Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
    Благодаря, че не си ме включил!
    Вие сте във втората анкета.

    Коментар


    • #17
      До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

      Не виждам съдържание в темата.
      С извинение, че не оценявам инициативата за тая анкета, но когато става въпрос за най-чистия, като изказ и език и в същото време най-богат със съдържание и участници форум в България, да се оценява работата на модераторите звучи несериозно, а и колко от нас познават работата на всички тях. Ако има колеги засегнати по някакъв начин, могат да си изяснят отношенията на ЛС, а не да въвличат останалите участници.
      Ние тук като общество трябва да сме единни.

      Понеже не гласувам, само благодаря на хората създали и поддържащи форума.
      Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

      Коментар


      • #18
        До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Тия анкети според мене нищо не доказват и нищо не показват! Няма как резултатите от тези анкети да отразяват реално одобрението или неодобрението на даден модератор! Ето например аз повечето от тези модератори изобщо не ги познавам като такива, нямам наблюдения над работата им и съответно не мога да гласувам нито положително нито отрицателно за тях. Предполагам че има много участници като мене, така че в крайна сметка ще се получи така че най-много гласове (в случая положителни, щото няма възможност за даване на отрицателни) ще съберат модераторите на най-посещаваните раздели! Това обаче не е справедливо спрямо някои модератори, които макар че модерират по-непосещавани раздели, си вършат перфектно работата там!
        Анкетата има за цел, да се добие някаква представа, дали модераторите и кои според участниците си вършат работата,ако някой не ти е познат,просто негласуваш за него,поради тази причина няма и минусови гласове.Какво лошо има да се види,кой е НАЙ предпочитан.Много други анкети нищо не доказват,но ги има

        Коментар


        • #19
          До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

          Колега, в даскалото най-предпочитаните даскали бяха тия дето ни оставяха да си рисуваме колички и моторчета в тетрадките и да зяпаме бедрата на съученичките. Но от тях нищо не научихме.

          Не че имам претенции модераторите да имат някаква учителска или просветителска задача към другите потребители, сакън.

          Как можеш да прецениш модератор, при положение че на модераторите в даден раздел се налага да трият и санкционират много повече отколкото на модераторите в друг раздел, което ги прави обект на много повече псувни и неприязън.

          Абсолютно лишени от смисъл са тия анкети. Не че ми пречат, но като информация няма да дадат нищо обективно. Това колко е харесван или мразен даден модератор няма грам отношение към качеството на работата му.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

            Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
            Анкетата има за цел, да се добие някаква представа, дали модераторите и кои според участниците си вършат работата,ако някой не ти е познат,просто негласуваш за него,поради тази причина няма и минусови гласове.Какво лошо има да се види,кой е НАЙ предпочитан.Много други анкети нищо не доказват,но ги има
            Да но представата, която ще се добие от такава анкета ще е абсолютно погрешна! Например ако се направи и анкета, в която да може само отрицателно да се гласува за модераторите, и после се сравнят двете анкети - положителната и отрицателната, изобщо няма да се очудя ако се окаже че тия дето имат най-много положителни гласове в едната, имат и най-много отрицателни такива в другата анкета! Просто защото за определени модератори, много повече участници имат мнение (било то отрицателно или положително) отколкото за други модератори на по-непосещавани раздели!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #21
              До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Колега, в даскалото най-предпочитаните даскали бяха тия дето ни оставяха да си рисуваме колички и моторчета в тетрадките и да зяпаме бедрата на съученичките. Но от тях нищо не научихме.

              Не че имам претенции модераторите да имат някаква учителска или просветителска задача към другите потребители, сакън.

              Как можеш да прецениш модератор, при положение че на модераторите в даден раздел се налага да трият и санкционират много повече отколкото на модераторите в друг раздел, което ги прави обект на много повече псувни и неприязън.

              Абсолютно лишени от смисъл са тия анкети. Не че ми пречат, но като информация няма да дадат нищо обективно. Това колко е харесван или мразен даден модератор няма грам отношение към качеството на работата му.
              Даскалото отдавна е минало,но помня,че имаше учители,които по някакъв начин те караха да изпитваш интерес към техния предмет,а не да си рисуваш колички.Мислих анкетата да бъде само за модераторите,които не са на тихия фронт,но тогава останалите щяха да скочат,че не са вписани,както "Стас"без да погледне/не,че той е на тихия фронт/,че има втора анкета в чийто списък е.Всеки вижда смисъл в различни неща,едно нещо,което за теб не е обективно,незначи,че и за други е така.

