Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Може, може и е лесно.
    След
    Език на интерфейса: Намира се на руски и на английски
    веднага слагаш [IMG]адреса на снимката без спейс бутона да си пипал и готово[/IMG]

    Дали ме разбра..

    П.П. Пойграх си малко, но не става. Заблудил съм те или аз нещо не го мога. СОРРИ.
    Снимката се позиционира правилно, но в ляво от нея не може да остане текст освен само един ред.
    Последно редактирано от Chinela; 07-06-09, 19:10.

    Коментар


    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Може, може и е лесно.
      След веднага слагаш [IMG]адреса на снимката без спейс бутона да си пипал и готово[/IMG]

      Дали ме разбра..
      Съжалявам, не мога да се справя - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63127
      Ето я и снимката...
      Последно редактирано от asterix85; 07-06-09, 19:45.

      Коментар


      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Как се прави таблица в отговора по някоя тема? Вмъкнах с копи и пейст готова таблица, но даже и тя не се появи.
        Само смесени колони и редове и нищо не се разбира.

        Благодаря!
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Защо като съм утвърден участник мненията ми минават пак през модератор?

          Коментар


          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Искам и аз да попитам няколко неща:

            - за първи път днес ми се случи да ми изчезне публикация /поне днес забелязах/ в Условията които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате! за 4 точка ясно, обаче как да разбера, че е махната нарочно или е просто някаква грешка.

            - каква е разликата между мнение и публикация - поне аз си мислех, че е едно и също, но ми направи впечатление, че мненията в статистиката са ми доста повече от публикациите.

            - какво означава N/A в прозореца "Последна получена оценка на репутация ".

            Коментар


            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
              Искам и аз да попитам няколко неща:

              - за първи път днес ми се случи да ми изчезне публикация /поне днес забелязах/ в Условията които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате! за 4 точка ясно, обаче как да разбера, че е махната нарочно или е просто някаква грешка.

              - каква е разликата между мнение и публикация - поне аз си мислех, че е едно и също, но ми направи впечатление, че мненията в статистиката са ми доста повече от публикациите.

              - какво означава N/A в прозореца "Последна получена оценка на репутация ".
              Отговорите по ред:

              1.Изтритата публикация е третирата като спам.

              2.Мненията(става въпрос за заявка Намери всички мнения на Paladin75 ) показват всички неща написани от потребителя във всички раздели. Публикациите(горе в дясно на всеки пост) показват броят на преброените мнения. Както е известно постовете не във всеки раздел се броят.

              3. N/A в прозореца "Последна получена оценка на репутация " означава, че мнението, за което е гласувано е изтрито.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Въпроса ми е това " +ПЛ " как се придобива или това как се става модератор и т.н . Въпроса ми възникна от тази тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23824 . Не че ми трябва такова нещо , но е хубаво да се обесни какво е то това легитимация , смисъл какво е това право и т.н. ? (може малко да ми е глупъв въпроса , но ...)
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                  Въпроса ми е това " +ПЛ " как се придобива или това как се става модератор и т.н . Въпроса ми възникна от тази тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23824 . Не че ми трябва такова нещо , но е хубаво да се обесни какво е то това легитимация , смисъл какво е това право и т.н. ? (може малко да ми е глупъв въпроса , но ...)
                  Принципно следните питания съм ги срещал из форума многократно,ще се опитам да те насоча:

                  1.
                  Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                  Въпроса ми е това " +ПЛ " как се придобива?.......

                  Тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=16868 само да ти се чете!

                  2.
                  Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                  Как се става модератор и т.н . Въпросите ми възникват от тази тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=23824 .............

                  Първоначално публикуван от Ясен
                  Модератор те прави администрацията на Форума, по свое усмотрение.

                  В затворените групи се прави нещо като избори, но и там крайната преценка е на администрацията.

                  произлизащо от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=90307


                  Незнам,но аз така виждам отговорите на питанията ти,знаещите ще те донасочат.
                  Спорна седмица!

