Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    цяла е.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      цяла е.
      Цяла е да! А в темата ми за разходката до Берово всичките снимки се виждат отрязани отдясно, включително и тая! Снимките примерно на Митко от пътешествията му из Америка също ги виждам отрязани но съвсем малко!

      П.п. То аслъ само пътеписите останаха свястно нещо в тоя портал доколкото има кой да ги публикува, а затрийте ги па затворете и портала накрая та да се свърши! Па си отворете един само за политика та да си седнете на гъза!

      П.п.п. Всъщност пак не е цяла но липства съвсем малко!
      Последно редактирано от sl.daskalov; 03-10-17, 21:25.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        И в Берово сте двама.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          И в Берово сте двама.
          Е, това е леко успокоително. Поне някои ще могат да разглеждат нормално. Обаче не оборва ли това обяснението че е заради дизайна на портала, който не е правен за таблети и телефони? Аз нищо не разбирам от тия технологии и като питам тука всъщност моля за помощ а не за подигравки и насмешки.
          Винаги съм качвал снимките по един и същи начин - предварително намалени и от телефона или таблета. В един момент тая технология необяснимо спря да работи няколко снимки след началото на предпоследната ми тема. Просто когато натисна бутончето за качване на снимката ми дава някаква грешка и че няма връзка с тая страница. Докато се тухках и нервирах Владич ми даде акъл да качвам снимките през някакъв сайт, та продължих темата и следващата тема по този начин. Обаче сега пък друга греда - да липства малко отдясно иди дойди, ам да липства половината снимка е над способностите ми за поносимост! Защо да пускам изобщо теми ако дразнят и хората не ги харесват!? А как мога да знам колко виждат снимките нормално и колко не!?
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Когато качваш от друг сайт виждането зависи от ширината на екрана на този който разглежда. На повечето мобилни устройства в такива случаи можеш да хванеш снимката с пръст и да я местиш за да я видиш цялата.

            Че сайтът не е правен със съображения за мобилни устройства е ясно. За софтуер такава актуалност е "стар на библия". Ама видяхме какво стана с опита за обновяване.

            Истината е че има криза на този вид комуникация (форумите). Хората малко или много клонят към социални мрежи и блогове. Съответно няма и читав форумен софтуер.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Слави , виж какво е писала колежката - Не знам защо, но на този пост всички снимки са отрязани отдясно и не са целите! А не са качени във форума, просто са дадени линкове към тях. При редакция на поста и преглед всичко е нормално, а като запиша промените и са отрязани. Просто целият текст и снимките са по-тесни от нормалното и половината ми екран вдясно е празен.
              Това бъг ли е на софтуера, или някой е променил от вчера настройките на форума?
              Последно редактиран от bgrali ; Вчера в 14:34 .... Сега снимките от горния пост се появиха в нормален размер, дано да няма повече проблеми.....- Май трябва да пусна още един пост, за да се оправи проблема!
              Има ли някой от техническите лица, който да обясни какво се случва? Никога до сега не беше ставало, а се повтаря вече втори ден. Оправя се, след като пусна следващ пост. Редактирането на проблемния пост не променя нищо и постът си стои свит по ширина.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Така е през телефона

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20171004-214534.jpg
Прегледи:1
Размер:318.7 КБ
ID:5769037


                Форумният софтуер е стара версия и не се разбира добре с мобилните технологии. Като чукнеш върху снимката и избереш "Преглед на изображението" я показва цялата.

                През Tapatalk снимките се виждат нормално

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20171004-215454.jpg
Прегледи:1
Размер:284.0 КБ
ID:5769038
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-10-17, 20:56.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  И заради рекламата.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Така е през телефона

                    [ATTACH=CONFIG]932954[/ATTACH]


                    Форумният софтуер е стара версия и не се разбира добре с мобилните технологии. Като чукнеш върху снимката и избереш "Преглед на изображението" я показва цялата.

                    През Tapatalk снимките се виждат нормално

                    [ATTACH=CONFIG]932955[/ATTACH]
                    А Ясен как ги вижда цели без тапатолк? Че и аз я виждам цяла тука в тая тема пък в оная не я виждам цяла. И рекламата на лидъл не я виждам! Не ги разбирам тия технологии ама май са по сложни нещата. Ако мога нещо да направя - настройки някакви, бих искал да знам. Ако не зависи никак от мене или друг някой дето може да пипа из форумните работи, язък!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Андроид ли ти е телефонът?

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Андроид ли ти е телефонът?
                        Да LG G3 с най новия андроид! Таблета ми е ейсър с по стар андроид.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Браузъра какъв е. Ако е стоковия може да има разлики с хрома. Също и резолюцията на екрана, също и ако си увеличил шрифтове и икони. Аз ги виждам цели с самсунга. Но пак казвам, форума не е много мобайл френдли.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Браузъра какъв е. Ако е стоковия може да има разлики с хрома. Също и резолюцията на екрана, също и ако си увеличил шрифтове и икони. Аз ги виждам цели с самсунга. Но пак казвам, форума не е много мобайл френдли.
                            Браузъра е хром и на таблета и на телефона, резолюция, шрифтове, икони са си на заводски настройки! Аз не знам да ги пипам. Но пък по пътя на логиката ако е от настройките на моя тел то защо веднъж качена в една тема снимката се вижда наполовина а после качвайки я в тая тема по същия начин, си я виждам почти цяла!?Минава ми през акъла нещо от самия интернет да е, ама на таблета съм с кабелен интернет а на телефона с мтел. Мътни са ми тия технологии!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              На компютър с Линукс се вижда добре с Firefox 56 & Chromium 61.0.3163.79
                              На Samsung J5 се вижда отрязано и двата браузъра: Samsung Internet 5.4.02.3 & Chrome 61.0.3163.98
                              На Samsung S4 mini се вижда отрязано и с двата браузъра: Chrome 58.0.3029.83 & Internet 1.5.28
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Ей ония банер на ЛИДЛ нали го виждате - той е проблема. Контейнера дето го показва и тези дето го съдържат са така настроени, че ако не му стига екрана да покаже банера ще отреже от съдържанието на нещата преди него. В конкретният пример - снимката.

                                На телефоните има проблеми, щото е доста тясно видимото поле. Подозирам, че ако се завърти хоризонтално телефона ще се покаже още малко от снимката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X