              Коментар


              • #22
                До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                А, бре нЕмате ли си друга работа? Мине-не мине време, някой започва дивотиите. И има доста подръжници. Ако има обидени, има и ЛС. 'Аиде оправяйте се там и не занимавайте всички. А тези анкети не нарушават ли правилата? Намерихте да обсъждате репутацията и на модератори! Май става наложително зачистването на доста от подфорумите.
                Завърших с този емотикон, защото ми стана противно.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #23
                  До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                  Аз гласувах за хората които познавам, в смисъл съм им видял работата.Иначе най прав от всички е Гоблин за харесването на даскалите.Който бие е лош,но и учи.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                    Гласувах и аз. Само да кажа, че е малко субективно, щото аз имам впечатления от някои само. Нещо не виждам Lazar. Дано аз да греша, щото ако сте го пропуснали много кофти. За мен той е на първо място. Няма тема, в която да не вземе позитивно участие. Винаги е помагал на много хора.

                    Общо взето обаче всички модератори сте готини. Продължавайте в същия дух.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                    Коментар


                    • #25
                      До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                      Тази анкета според мен няма смисъл. Трябва да се направи анкета, за модераторите които според нас не си вършат добре работата и не харесваме. Защото например на мен всички модератори са ми или симпатични, или безразлични. Смисъл нямам никакво впечатление от тях. Обаче имам едни двама модератора в целия форум, които от много отдавна ме дразнят и са ми доста неприятни, а дори единия не веднъж съм го виждал да прекалява и да се обажда неподготвен. Нито един от двамата не ме е санкционирал мен лично, просто съм виждал отношението им към други участници.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                        Първоначално публикуван от tangra Преглед на мнение
                        Тази анкета според мен няма смисъл. Трябва да се направи анкета, за модераторите които според нас не си вършат добре работата и не харесваме. Защото например на мен всички модератори са ми или симпатични, или безразлични. Смисъл нямам никакво впечатление от тях. Обаче имам едни двама модератора в целия форум, които от много отдавна ме дразнят и са ми доста неприятни, а дори единия не веднъж съм го виждал да прекалява и да се обажда неподготвен. Нито един от двамата не ме е санкционирал мен лично, просто съм виждал отношението им към други участници.
                        Абе и аз съм виждал модератори и даже супер модератори, да спамят на воля, и да не се самонакзват, ама това им е привилегия за работата която вършат.
                        А че анкетата няма смисъл е много ясно. Даже със самот гласуване в нея, не мога да разбера за какво точно гласува. как да гласувам против някой? или просто като не гласувам?
                        Ама защо па да не си пускаме анкети от време на време? Иначе за какво ни е тая екстра?
                        Утре да взема да пусна анкета кой потребител обича бирата най много, и да вкарам няколко човека
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                          Аз гласувах за всички по няколко причини:

                          1. Не влизам във всички раздели и нямам впечатления от всички модератори, поради което смятам, че анкетата е малко нереална.
                          2. Няма нужда от такава анкета защото модераторите са " доброволци" в тази мисия и всеки работи според свободното си време.
                          3. Не е моя работа да оценявам тяхната работа.
                          4. Администрацията на форума най-добре може да прецени за тяхната работа.
                          5. Приел съм правилата при регистрацията си и съм доволен от форума до този момент.

                          Изразявам само лично мнение!( Както и в другата анкета)
                          Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                          VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                          Коментар


                          • #28
                            До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                            Абе и аз съм виждал модератори и даже супер модератори, да спамят на воля, и да не се самонакзват, ама това им е привилегия за работата която вършат.
                            Е що не ги кажеш?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                              По повод Стас.

                              Аз съм против подобен род обсъждане на работата на модераторите и за момент се бях зарадвал, че ме няма. Предпочитам да ме няма - уточнявам!
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • #30
                                До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                                Уважаеми колеги, единствените които могат да оценяват работата на Модераторите са СуперМодераторите и Администраторите... Единствените които могат да оценяват СуперМодераторите са Администраторите... Единствените които могат да оценяват работата на Администраторите сте всички които пишете тук..., с това че пишете... Ако не ви харесва работата на Администраторите единственото което можете да направите е да спрете участието си тук!

                                Обсъждания с такъв характер до голяма степен ми напомнят едни похвати от миналото... Да припомня, тук демокрация няма и няма да има..., тъй че подобни оценки нямат и смисъл...

                                Въобще смятам да затегнем режима относно обсъжданията на Модератори и техните действия.

                                Напомням на всички че ако имат забележки или смятат че са забелязали нередности, това което трябва да направят, е да изпратят ЛС с подробностите до СуперМодератор или Администратор. Всички други публични обсъждания могат само да ви донесат наказания и дори БАН.

                                Заключвам темата и предупреждавам че последващи подобни теми ще "награждавам" лично и с БАН!
                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 29-03-09, 15:24.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X