Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Баси политиката! Аз лично нямам мисли като на Спарки и на такива подробности не бих и не обръщам внимание. Но си представям новорегистриращ се човек - и първото, което вижда (едва ли не като потвърждение на регистрацията) ...реклама на хазарт!
    "Мноу серьозна" легитимация и идентификация...
    Не е към мен въпроса за да мога коментирам. И мен ме дразни, но си го затварям и забравям.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Не включвам опцията "Помни ме". И на мен не ми пречи едно "х"-че в повече...
      В миналото ще остане, каквито сме били...

      Коментар


      • От: Re: От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Не е към мен въпроса за да мога коментирам. И мен ме дразни, но си го затварям и забравям.
        А, аз нито задавам въпрос, нито - още по-малко пък - към теб. Споделям удивлението си. А цитирам теб, защото тук и сега, от твоята публикация научавам за това обстоятелство.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Баси политиката! Аз лично нямам мисли като на Спарки и на такива подробности не бих и не обръщам внимание.
          То и аз не им обръщам внимание, ама като ти се навират в очите и то по конкретния крайно гламав начин някакси все повече се чувствам като не на място в конкретното място.

          Снощи загледах Viasat History например - имнаше интересно предаване за колумбийските наркобосове. Еми - 5 минути филм, 7 минути реклами на други техни предавания, при това повтарящи се едни и същи. През 5 минути. Еми теглих им една майна на третата кофа реклами и си останах неук по въпроса. Забележи - не търговски реклами, а реклами на техни предавания, по програма, която предполагаемо е насочена към аудитория дето не въздиша по турски сериали и не търчи до Мола при всяка нова релама на прах за пране. Всяко нещо от едно ниво нагоре се превръща в малоумие с обратен ефект.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Когато се намесят парите...

            За съжаление-зависим си от тях.
            И за да се избавим от това-повдигам един стар, забранен, и забравен въпрос-защо да не се самофинансираме?
            Защо не-ясно. За да няма хора които да си искат "правата"които са си купили давайки своята лепта.
            Но се вижда, че и с парите от Владо Йончев не е добър вариант.

            А има схеми по които да се самофинансираме, и да не се самозатрием и избием кой коло бил дал, за да го има форума.

            А трябва да го има. Такова нещо е рядкост в българския нет, даже и в световния може би, и макар финансирането му да е сериозен довод-не би трябвало да е повод за разпадането.
            Нека да направим нещо, за да продължи да го има нещото наречено "офроуд-България", и то така, че да сме остров на добрия тон, взаимопомощ, и всички други хубави неща, които направигха от един интернет форум-"Форума!"
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              За вас няма ли адблокери?
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Такова нещо е рядкост в българския нет.
                Именно. Ама с такива подходи заприличва на все по-малка рядкост и все повече bgmama. Според скромното ми мнение форумът е това, което е, именно поради драстичните разлики спрямо други такива, включително и по отношение на рекламите. Когато се започне да се лее помия от някъде по възможно най-просташките начини, става малко обидно, най-малкото. Привидно бутон за едно, който прави друго лично за мен е възможно най-чистокръвната интернетска простотия въобще.
                Последно редактирано от sparkybg; 19-04-17, 00:19.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ....и всички други хубави неща, които направигха от един интернет форум-"Форума!"
                  Форума ще го има и много след нас, но за жалост "Форума" отдавна не е това, което беше. Макар и да съм сравнително нов член ( от 2008г) ми прави впечатление промяната и тя не е към добро.
                  А процеса изглежда необратим.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    ...въпрос-защо да не се самофинансираме?
                    Защо не-ясно. За да няма хора които да си искат "правата"които са си купили давайки своята лепта...
                    Съвсем не е така наборе.
                    Финансирането на форума като такъв (пък дали самофинансиране, или външно) изобщо няма поставена.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Четейки последните мнения мисля,че е крайно време да се отвори друга тема,в която да се обсъжда не само "обвивката" на форума,а и неговото съдържание в последно време,защото това е причината много хора да напуснат,и други да се замислят дали да не направят това.
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Абе, кой толкова е напуснал, че толкова се тюхкате? Хора напускат непрекъснато по всякакви причини, включително хора които отдавна са тук, и честотата с която напускат не се е много променила. Изгонените отделно, ама и те не са някаква необичайна навалица.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Така да бъде,щом казваш
                          Ама тази работа малко ми прилича на щрауса,главата и пясъка....
                          Cherokee WJ 4.0L- NP242
                          Honda Africa Twin XRV 750

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Аз имам откъде да знам.

                            И да, липсва ми Гоблин или Стефан.

                            Ако някой си мисли че е лесно да се правят ежедневните компромиси със всичко, да направи свой форум.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Добре е да си информиран,и аз обичам да съм
                              Но се чудя защо не се говори за това открито,доста по-ползвотворно е отколкото "Какъв джип да си купя"......
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                                ...
                                Но се чудя защо не се говори за това открито,доста по-ползвотворно е отколкото "Какъв джип да си купя"......
                                Защото нито е лесно, нито е продуктивно, нито има кой да се занимава И с това. Доброволци-модератори се намират достатъчно трудно и без да им вкарваш PR в длъжностната характеристика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X