Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Какво не му е наред, това е разширения редактор. Сори, обясни ми по подробно от снимката не виждам нищо нередно. Пробвай с друг браузър също си погледни настройките на профила, има настройка кой редактор да се ползва в различни случаи.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      А сега вече е така . Нищо не променям . Само цък на редакция мнение . Колко пъти и за колко време мога да се саморедактирам.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled3.jpg
Прегледи:2
Размер:58.1 КБ
ID:5552548

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Редакцията е за време не за пъти, ще го разгледам по подробно но при мен за момента си работи, пробвай друг браузър и ми кажи резултата.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Дани , отмарай . Другата седмица компютъра отива при специалист та тогава ще го мъча. Аз не му разбирам ама хич и това което показвам се научих вчера . За тези настройки ли казваш.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5552549

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Да за тези, не знам дали имаше и други, пиша от телефона.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Аз съм с Хром . Пробвах с Експлорер там редактирането работи.

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Иво нещо от браузъра е както си мислех. Пробвай да го преинсталираш.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Добре и това ще пробваме. Браузъра е преинсталиран .
                  Последно редактирано от ivo-police; 14-01-14, 11:01. Причина: Проба

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Я да попитам. Отварям новините и чета, за да се върна във форума ми се отваря нов прозорец. После трябва да затворя раздела с новините и отново да фиксирам страницата с форума. Не може ли да е обратното? Като кликна на офнюз, да се отвори нов прозорец, като видя какво ново има, да мога да го затворя с едно кликване. Това отдавна ме дразни, че мразя да ми казват какво да правя и какво да гледам. Като ония рекламни прозорци в клиповете.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Така ще стане след ъпдейта на форума.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        В даден момент днес форума и офнюз спряха да ми се отварят- тествано с Опера 18, Хром, ИЕ 10... Тествано и на таблета през 3Г мрежата- същият резултат. На смартфона- същото, не се отварят. Пускам пинг- "timed out"... Тествано от други хора, на друг доставчик- работят си безгрижно.
                        Общото между моя компютър, таблета ми и смартфона ми е само доставчика- и в трите случая е Виваком. Силно вероятно проблемът е при вас- единствено тези сайтове са ми проблем... Видимо е, че като ползвам прокси безгрижно си влизам и пиша...

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Репортанто е.
                          Мерси.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            От Виваком се отпуши
                            Наистина няколко часа около обяд нямаше връзка само с офроуда през Виваком
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Да не се е рутирала нашата мрежа само през виваком, вече всичко е наред.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5572189

                                При мен ли е проблема че да не виждам снимките или е от форума.
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...178#post993178
                                Това е конкретната тема, макар че съм срещал и други теми от които не виждам снимките.
                                И още нещо, още не мога да качвам снимки през ИЕ, дали се работи по въпроса или да се пренасочвам към Хром поне за форума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X