Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Само членовете на еди коя си група имат право да гледат, пишат в определени форуми до които други групи могат да нямат достъп.

    Малеее как го обясних надявам се да ме разберете

    Коментар


    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Мисля, че Петя имаше в предвид "Приятели"-те, които си добавяме. Тези, които се показват като отвориш профила на някого в дясно в колонката "Приятели".

      Петя, май идеята им е просто да си знаеш кои са ти приятелите.
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Освен това можеш да направиш албум със снимки видим само за тези от списъка с приятели.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • Re: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...


          Добре де явно не съм си доспал
          Другото е информативно както Цвети е казала, и има малко дребни екстри.
          Освен това можеш да направиш албум със снимки видим само за тези от списъка с приятели.
          Например това
          Поздрави

          Коментар


          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            1.В списъка "Приятели" срещу всяко име има "Прекъсване на приятелството". Не знам как се е появило. При други го няма. Как да махна нежелания текст?

            2.Още: В "Персонални настройки" съм получил досега десетки положителни оценки. Имам две отрицателни, едната с обиден коментар. Не може ли да няма анонимност? Така и не разбирам защо не му е допаднало мнението ми? Нещо подличко има в анонимността. Не можеш да отговориш. Не става въпрос за шамари.
            Последно редактирано от Симеон; 17-12-08, 19:09.

            Коментар


            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              В списъка "Приятели" срещу всяко име има "Прекъсване на приятелството". Не знам как се е появило. При други го няма. Как да махна нежелания текст?
              Симеоне, при всички го има. Само че ти го виждаш само при теб. Примерно ако разглеждаш моя списък с приятели, няма да виждаш надписа "Прекъсване на приятелството", защото само аз мога да си редактирам списъка с приятелите.

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              Имам две отрицателни, едната с обиден коментар. Не може ли да няма анонимност? Така и не разбирам защо не му е допаднало мнението ми? Нещо подличко има в анонимността. Не можеш да отговориш. Не става въпрос за шамари.
              Много пъти е коментирана репутацията. Анонимна е, за да няма "връщане на жеста" и при положително и при отрицателно гласуване. Ако не е анонимна системата, изобщо няма да е ефикасна. За обидния коментар пусни ЛС до някой администратор или супермодератор, оттам те знаят какво да правят.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                Мисля, че Петя имаше в предвид "Приятели"-те, които си добавяме. Тези, които се показват като отвориш профила на някого в дясно в колонката "Приятели".

                Петя, май идеята им е просто да си знаеш кои са ти приятелите.
                Не тъй бе, чедо...

                Коментар


                • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Първоначално публикуван от Цвети
                  Много пъти е коментирана репутацията. Анонимна е, за да няма "връщане на жеста" и при положително и при отрицателно гласуване. Ако не е анонимна системата, изобщо няма да е ефикасна. За обидния коментар пусни ЛС до някой администратор или супермодератор, оттам те знаят какво да правят.
                  Съгласен съм, че това с "връщане на жеста" е меко казано детска история, но пък и нямаш право публично да коментираш коментар към дадена ти репутация - поне за отрицателните коментари, защото съм сигурен, че ако бях цитирал положителен коментар към оценка нямаше да получа наказание.

                  Колкото до оплакване към супермодератор/администратор за кофти коментари - малко ми звучи като "Моля госпожо Иванчо/Драганчо/Петканчо ми каза мръсна дума...". Все пак не може да се изкорени простотията и лошотията от даден човек, а историята е доказала, че чрез наказание не се получава превъзпитание (пр. затворите)
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                    Колкото до оплакване към супермодератор/администратор за кофти коментари - малко ми звучи като "Моля госпожо Иванчо/Драганчо/Петканчо ми каза мръсна дума...". Все пак не може да се изкорени простотията и лошотията от даден човек, а историята е доказала, че чрез наказание не се получава превъзпитание (пр. затворите)
                    Кофти коментар е едно, обида съвсем друго. Вече има случаи за баннати участници, именно заради обиди в коментари за репутация.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Няколко пъти ми се е случвало да търся кои са модераторите по форуми и ми е било много трудно да намеря информация. Веднъж случайно попаднах на списъка, но после така и не можах да го открия отново. Проблем ли е това да се вижда веднага, както другите теми за правилата?
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                        Няколко пъти ми се е случвало да търся кои са модераторите по форуми и ми е било много трудно да намеря информация. Веднъж случайно попаднах на списъка, но после така и не можах да го открия отново. Проблем ли е това да се вижда веднага, както другите теми за правилата?
                        Петя, отиваш на основната страница на форумите и долу, точно над списъка с потребители, които са на линия търсиш къде пише "Виж форумните лидери".
                        Друг начин е, да отвориш съответния подфорум и най отдолу в дясно пише кои са модератори там.
                        Опитай
                        Прикачени файлове
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                          Няколко пъти ми се е случвало да търся кои са модераторите по форуми и ми е било много трудно да намеря информация. Веднъж случайно попаднах на списъка, но после така и не можах да го открия отново. Проблем ли е това да се вижда веднага, както другите теми за правилата?
                          Необходимо е само едно цъкване с мишката на линка от първата картинка

                          Отделно в долния десен ъгъл на всеки форум има информация, които модератори имат права в него (виж втората картинка). Ако кутийката "Модератори" я няма, значи за съответния подфорум няма определен модератор и права там имат супермодератори и администратори.
                          Прикачени файлове
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Ние па ще се изтрепаме с Чавдар
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Много сте отзивчиви! За всеки форум е ясно, но исках да ви видя всичките накуп.
                              Понеже винаги има недоволни, аз да си кажа:
                              Благодаря ви, че пазите реда тук
                              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                              Omnia vincit amor !

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Здравейте колеги,

                                Искам да попитам как се поставя линк към коментар от дадена тема, а не към цялата тема

                                Поздрави,

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X