Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Войната в Украйна - тема за дискусии или общо наказание.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Забелязвам, че на болшинството ни липсва Темата най-вече като информативна тема. Атмосферата на дискусията няма да я коментирам, нито неистовият и вреден стремеж да се налага мнение с цел невъзможният консенсус. Та , предлагам да се прочете отново коментара на Администратора с който затвори Темата. Да не ровя - ставаше дума да се спрат коментарите за 1 седмица до успокояване на духовете. Това - на 8ми април. Вече няколко дни минаха. Кое не разбрахте някои колеги , та продължавате да чоплите? Що не се кротнете още малко , ако все пак искате изобщо да я има Темата? Или не вярвате на написаното от Администратора?

    Коментар


    • blackfirefly
      blackfirefly коментира
      Редактиране на коментар
      То чопленето е важното и разбира се стремежа за налагане на мнение. Друг е въпроса с какви факти е подплатено За това предложих блондинките VS брюнетките...

    • disko04
      disko04 коментира
      Редактиране на коментар
      Аз лично, на Администратора много му вярвам, но все ми задава някакви енигматични въпроси. Защо Украина не обявила война, защо незнам си какво, не се разбира има ли лична позиция по шибаната война или е преценил че не сме достойни да я знаем?

    • u_bo
      u_bo коментира
      Редактиране на коментар
      blackfirefly ако нещо не е факт а лъжа/фейк веднага казавам кое и защо - а троловете само твърдат, че нещо е фейк когато не отговаря на задачите им.

  • #32
    .................................
    Последно редактирано от petkov_bb; 12-04-22, 19:23.

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Темата е за темата,войната разбрахме,че трудно се дискутира

  • #33
    Колеги, грозно е...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • сто
      сто коментира
      Редактиране на коментар
      А, не Марто, красиво е. И полезно. Каквото и да се опиташ да си пишеш с такъв като него, няма как да постигне резултата на написаното от него. Добре че тук има радетели на добрия тон и няма начин това да го пропуснат.

    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      Кое е това грозното?

    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      Изтриха го, и добре че ! Изтрещяваме, момчета...

  • #34
    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Колеги, грозно е...
    +

    Аз няма повече да пиша - не ме интересуват чужди междудържавни разправии , казах каквото има относно това как се прави модерация тук.


    Успех на ултрасите.

    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • #35
      Възможно ли е българските моряци, евакуирани от Мариупол, да бъдат третирани като такива от "неприятелска държава"?
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • NIKSD
        NIKSD коментира
        Редактиране на коментар
        От руснажите всичко очаквам, нищо чудно и така да стане.

    • #36
      Ъъъъ това какво общо има с темата за темата?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #37
        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Възможно ли е българските моряци, евакуирани от Мариупол, да бъдат третирани като такива от "неприятелска държава"?
        Къде да бъдат третирани ? в какъв смисъл - да бъдат взети-арестувани като заложници ли ? Това можеше да стане веднага. Ще видим в близките 2-3 дни. Но не е сигурно , ако се приберат - може да им забранат да приказват.

        Това че България и руся са неприятелски държави не е от вчера , тия последните руски-пляски могат да вчечатляват само малоумници...

        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Като нищо ще рекат, че екипажа е донасял за движение на войски из пристанището.

          А дали е възможно?

        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          Я да ти припомня един ред от малко по-горе:
          "Аз няма повече да пиша - не ме интересуват чужди междудържавни разправии"

          Сериозен човек, държи си на думата

          пп Впрочем последното ми отстраняване беше заради "обсъждане действията на администратор". Явно не вАжи за модератор, ма като не съм внимавал в правилата, хак ми е.

      • #38


        Понеже съм от умълчалите се, да приемам ли че ме наричаш мазняк? Буквално или влагаш друг смисъл? Какъв, че инак съм 176 на 67 и ако имам нещо мазно, не е много.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Плевенски ти преди 15 години глисти ли имаше?

        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Босе, най-вероятно. Но отидох до Топливо и се назобих с кюмюр место активен въглен и се изчистих.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Без глисти бях толкова кила ма на 180 см,остаряваме нещо май,ще ни взимат войници

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X