Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Вдигната е квотата на албумите за активните участници,
    вече би трябвало да можете да качвате снимки.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Благодаря!
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Незнам дали е проблем или не, но забелязвам няколко потребители, регистрирани на 19/09/2011 и пускащи статии в несвяст. Ако са хора им се извинявам, ако са ботове - не се извинявам.
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
          Незнам дали е проблем или не, но забелязвам няколко потребители, регистрирани на 19/09/2011 и пускащи статии в несвяст. Ако са хора им се извинявам, ако са ботове - не се извинявам.
          А ако са хем хора, хем ботове?

          Някой най-накрая ще каже ли каква е идеята на това чудо?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
            Незнам дали е проблем или не, но забелязвам няколко потребители, регистрирани на 19/09/2011 и пускащи статии в несвяст. Ако са хора им се извинявам, ако са ботове - не се извинявам.
            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            А ако са хем хора, хем ботове?

            Някой най-накрая ще каже ли каква е идеята на това чудо?
            Търпение, търпение.
            Да, хем са хора, хем са ботове. Накратко - журналисти.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              А ако са хем хора, хем ботове?

              Някой най-накрая ще каже ли каква е идеята на това чудо?
              Това е свързано с развитието на портала. Убеден съм, че в най-скоро време ще се даде повече яснота по въпроса. Няма нужда от притеснения.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Търпение, търпение.
                Да, хем са хора, хем са ботове. Накратко - журналисти.
                А каква е идеята?

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Идеята ще я огласят нейните автори, когато понапреднат с реализацията.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Уважаеми колеги, в момента вървят сериозни тестове, моля не бъдете прекалено критични. Скоро ще има подробности за голямата идея с която сме се захванали... Досега сме успявали с големите идеи, тази е най-голямата и наистина нещо мащабно. Дайте ни малко време и аванс, после всеки от Вас ще има възможност и директно да участва... В нещо което се прави за първи път... в нашата страна...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Я аз като един компютърен гений да попитам- защо от няколко часа форума се отваря бавно. Всичко друго в нета го отварям, само Форума се влачи. Нищо не съм пипал по компютъра /смея ли, като се знам.../. Някой да има идея?
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        При мен отваря нормално. Не съм забелязал забавяне или друг проблем.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          А! Сега май тръгна, ама от няколко часа голямо влачене, голямо чудо. Да чакам да се отвори по минута- това никога не е било. Всичко останало ми го отваря за 2-3 секунди. Пробвах какво ли не- антивирусни програми, рестартирах го поне 20 пъти. Сега 3 пъти подред ми го отваря нормално.

                          Извинявам се за фалшивата тревога!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Странен проблем със ЛС.

                            При отговор от някой, получавам само цитат от моето "писание".

                            Втори път се получава. Ако искате ще кажа с кой е била кореспонденцията... но предполагам, че можете да го видите това. Кажете от къде идва проблема?

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              На дали има проблем, по скоро колегата не си е написал текста или го е написал в цитата.
                              Това е поради автоматичното цитиране на входящото съобщение.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                А! Сега май тръгна, ама от няколко часа голямо влачене, голямо чудо. Да чакам да се отвори по минута- това никога не е било. Всичко останало ми го отваря за 2-3 секунди. Пробвах какво ли не- антивирусни програми, рестартирах го поне 20 пъти. Сега 3 пъти подред ми го отваря нормално.

                                Извинявам се за фалшивата тревога!
                                Не беше фалшива тревога. За 1-2 часа май се обърка целия български интернет-рутинг. Ама май го нагласиха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X