Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Има опция в настройки да не ти пази изпратените.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      На андроид устройства (таблет и телефон) не виждам снимките цели! Отрязани са от дясно! Някои са отрязани повече други по малко!За да ги видя цели трябва да ги отворя на нова страница. Това когато влизам през браузър някакъв, през тапатолк се виждат цели! Какъв е проблема и може ли да се реши?
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        На андроид устройства (таблет и телефон) не виждам снимките цели! Отрязани са от дясно! Някои са отрязани повече други по малко!За да ги видя цели трябва да ги отворя на нова страница. Това когато влизам през браузър някакъв, през тапатолк се виждат цели! Какъв е проблема и може ли да се реши?
        И при мене на лаптопа е така ....цели стават около втория ден..

        Коментар


        • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
          На андроид устройства (таблет и телефон) не виждам снимките цели! Отрязани са от дясно! Някои са отрязани повече други по малко!За да ги видя цели трябва да ги отворя на нова страница. Това когато влизам през браузър някакъв, през тапатолк се виждат цели! Какъв е проблема и може ли да се реши?
          Не, не може да се реши. Сайта не е с дизайн за мобилни телефони. За това се ползва тапатолк.

          Коментар


          • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            И при мене на лаптопа е така ....цели стават около втория ден..
            Иво, това хич не го схванах.

            Коментар


            • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Иво, това хич не го схванах.
              При някой снимки ,не при всички .
              Примерно обява за продаване на рейндж ровер.Гледам снимката -мотора се вижда до половината ,след мене Таргата писал в обявата ,поглеждам вече се вижда целия мотор.
              Система не съм открил ,просто някой снимки първо ги виждам до половината винаги лявата част и по късно стават нормални.

              Коментар


              • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                При някой снимки ,не при всички .
                Примерно обява за продаване на рейндж ровер.Гледам снимката -мотора се вижда до половината ,след мене Таргата писал в обявата ,поглеждам вече се вижда целия мотор.
                Система не съм открил ,просто някой снимки първо ги виждам до половината винаги лявата част и по късно стават нормални.
                пробвай да презаредиш страницата............. при мен понякога, когато са много снимки ги реже отдолу, но като презаредя се зареждат целите
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Не, не може да се реши. Сайта не е с дизайн за мобилни телефони. За това се ползва тапатолк.
                  Лошо! Като гледам доста хора влизат през таблети и телефони вече, а тапатолк никак не ми харесва като дизайн!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • Re: От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    пробвай да презаредиш страницата............. при мен понякога, когато са много снимки ги реже отдолу, но като презаредя се зареждат целите
                    Нормално, много снимки, много трафик, като не стга не се дозареждат.

                    Коментар


                    • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Лошо! Като гледам доста хора влизат през таблети и телефони вече, а тапатолк никак не ми харесва като дизайн!
                      Аз това не го използвам и през телефона всичко е наред.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Аз това не го използвам и през телефона всичко е наред.
                        Ако проблема е в андроида би трябвало да е еднакво за всички андроид устройства! Аз точно това исках да разбера дали проблема не е само в моите таблет и телефон! Щото към настолен компютър едвали някога ще се върна но таблет и телефон ще сменям в бъдеще.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          При мен на мобилни телефони всичко е наред. Не ползвам тъпаталк.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Има някакъв проблем с прикачването на файлове. В ей тая тема - https://www.offroad-bulgaria.com/sho...=124948&page=7 - се опитвам да добавя post със снимка. Е, цъкам бутона "управление на прикачените файлове" и нищо не става... Пробвано и от телефона, и от два различни компютъра.Има и драма с новите редове. Като напиша мнение с нови редове в него нещата биват събрани на един ред. Не мога да структорирам текста и става нечетим ако е с по-голям обем... Ей т'ва дето го четете сега е на 2 абзаца. Има нов ред преди "Има и драма с ..." . Ама на - събрано е на един ред.
                            Последно редактирано от brum; 03-10-17, 12:55.

                            Коментар


                            • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Ако проблема е в андроида би трябвало да е еднакво за всички андроид устройства! Аз точно това исках да разбера дали проблема не е само в моите таблет и телефон! Щото към настолен компютър едвали някога ще се върна но таблет и телефон ще сменям в бъдеще.
                              Понякога , при зареждане на офроуда отгоре ми искача този тапаталк ...и аз му давам Х горе в дясно и ...после няма проблеми .
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                При мен на мобилни телефони всичко е наред. Не ползвам тъпаталк.
                                Проблема е трудно забележим когато се гледат снимки от фотоапарат (отрязва съвсем малко) и по ясно забележим при снимки от телефон! Сравни снимка като я отвориш в нов раздел! Отворена в нов раздел се вижда цяла!
                                Ето пример. Аз виждам на тая снимка само себе си. Ако виждаш двама значи всичко е наред:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170929_121159.jpg
Прегледи:2
Размер:152.9 КБ
ID:5768999

                                П.П. Бах мааму и аз я виждам цяла тука! А в темата ми за Берово не е цяла!
                                Е как да не се нервирам ся!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X