Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

    Във връзка с развилите се дискусии относно работата на модераторите напоследък, реших да пусна тази анкета. С нея имам да за цел да оценим техните действия. Моля всеки да гласува по душа.
    Анкетата е анонимна!
    Може да се гласува за повече от една личност!
    Тъй като възможностите за гласуване са 35, а модераторите повече, ще пусна два анкети, за да е обективно и да присъстват всички!
    687
    Венцислав Петров
    6.26%
    43
    Plamen
    2.47%
    17
    Daniel
    2.18%
    15
    alex_markov
    3.49%
    24
    cveti
    3.93%
    27
    Goblin
    4.80%
    33
    kinex
    3.78%
    26
    peppy
    5.68%
    39
    sabin
    3.20%
    22
    Yaro
    4.37%
    30
    Веско
    2.33%
    16
    Жоро Хаджиев
    3.35%
    23
    Тодор (Zaarin)
    3.20%
    22
    Венци- малкия
    3.20%
    22
    Георги Василев
    2.33%
    16
    Димитър
    1.75%
    12
    Жоро Витлиемоф
    2.77%
    19
    Жоро XR 600
    2.62%
    18
    Злой
    3.06%
    21
    Иван Алексиев
    1.60%
    11
    Краси
    2.33%
    16
    Краси Грудев
    1.89%
    13
    Мони
    1.31%
    9
    Паджеровод
    2.04%
    14
    Станислав_
    1.89%
    13
    ТОДОР ХРИСТОВ
    2.47%
    17
    Тануцо
    1.75%
    12
    Тихомир
    3.49%
    24
    Тодор Пашов
    1.31%
    9
    Чавдар (V93)
    3.35%
    23
    Явор-Vromos.com
    2.77%
    19
    Ясен
    2.47%
    17
    братчеда
    2.33%
    16
    митко
    1.60%
    11
    5-ракиев
    2.62%
    18

    Анкетата е изтекла.


  • #2
    До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

    Абре, какво сте ги заяли тези модератори от известно време. Добри, лоши, това са. Никой не им плаща за това. Правят го доброволно и за общото благо. Който не е доволен има пълното право да не чете и пише тук.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

      Аз Гласувах за всичките с ++++++++++++++++++

      Коментар


      • #4
        До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

        Аз не съм пуснал анкетата с лоши чуства,напротив за да няма под общ знаменател недоволства,нека да се види,кой какво прави за форума,има модератори,които не са активни и рядко срещам по темите.За това,че го вършат безплатно е всеизвестно на всички.

        Коментар


        • #5
          До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

          Аз Гласувах за всичките с ++++++++++++++++++
          Натегааааааач!


          Във връзка с развилите се дискусии относно работата на модераторите напоследък, реших да пусна тази анкета

          Трябваше да пуснеш "отрицателна" анкета.
          Така хем ги блъскаш по главите, хем всички са +.
          Мноооого дипломатично, то хората да кажат.
          Всички модератори си вършат сигурно добре работата. Но като сте решили да ги гризкате
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #6
            До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

            Е няма ли кой да види процентите? КОЕ Е 100? Нещо математиката не ми се връзва.
            Последно редактирано от Пенчо; 27-03-09, 18:58. Причина: допълнение

            Коментар


            • #7
              До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
              Аз Гласувах за всичките с ++++++++++++++++++
              Натегааааааач!


              Във връзка с развилите се дискусии относно работата на модераторите напоследък, реших да пусна тази анкета

              Трябваше да пуснеш "отрицателна" анкета.
              Така хем ги блъскаш по главите, хем всички са +.
              Мноооого дипломатично, то хората да кажат.
              Всички модератори си вършат сигурно добре работата. Но като сте решили да ги гризкате
              Ами пусни и ти една анкета

              Коментар


              • #8
                До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                Аз Гласувах за всичките с ++++++++++++++++++
                Това си е твое право,не е нужно да го казваш,едиствено администратора "Венцислав Петров" може да види кой за кого е гласувал.Анкетата е анонимна.

                Коментар


                • #9
                  До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                  Я Венци петров е понижен в обикновен модератор. Има други. Ша ти се разсърдят.

