off road сайт са това, като дори не се споменава, че два български екипажа са във финалната фаза за подготовката си за Дакар?
    Като са започнали значителни промени във сайта, хайде прекръщавайте го на www.bgpapa.com и кандисайте.
    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
    No wahalla.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Когато искам да си прегледам личните съобщения, и щракна върху бутона-излиза само "входящата кутия".
      Ако искам да прочета някое входящо-добре, но ако трябва да прегледам какво съм изпращал-трябва първо да вляза във входящата, и после в изходящата.
      Не може ли да си има и двете "кутии" още след щракването върху "съобщения"?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Не - това е само за удобство и е само за входящи.
        Иначе влизаш в настройки - там са си и двете но то е все същото.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Е, щом няма-няма, какво да се прави...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Тая търсачка от смяната на форума все ми прави впечатление, че си прави собствени тълкувания небазиращи се на търсената дума. Ето намример търся сега "малев" и ми излизат всякакви диви резултати. Избрах си произволна тема - "Към пчеларите..." и пуснах да търся в нея "малев" за да видя къде е въпросната дума. Изкара ми като резултат това мнение:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E2#post1561450

            ...и къде аджеба е тоя малев?

            За потвърждение избрах още една тема: "Гуми за Лада Нива" и търсенето в темата за "малев" изкарва това мнение:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E2#post1628453

            Изобщо не за първи път търсачката е абсолютно безполезна.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Снощи още забелязах, че я няма иконката за YouTube във формата за отговор, но забравих да пиша. Добре, че ЛЕНИН ме подсети.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Снощи още забелязах, че я няма иконката за YouTube във формата за отговор, но забравих да пиша. Добре, че ЛЕНИН ме подсети.
                Тук пише защо.
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Тук пише защо.
                  Аха, мерси.

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Тая търсачка от смяната на форума все ми прави впечатление, че си прави собствени тълкувания небазиращи се на търсената дума.
                    Търсачката никога не е била от най-добрите, въпреки, че на старата версия беше много по гадна.

                    Очаква се пренаписване на енджъна но не се знае кога (това се говори още от 3.7 версия).

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Какво стана с хубавия форум? Участвам и в други. И при тях има промени и "подобрения". При нито един не ми се налага да чакам зареждането на някоя страница. При нас, кликвам на някаква тема, местя по навик асансьора - никаква реакция много секунди...След време всичко започва да се мести и подскача в някакъв лудешки танц и аз се чудя какво и защо ми дойде на главата. Досадно!
                      Как да си върна хубавия форум?!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Сървера отговаря на ваше кликване за по малко от половин секунда - което е добре.

                        В постовете има много снимки, в някои теми са по 50 на страница, средно по 400к,
                        което е приблизително 19.53125 мегабайта - и всичко това трябва да го свалите локално за да го видите,

                        Как да се зарежда страница, ами нормално е да се бави при толкова много трафик,
                        нормално е да се размества, когато се свалят толкова снимки, защото снимката размества поста по време на зареждането си.

                        Предложил съм и съм направил, снимките да се слагат по подразбиране да са малки, но на никой не му харесва,
                        искате да са голями.

                        Хайде сега отговорете ми какво да направя.

                        На никой не съм отказал помощ, винаги правя всичко което зависи от мен за да ви е удобно,
                        няма как обаче да направя така, че всички да са доволни - СЪЖАЛЯВАМ.


                        П.С.
                        http://www.offroad-bulgaria.com/prof...do=editoptions
                        Опции за показване на темите
                        Ето тук можете да си махнете визуализацията на снимките, аватари, подписи.

                        Малко по надолу има Разни опции:
                        Интерфейс на редактора за съобщения: - тук можете да си махнете половината от редактора
                        Разширено Приложение за Качване: - тук можете да си сложите стария ъплоудер.

                        Брой публикации показвани на страница: - можете да намалите бройката, ще се зарежда по бързо

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Божич, аз минах на гугъл хром.
                          Разликата в скоростта е драстична. Почти не чакам да ми зарежда страниците.
                          Пробвай го, отначало е малко терсене докато свикнеш, ама после няма проблем.

                          Ние с бавните машини и с индианските познания трябва да се поддържаме...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            В постовете има много снимки
                            Имам два въпроса:
                            1. Защо преди промяната не беше така?
                            2. Къде са снимките...Например в тази тема:

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=128583

                            Защото и тя се зарежда поне 10 секунди.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              При мен се зарежда за половин секунда.

                              Единственото забавяне, което се случва да имам, например от работата, е заради рекламите горе, и то не винаги.

                              И да, ако още ползваш недоразумението internet explorer - мини например на хром. ВЕрвай ми, има защо. И в хрома има още доста дървенийки, но като цяло е много по-добре от експлорера, дори и на силна машина (с Core i7 съм и в работата, и вкъщи).
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Имам два въпроса:
                                1. Защо преди промяната не беше така?
                                2. Къде са снимките...Например в тази тема:

                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=128583

                                Защото и тя се зарежда поне 10 секунди.
                                При мен се зарежда нормално въпросната тема - под секунда. Проблемът да не е в твоята телевизия?
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X