Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Гледайте положително!
    И аз се изненадах, но тутакси се почувствах поласкана .
    От това, че някой сериозно счита, че съм в състояние импулсивно, в резултат на реклама в ЛС да взема и да си купя "Нисан". Утре или за Коледа.
    Ми така де, иначе за какво да ми я пуска, ако не ме смята за потенциален клиент. Издигнах се в собствените си очи.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Без пари не става. Парите идват от реклами. За да имаме форум, ще има реклами. Или ще има опция да си платиш за да имаш форум и да нямаш реклами по него. Когато някой измисли среден вариант, да се обади, ще му издействам Нобелова награда. С какво ви наруши едно лично съобщение душевния мир? Кликаш, триеш и пак отначало. Голяма работа!

      А за това да се изтрие всичко несвързано с Офроуда, аз предлагам и да се баннат всички, които не са руси, със сини очи и арийско потекло. Баннатите на сапун!
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        ...От това, че някой сериозно счита, че съм в състояние импулсивно, ... да си купя "Нисан".
        А не можеш ли?

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Получих, прочетох, изтрих. Три минути, какво толкова. А и им се смях, че са уцелили адресата. Чакам следващите ентусиасти.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Както е известно безплатни неща няма.Нямам против рекламата. Малко е странна, ама се преглъща. За сега като обем не е преминала прага на поносимост. Като ми дойде в повече, просто ще спра да влизам. Така е справедливо.
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Абре, дайте да измислим нещо, с тоя моя проблем...
              Бе тормози ме качването на снимки и вмъкването на видео.... Каквото и да правя, не се качват, цъкам като индианец, по 123432242430938274391203827349 пъти за да се качи една проста снимка ........ А като имам да качвам по 10-20-100, 'ко праим... Цъкане на поразия.... ШЪ изхабим ресурса за цъкане, на дясното копче, на мишката
              Преди не се е появявал този проблем, откак ъпдейтнах мозилата/ с незнайно по-нова версия/, стана мазало.....
              А пък за видеотата, ами като цъкна "Вмъкване Видео", постна примерно от Оффтюбе линк, цъкам "ОК" и забива, чакам, чакам, чакам и ми писва, затварям прозорчето, дето изкача и колкото и да опитвам, не става, понякога излиза надпис, че нещо е в грешка/грешен линк/ или нещо подобно....
              Някой има ли логично обяснение ??? Че вече вдигнах ръце..
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Аз този проблем си го реших като минах на Хром.. Пробвай, ще ти хареса и ще намразиш мозилата..

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  ... Когато някой измисли среден вариант, да се обади, ще му издействам Нобелова награда. ...

                  А за това да се изтрие всичко несвързано с Офроуда, аз предлагам и да се баннат всички, които не са руси, със сини очи и арийско потекло. Баннатите на сапун!
                  Измислено е викат му дарение. Бутонче нейде дясно ляво и готово, википедците по хамнайсе милиона събират всяка година.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Много неща ни различават от Википедия. И мащабът е леко различен, и разходите на калпак са малко по-други. Така че - мисли се по въпроса, ама определено няма хубав план.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                      Абре, дайте да измислим нещо, с тоя моя проблем...
                      Бе тормози ме качването на снимки и вмъкването на видео.... Каквото и да правя, не се качват, цъкам като индианец, по 123432242430938274391203827349 пъти за да се качи една проста снимка ........ А като имам да качвам по 10-20-100, 'ко праим... Цъкане на поразия.... ШЪ изхабим ресурса за цъкане, на дясното копче, на мишката
                      Преди не се е появявал този проблем, откак ъпдейтнах мозилата/ с незнайно по-нова версия/, стана мазало.....
                      А пък за видеотата, ами като цъкна "Вмъкване Видео", постна примерно от Оффтюбе линк, цъкам "ОК" и забива, чакам, чакам, чакам и ми писва, затварям прозорчето, дето изкача и колкото и да опитвам, не става, понякога излиза надпис, че нещо е в грешка/грешен линк/ или нещо подобно....
                      Някой има ли логично обяснение ??? Че вече вдигнах ръце..
                      Ъпдейтни я пак. Към момента - 17.1.

                      За протокола - и мен ме дразни. Туткава е (поне при мен 3-5 пъти по-бавна е от хром, и поне 2 пъти е по-бавна от опера), зарежда най-бавно от всичките, и на всичкото отгоре, като изключим онова от подписа ми, май е и доволно бъгава.

                      ПП: Хромът пък има проблем с качването на снимки, по много наведнъж. Просто често се случва да работи само Basic лоадера, където се качва файл по файл. С друго не съм и пробвал, ама това понякога работи - друг път не, и не мога да вдяна от кво зависи. Май в "иди в напреднали" винаги работи, или като редактираш мнение. На "отговор с цитат" или на "бърз отговор" се дъни.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                        ..... тутакси се почувствах поласкана .
                        .....
                        Аз пък съвсем се почуствах поласкан щот' си помислих че е свързано с аватара ми. И на мен не ми пречат рекламите, ама хич, даже се информирам за разни неща.

                        Аз имам проблем със "Снимка на деня" ето това се вижда, като цъкна върху Поглед от вр. Камен дел и излиза The webpage cannot be found HTTP 400

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Аз имам проблем със "Снимка на деня" ето това се вижда, като цъкна върху Поглед от вр. Камен дел и излиза The webpage cannot be found HTTP 400
                          Случва се понякога на Интернет експлорера - http://www.offroad-bulgaria.com/content.php?4170 ако изтриеш всичко в урл то след цифрата предполагам че ще работи.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            При мен се получи реклмата и веднага получих мейл, че кутията ми била пълна на 90%.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Възможно е защото като младши участник имате ограничение на ЛС - просто изтрийте съобщението и готово.
                              Лек и успешен ден.
                              Рекламата е еднократна и няма да я получавате пак.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Като разглеждам "Нови мнения", в момента ми показва, че има две страници..Като кликна да заредя втората страница вбюлетин ми казва: Съжаляваме, няма съвпадения. Моля опитайте различни термини.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X