Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Здравейте, вчера с Peppy проведохме една дискусия за проблем с който се сблъсквам в темата "Снимка на деня". После той я почисти, защото така и трябва. За какво става въпрос?
    Натискам линка "Избрано" горе в ляво. Отваря се страницата. Скролирам до средата и виждам коя снимка е снимка на деня. Кликам снимката за да я видя в по-голям размер и ми дава грешка HTTP 400. Това е с IE9 и IE10. Пробвано на различни машини с различни доставчици. И при двата IE грешката е една и съща. Настройките са дефолтните. Линка който се опитвам да отворя изглежда така:

    http://www.offroad-bulgaria.com/cont...еля-iassen

    Ако заменя ? с / тоест линка да изглежда така:

    http://www.offroad-bulgaria.com/cont...еля-iassen всичко си идва на местото и виждам снимката.

    С Firefox нямам никакви проблеми при отварянето и никога не получавам грешка HTTP 400. Та проблема при мен ли е или наистина този линк има проблем с IE. Не че ми е толкова важно това, но ако има и други потребители с IE и те също не могат да отварят би било добре да се корегира. Благодаря!

    П.С. Съкращава линка ... копирал съм целия и сега като редактирам го виждам целия. Дано успеете да го видите и Вие.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Жоро, по всичко личи, че това е проблем на IE и аз с него получавам същата грешка, но с Сhrome виждам снимката както трябва.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture121.jpg
Прегледи:1
Размер:125.4 КБ
ID:5461505

      Има ли нещо толкова съществено, което те кара да ползваш IE, все си мисля, че и хрома и лисицата са по-добри от него?
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Да Peppy има за съжаление. Системите ми за мониторинг на мрежата и куп още софтуери свързани с работата ми не понасят друг освен IE. И аз предпочитам Firefox ама .... Пак казвам, че не ми е толкова важно лично на мен. Просто видях, че е проблем.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Дани, може ли търсачката на тубе-то да се направи така, че след като напиша това, което търся, да удрям ентер директно, а не с мишока?

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
            Дани, може ли търсачката на тубе-то да се направи така, че след като напиша това, което търся, да удрям ентер директно, а не с мишока?
            Това е голям проблем, Даниеле, вземи се в ръце!

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Това е голям проблем, Даниеле, вземи се в ръце!
              Не, не е голям проблем.. Направи ми впечатление просто и споделям.. Нали искаме всичко да е 6..

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Ще го погледна Десо. Вярно не се събмитва не бях обърнал внимание

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Вече 2-3 пъти на тази страница:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/usercp.php
                  цъкам неволно "Премахване на абонамент" на някоя тема.
                  Проблемът е, че след цъкането не пита за потвърждение и не показва поне името на темата, от която махам абонамента. Показва само това:
                  "Вашия абонамент за тази тема е премахнат."
                  И така дори не мога да разбера за коя тема съм се отписал.

                  Предложението ми е:
                  1. Или да се сложи въпрос-потвърждение:
                  "Ще премахнете абонамент за тази тема: Да/Не"
                  2. Или поне да се добави името на темата, за да мога да го видя и да се абонирам отново:
                  "Вашия абонамент за тема XYZ е премахнат."
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    И на мен се случвало, особено през телефона е редовно.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Малко е недомислено знам го. За момента обаче няма как да стане, чака се нова версия. Ще помисля...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Може ли някой да ми казе, цащо не ми излиза снимката, която съм качил за аватар? Благодаря!
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Защото, не сте си качили аватар, това което сте качили е снимка за профила Ви, тя излиза само в профил страницата Ви.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Да попитам (не става въпрос за проблем, но не намирам по-подходяща тема) - В темите, отдолу има списък на прочелите ги в последния месец. Има ли някаква закономерност, по която се подрежда този списък, примерно - най-последните, най-отгоре, или най-отдолу, или нещо такова?
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Да попитам (не става въпрос за проблем, но не намирам по-подходяща тема) - В темите, отдолу има списък на прочелите ги в последния месец. Има ли някаква закономерност, по която се подрежда този списък, примерно - най-последните, най-отгоре, или най-отдолу, или нещо такова?
                              Има, и ако посочиш ника на някой с мишката ще видиш в колко часа и на коя дата е чел темата. Най-долу са последните влизали...
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Благодаря!
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X