Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Много неща ни различават от Википедия. И мащабът е леко различен, и разходите на калпак са малко по-други. Така че - мисли се по въпроса, ама определено няма хубав план.
    интегрирането на дарителско бутонче става баш за 30мин. с еденето и пиинито.

    въпроса е лесно да събирате пари.
    с рекламодатели сте Зависими. Па може и тва да е целта де.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      интегрирането на дарителско бутонче става баш за 30мин. с еденето и пиинито.

      въпроса е лесно да събирате пари.
      с рекламодатели сте Зависими. Па може и тва да е целта де.
      С рекламодатели сме зависими от рекламодателите. С дарения - от дарителите. Мъка.

      Пък и тая работа с дарения към търговско дружество (каквото е Офмедия) счетоводно е крива колкото си искаш.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        ...
        с рекламодатели сте Зависими. Па може и тва да е целта де.
        Уууу, пък с дарители какви волни свободни птици ще сме

        Ти сериозно ли. То в сегашния му вид без дарения сума ти народ обяснява в какво точно му е длъжен форума, какво остава като станат и дарители...
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Е фондация аз ли да ви уча как да регнете.А към АД-то не пречи да има ценоразпис - плащам за правото да имам аватар - мин. сума 10лв. - таван няма. нещо сложно?

          или пък купува еди кой си пиксел

          Задъженията към дарителите ще са ви колкото и на википедия към нейните дарители, па и вашите условия са доста по-прости.

          ХиХи ще Ви видя ако БПЦ ви е дарител

          пп
          фондацията ще е с дарения само за хостинга и ето Ви Независимостта
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Не мисля, че рекламите са за тема "Проблеми в работата на портала". DBRS, зае*и тая идея. Т'ва тук е голямо, с ангажирани ежедневно много хора, и не става с дарения.
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Колеги, аз и други членове на форума получихме имейли, че са ни препълнени кутиите във форума, което не е вярно. Някакви идеи защо става така?
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Колко е общият брой на писмата /получени и изпратени/?
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Не помня, защото ги изтрих, но грубо бяха около 60-70. Обаче другият участник няма нито едно, с изключение на ракламата на Нисан.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Възможно е ако е младши учаатник (сив ник) защото имат право на едно лс, а за останалите защото скрипта заобикаля квотите. Което ви подсети за пълни кутии. Утре все пак ще прегледам скрипта но уведомленията са от друг скрпт.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      От вчера нещо не получавам мейл известие за темите към които съм абониран или за известие за ЛС. Когато ги получавам пък е с голямо закъснение от няколко часа.

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        СЪрвера изпраща много поща, особенно последните 2 дни, възможно е да има липси и закъснения.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Аз имам проблем с настройките на форума. Ако може някой да ми каже как да го оправя.
                          Пуснах си различните изгледи на самия форум и накрая нз защо цъкнах да видя и Mobile View. Проблема е че не мога да намеря как да си върна предишния изглед на форума и сега е в режим Mobile View.
                          Та по конкретно въпроса ми е каде да намеря настройките на форума в тоя изглед?
                          Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Най-долу в средата има изход.
                            Или цъкни тук http://www.offroad-bulgaria.com/forum/?styleid=4

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Благодаря за бързия отговор. Оправи се!
                              Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Около 20 минути не можех да вляза във форума..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X