Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Мда, Хрома в момента има бъг в garbage collector-а например, касаещ работата на jQuery, което се ползва сигурно върху 80% от страниците в интернет въобще.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Хубу де и на телефона и на таблета съм с хром ( компютър нямам вече) и с андроид. С телефона никога не съм имал проблем а с таблета винаги се налага да мина на нов ред и после да пиша. Значи не е само до хром а и до андроид щото на телефона съм с по нова версия от на таблета!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        По скоро до версия на хром. Много е специфичен проблема.

        Коментар


        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

          И друг проблем има но той вече не е софтуеърен а по скоро хардуеърен! Модераторите май са абдикирали! В мотофорума се мъдри тема за леки коли и даже некакъв тъпанар е пуснал тема за садене на ягоди и правене на палачинки, в раздела за КНО пък има тема за въздушни пистолети (вместо да е в раздела за неогнестрелно оръжие), а модераторски реакции няма!!! Това съм видял, а кой знае още какво не съм видял!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Репорт на постовете с триъгълничето под поста.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              И друг проблем има но той вече не е софтуеърен а по скоро хардуеърен! Модераторите май са абдикирали! В мотофорума се мъдри тема за леки коли и даже некакъв тъпанар е пуснал тема за садене на ягоди и правене на палачинки, в раздела за КНО пък има тема за въздушни пистолети (вместо да е в раздела за неогнестрелно оръжие), а модераторски реакции няма!!! Това съм видял, а кой знае още какво не съм видял!
              Па на тебе кво ти пука. Пий една бира и си лягай.
              ПП Тая година мисля да ви проконтролирам региона...та му мисли!!!

              Коментар


              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                В мотофорума ... и даже некакъв тъпанар е пуснал тема за садене на ягоди и правене на палачинки...
                Хубава самоирония.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Хубава самоирония.
                  Ти па се едно моеш да правиш палачинки.

                  Коментар


                  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Па на тебе кво ти пука. Пий една бира и си лягай.
                    ПП Тая година мисля да ви проконтролирам региона...та му мисли!!!
                    Пих 2 мастики! А да мисля ме отказаха на около 5-тата година. Сега тече 14-тата.
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Пичове... въпросът е следния: аз ли съм бацилясал интересно, или има промяна в рекламната политика на портала?
                      Причината да питам: при опит за логване, в момента, в който чукна на полето ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ, ми изкарва реклама на ВИНБЕТ365 или нещо такова.
                      Любопитното е, че ми го прави и на браузър, през който никога не съм влизал тук. ОС е Минт17, ако има значение.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Не е причината в теб. И при мен е същото. С тая разлика че аз цъкам чавката да ме помни и ми се налага да влизам крайно рядко.

                        Лично все повече клоня към напускане на форума по такива поводи...
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          Пичове... въпросът е следния: аз ли съм бацилясал интересно, или има промяна в рекламната политика на портала?
                          Причината да питам: при опит за логване, в момента, в който чукна на полето ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ, ми изкарва реклама на ВИНБЕТ365 или нещо такова.
                          Любопитното е, че ми го прави и на браузър, през който никога не съм влизал тук. ОС е Минт17, ако има значение.
                          Не е при теб проблема. Рекламна политика е.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Лично все повече клоня към напускане на форума
                            Какви причини, моля ти се!

                            Не се заричай!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Не се заричам. Замислям се.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Не е при теб проблема. Рекламна политика е.
                                Баси политиката! Аз лично нямам мисли като на Спарки и на такива подробности не бих и не обръщам внимание. Но си представям новорегистриращ се човек - и първото, което вижда (едва ли не като потвърждение на регистрацията) ...реклама на хазарт!
                                "Мноу серьозна" легитимация и идентификация...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X