Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Активност на профил след излизане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Активност на профил след излизане

    след като потребител излезе т форума, но не от бутона ИЗХОД, а направо затвори прозореца, колко време неговият профил остава активен и е онлайн?

  • #2
    5 мин!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров
      5 мин!
      хмм много интересно при мен си работи и след 2-3 часа, можеби проксито на рутера ми го подържа...... сега се хвърлих в размисли.....
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        и аз мислих, но се сетих, че съм кликнал на автоматично влизане и така не ме пита за вход като влизам

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от fanatic
          Първоначално публикуван от Венцислав Петров
          5 мин!
          хмм много интересно при мен си работи и след 2-3 часа, можеби проксито на рутера ми го подържа...... сега се хвърлих в размисли.....
          Akтивност означава че другите те виждат като активен потребител, ако не правиш нищо и след 5 мин. някой друг влезне във форума няма да те види активен, а в твоя броузър докато не го рвфрешнеш си показва актив (и при рефреш пак ще си активен тъй като това си е активност)

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от alex_markov
            Първоначално публикуван от fanatic
            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            5 мин!
            хмм много интересно при мен си работи и след 2-3 часа, можеби проксито на рутера ми го подържа...... сега се хвърлих в размисли.....
            Akтивност означава че другите те виждат като активен потребител, ако не правиш нищо и след 5 мин. някой друг влезне във форума няма да те види активен, а в твоя броузър докато не го рвфрешнеш си показва актив (и при рефреш пак ще си активен тъй като това си е активност)
            ма ти съвсем ме взе за юзър
            10х все пак
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              вчера бях неприятно изненадан, че ми се наложи да се логвам наново... едвам си намерих паролата

              сакън, като че ли ще теглиме пари от форума
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Сори но както забелязвате и без да има пари за теглене хакерите вече живо се интересуват от нас. Дали че станахме популярни дали за друго но е факт. Тъй че съжалявам но се налага постоянното затягане на мерките за безопасност...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Щом е за добро, давай, няма проблеми.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X