                  Коментар


                  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                    Въпроса ми е това " +ПЛ " как се придобива или това как се става модератор и т.н . Въпроса ми възникна от тази тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23824 . Не че ми трябва такова нещо , но е хубаво да се обесни какво е то това легитимация , смисъл какво е това право и т.н. ? (може малко да ми е глупъв въпроса , но ...)
                    +ПЛ се получава автоматично от системата, когато репутацията ви достигне плюс едно светлозелено квадратче (зелените квадратчета горе в дясно на всеки пост). +ПЛ е Право на Легитимация, което ви позволява да си извадите карта за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com . Тя в най-общи линии ви дава право на ползване на отстъпки при фирми или магазини, с които си сътрудничим; може да служи за вход при официални мероприятия или за да се получи достъп до места, коити биха позволили по-добро получаване на информация която да се публикува във форумите.
                    За по-подробна информация прочетете тук: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

                    По втория въпрос. Ставането на модератор не се касае пряко от имането или нямането на +ПЛ.
                    Скоро беше пусната такава тема, прочетете нея, ако после имате още въпроси питайте:
                    Модератор!?!?!?
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                      +ПЛ се получава автоматично от системата, когато репутацията ви достигне плюс едно светлозелено квадратче (зелените квадратчета горе в дясно на всеки пост). +ПЛ е Право на Легитимация, което ви позволява да си извадите карта за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com . Тя в най-общи линии ви дава право на ползване на отстъпки при фирми или магазини, с които си сътрудничим; може да служи за вход при официални мероприятия или за да се получи достъп до места, коити биха позволили по-добро получаване на информация която да се публикува във форумите.
                      За по-подробна информация прочетете тук: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

                      По втория въпрос. Ставането на модератор не се касае пряко от имането или нямането на +ПЛ.
                      Скоро беше пусната такава тема, прочетете нея, ако после имате още въпроси питайте:
                      Модератор!?!?!?
                      Цвети , много питам ама.. - " Cин / Blue - Потребители които са достигнали статус +ПЛ (Имат право на легитимация) и имат редица права в повече от останалите. " каква е тя тая редица други права ? Смисъл имат ли някакво влияние върху публикациите на останалите или нещо такова ?!
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                        " Cин / Blue - Потребители които са достигнали статус +ПЛ (Имат право на легитимация) и имат редица права в повече от останалите. " каква е тя тая редица други права ? Смисъл имат ли някакво влияние върху публикациите на останалите или нещо такова ?!


                        Първоначално публикуван от giorgio
                        Тези които са с +ПЛ, не могат да дават негативен вот, но пък могат да дават картони... жълти, червени...
                        Една тема за картоните!

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ
                        освен това можеш да си забраниш индекса за репутация (демек да не парадираш колко си авторитетен)
                        Ако не се лъжа имаше и увеличение на Лични съобщения (Вие имате 0 съобщения записани, от общо 70 позволени.)

                        Явно,че притежателите на +ПЛ нямат права да редактират постове на други участници,с изключение на Модераторите в даден подфорум.

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                          ... Смисъл имат ли някакво влияние върху публикациите на останалите или нещо такова ?!
                          Никой участник няма никаква възможност да пипа (редактира, трие) публикациите на другите. Дори модераторите нямат такива права извън разделите, за които отговарят. Изключение правят супермодератори и администратори.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Като добавка към горното, трябва да се знае, че и след редакция винаги се запазват всички предишни версии на редактираният текст и винаги може да се сравнят и провери и редакцията... Това важи за всички включително и Администраторите... Затова и отдолу има нарочен текст който указва кой последен и кога е правил редакция на текста... Единствените които могат да изтрият физически, текст тук, са Администратори-FA, които сме няколко човека, предимно Системни Администратори...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                              Цвети , много питам ама.. - " Cин / Blue - Потребители които са достигнали статус +ПЛ (Имат право на легитимация) и имат редица права в повече от останалите. " каква е тя тая редица други права ? Смисъл имат ли някакво влияние върху публикациите на останалите или нещо такова ?!
                              Основното е правото на издаване на карта за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com и отстъпките и привилегиите, които носи тя. Във форума имат по-големи кутии за ЛС, право на блог и лична група. Преди имаха и право да дават предупреждени и картони.
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Да попитам, има ли начин да търся потребители спрямо населененото място. Примерно аз съм от Силистра и много често мяркам един и същи джип с лепенки на форума. Искам да разбера дали има и други хора от моя град тук.
                                Мерси предварително!
                                Non scholae sed vitae discimus.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X