Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
    Не е оферта. Заради едното писане на мнения да сменям нещо, което ми върши работа, защото Mozila, Opera или Chrome са "fun", "cool" и т.н. е несериозно. Да не говорим, че във форума на HardwareBG, който също е на тази платформа няма проблеми. Както и на няколко доста по-големи "задгранични" форума, също на vB4...
    При мен със същата конфигурация новия ред си работи нормално - не че не е проблем на форума, за визуалните редактори има много джава скрипт и понякога се получава неизпълнение на финкциите, тоест не се визуализира всичко. Опитай да си почистиш кеша за да може скриптовете да се презаредят наново.

    Коментар


    • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      От няколко като имам ЛС и му кажа да го отвори в нов прозорец, новия прозорец излиза съвсем мъничък и всеки път трябва да го разпъвам. Хром, win7 64. И в работата, и вкъщи.
      При мен това го прави само експлодера, няма функция във форума която да ресайзва браузъра за ЛС в нов прозорец.

      Коментар


      • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Пробвай дали ти прави същите мизерии ползвайки "Отговор на темата", а не "Бърз отговор".
        Няма промяна. Оправя се единствено като му задам преди да отговоря Compatibility Vew от Adress Bar-а на експлорера. Така че, не е болка за умиране.
        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        При мен със същата конфигурация новия ред си работи нормално - не че не е проблем на форума, за визуалните редактори има много джава скрипт и понякога се получава неизпълнение на финкциите, тоест не се визуализира всичко. Опитай да си почистиш кеша за да може скриптовете да се презаредят наново.
        Пробвах, не става. Както и да е, на мен не ми пречи, просто да го имате предвид.
        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Compatibility Vew от Adress Bar-а на експлорера
          Ще го поровя за този проблем, но аз като задам Compatibility Vew от Adress Bar-а на експлорера ми изчезват бутоните на редактора а това на дали е от форума

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Ще го поровя за този проблем, но аз като задам Compatibility Vew от Adress Bar-а на експлорера ми изчезват бутоните на редактора а това на дали е от форума
            Тогава отиваш на "Иди в напреднали". Затова казах, че не болка за умиране. Поздрави!
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Има ли начин да се качи pdf-файл в поуст?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Да качват си се като обикновенни атачменти от бутона с кламера в разширения редактор.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Вижте часовника на форума. В 9 часа показва мнение писано "днес, в 10". Цифрите са произволни, искам да кажа, че часовника е напред.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Къде това, виж какво си си настроил в Time Zone: ТУК трябва да си +2 - часовника си е на ред поне за мен.
                    в момента All times are GMT +2. The time now is 10:07.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Плюс два часа съм. София, Калининград, Южна Африка.
                      В момента часът е 19:05 според компютъра, и 19:04 според ТВ Европа. Да видим в колко ще ми излезе поста.

                      Емии-излезе в 20:04.
                      Не е болка за умиране, ама се учудих.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Плюс два часа съм. София, Калининград, Южна Африка.
                        В момента часът е 19:05 според компютъра, и 19:04 според ТВ Европа. Да видим в колко ще ми излезе поста.

                        Емии-излезе в 20:04.
                        Не е болка за умиране, ама се учудих.
                        Поста ти е от 19.04 часа
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Емии-излезе в 20:04.
                          Не е болка за умиране, ама се учудих.
                          Постовете излизат веднага - Коле имаш някакъв локален проблем !!!

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Плюс два часа съм. София, Калининград, Южна Африка.
                            В момента часът е 19:05 според компютъра, и 19:04 според ТВ Европа. Да видим в колко ще ми излезе поста.

                            Емии-излезе в 20:04.
                            Не е болка за умиране, ама се учудих.
                            В Настройки -> Форум Настройки -> Дата & Времеви опции

                            Сложи:
                            Опция за коригиране на лятното часово време: Автоматично определи настройките за лятно часово време

                            При мен са така и отговорите ми излизат с правилния час.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              И аз съм с тези настройки. И не става.
                              Бе ще го преборя, макар да не е нищо особено.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Вероятно са грешни настройките не на Форума, а на твоя компютър.

                                Виж часовника на компютъра в коя времева зона е - трябва да е Хелзинки/Рига/Талин. Не помня до коя версия на Windows София не си беше на мястото, ами ни бяха набутали с Букурещ/Истанбул. Което беше досада, защото беше вярно ПОВЕЧЕТО време, докато не дойде време за смяната лятно/зимно, която в България става на различна дата от Румъния и Турция. Прочее, сега е точно такъв момент и тези две държави са вече на лятно време с 1 час напред, а ние - не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X