                  Я само ми обясни, ка да оценя даден модеретор. Като му е незадоволителна работата, или пък се преработва? Гледам си доста имена, и да си кликвам на което си реша?
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                    Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                    Аз Гласувах за всичките с ++++++++++++++++++
                    Натегааааааач!


                    Във връзка с развилите се дискусии относно работата на модераторите напоследък, реших да пусна тази анкета

                    Трябваше да пуснеш "отрицателна" анкета.
                    Така хем ги блъскаш по главите, хем всички са +.
                    Мноооого дипломатично, то хората да кажат.
                    Всички модератори си вършат сигурно добре работата. Но като сте решили да ги гризкате
                    Колега не така с рогата на предДа не спамим темата
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                      Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
                      Това си е твое право,не е нужно да го казваш,едиствено администратора "Венцислав Петров" може да види кой за кого е гласувал.Анкетата е анонимна.
                      ОкИзвинявайте ако с нещо съм сгафил темата

                      Коментар


                      • #12
                        До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                        Тия анкети според мене нищо не доказват и нищо не показват! Няма как резултатите от тези анкети да отразяват реално одобрението или неодобрението на даден модератор! Ето например аз повечето от тези модератори изобщо не ги познавам като такива, нямам наблюдения над работата им и съответно не мога да гласувам нито положително нито отрицателно за тях. Предполагам че има много участници като мене, така че в крайна сметка ще се получи така че най-много гласове (в случая положителни, щото няма възможност за даване на отрицателни) ще съберат модераторите на най-посещаваните раздели! Това обаче не е справедливо спрямо някои модератори, които макар че модерират по-непосещавани раздели, си вършат перфектно работата там!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                          Може hamilton да ми се обиди, но моля да ми простите.
                          Считам, че тази тема трябва да бъде ЗАКЛЮЧЕНА.

                          Плюем постоянно по държава, политици и т.н.
                          Ние българите сме малко мазохисти.
                          Нямаме ли си достатъчно самочувствие и теми за дискусия? На мен лично ми е писнало да гледам анкети от подобен род.
                          Ами всеки си има хора, които му допадат и които не му допадат.
                          Ние си пишем, ето дори аз съм наказан в момента и какво толкова?
                          Аз си имам самочувствие и всеки от вас си има самочувствие. То не зависи от модераторите и от техните наказания.
                          Но не бива да подронваме авторитета на Форума с такива въпроси.
                          Все пак тук влизат и гости
                          Колкото до работата предлагам да има системен организиран достъп до служебна такава анкета. Резултатите от нея да се разглеждат от администратора и модераторите и те да взимат съответните мерки. Право на глас да имат членове с еди какъв си рейтинг/публикации/.
                          Такава анкета и няколко подобни касаещи форума, трябва да бъдат "служебни", анонимни и да се дава периодично отчетност.
                          Иначе, само лицимерие и лични отношения.
                          Още веднъж се извинявам! Доста нов съм. Но така мисля!
                          Последно редактирано от nikita66; 27-03-09, 19:47.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            Тия анкети според мене нищо не доказват и нищо не показват! Няма как резултатите от тези анкети да отразяват реално одобрението или неодобрението на даден модератор! Ето например аз повечето от тези модератори изобщо не ги познавам като такива, нямам наблюдения над работата им и съответно не мога да гласувам нито положително нито отрицателно за тях. Предполагам че има много участници като мене, така че в крайна сметка ще се получи така че най-много гласове (в случая положителни, щото няма възможност за даване на отрицателни) ще съберат модераторите на най-посещаваните раздели! Това обаче не е справедливо спрямо някои модератори, които макар че модерират по-непосещавани раздели, си вършат перфектно работата там!
                            + 1

                            Коментар


                            • #15
                              До: Анкета 1. Дайте своя глас за работата на модераторите!

                              Благодаря, че не си ме включил!
                              Считам, че работата на модераторите на един форум не подлежи на коментар. Екипът се одобрява от собственика/админа на форума и едва ли който и да било потребител има право да го коментира. Тук не сме Народно събрание и не ни избират с местни или национални избори!

                              Айде стига!
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X