Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На къде върви този форум? Защо така?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Венци го е казал много добре ...

    Ама и аз да .... Моля, пестете си "мастилото" и пишете само ако можете да дадете нещо наистина смислено на околните ... знания, опит, идеи ...
    Иначе нещата много се разводняват!
    Поне аз така правя и мисля ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      Форума ме кефи
      Каквото не ми харесва - не чета и най-вече не давам мнение за неща които не ме вълнуват.
      Виждал съм в други форуми реитинг на темите и на потребителите, ако е възможно тук да се имплементира нещо подобно може би ще е коректив за някой хора какво мислят другите за тяхното присъствие във форума?

      Коментар


      • #18
        Ако се стараем да пишем повече технически теми и по малко общи приказки, мисля че проблемите и сърдитите ще намалеят. Аз поне напоследък така правя. Иначе по теоритични въпроси може да се спори много и се напряга излишно обсановката. Задавате ли си въпроса защо като седнем на маса не спорим за подобни неща???

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от sabin
          Задавате ли си въпроса защо като седнем на маса не спорим за подобни неща???
          щото има за пиене колега .А за общите приказки ......и простотии цяла тема
          Сега сериозно мисля позитивно и ,че форума си върви добре и ще стигне там за където е тръгнал .На мен ми харесва форума такъв какъвто е .Всеки излага собствени виждания, търси съвети ,очаква предложения за отстраняване на възникнал проблем .Търси и очаква помощ от съфорумците.


          Има и проблеми.Прави впечатление ,че вчера /по точно снощи /прехвръкнаха много искри между някой съфорумци . И пак всичко се свежда до някои основни правила дадени от админа ,описани най-горе ,но никой несъобразяващ се с тях.Четете цялата тема ,а не само последния пост, за да сте в час с това което се разисква ,а не само заглавието на темата .Така няма да се изказвате неподготвени или да обсъждаме нещо, което е обсъдено на по предишната страница.Дразгите започват когато някой каже .."ти нищо не разбираш "Ами представете си ,че наистина може да се обиди ,ако си вади хляба точно от това ,за което вие му казвате ,че не разбира.Бъдете коректни .
          Иначе форумчето си е приятно .Знаем кой кой е. Знаем какви животинки има тоя или оня от нас у дома и т.н.ЕДно семейство ,кви лагери ,кви групички ,кви моторджии,кви джипари .
          Успех на форума
          B+

          Коментар


          • #20
            Здравейте

            Незнам точно какво е предизвикало тази тема и мненията в нея, но някакси се прокрадва чуство за точно определена случка.Ако е така предлагам на участниците в нея да си поговорят.

            Също така незнам до колко хората тук пишат и в други форуми из интернет, но лично моето мнение е че този форум е невероятен и уникален в интернет пространството. Още с влизането в него и разглеждането на няколко теми в теб се поражда приятно чуство , чувство на близост топлота , на сигурност. По всички други форуми заявданията надлъгването плуенето самного повече и в основата на всчка тема.
            Тук приятелското дори леко бащинско поведение на Венци Петров , обясненията и съветите на Fulda,DANI , VoIk , Mitkov и всички останали , готовноста на всички да помагат с каквото могат и да си дадът адреси телефони и какво ли още не - ТОВА ГО НЯМА НИКАДЕ ПО НАШАТА ТАТКОВИНА БРАТЯ.

            Досега не съм присъствал на събиране, нито на истинско състезание но повярваите ми Вашите мнения ,Вашите теми ми дават сили да слезна долу в гаража и да продъжа да "удрям здраво с чука" по "новият" ми SAMURAI купен за 3000 лв. Но ще ви кажа нещо ще продължа да го правя независимо дали ще си купя ТOYOTA MERCEDES WRANGLER RAM или каквото и да било за 10000 за 100000 ако ще и за 1 000 000 лв.

            Мисля че имaше някакъв лозунг от рода на ОffRoad трябва да си достатъчно луд за да го правиш КАДЕ ГО ЗАБРАВИХТЕ

            btw> колата ми в момента е Рено Невада пак 4х4 де , комби с "висока проходимост" , бях го окопал доста гадничко на едни язовир , един дядо минава и вика "Абре момче може ли да ти е толкова акъла да я вкараш там тая кола"

            Е надявам се да съм ви го повдигнал малко!!! ...... настроението и да не сме се разпаднали до пролетта /тогава се надявам да съм готов с машинката , ако се затрудня ще потарся помощ МИСЛЯ ЧЕ ЗНАМ КАДЕ ДА Я ТЪРСЯ/ за да мога още по силно да почувствам тази магия, МАГИЯТА НА ОФРОУДА , МАГИЯТА НА БЪЛГАРСКИЯТ ОФРОУД
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #21
              В този форум пишат основно мъже и мисля, че няма нищо лошо някой да изкаже малко по-грубо своята позиция / не сме мимози /, аз лично съм много доволен, че научих много ценни неща точно оттук..
              Лично аз абсолютно никога не съм делил джиповете на скъпи и евтини, а на истински и ментета! Затова толкова уважавам УАЗ-а и ми е смешен TOUREG а или как там се пишеше..
              И не виждам защо трябва да твърдя, че Елтън Джон /чиито песни харесвам/ е мъжкар, само и само да не ми се обиди някой негов почитател..

              Ей, я се стегнете, Хънтъра ви каза - всички тука са пичове, просто трябва по-често да затъваме и да се вадим, в тая фантастична страна има толкова необходени места!!

              P.S. Някой да знае по-красива и разнообразна страна на толкова малка територия?! Ще ми е интересно да чуя коя..

              Коментар


              • #22
                да се върнем към цитата на моята тема за тойота...
                Целта ми не е била в никакъв случай да убеждавам някой, че Toyota is the Best или да си купува такава! дори и аз не съм с ТЛК /вече/...

                просто съм предположил, че не всеки има тази информация - реално Тойота е световен монополист, притежавайки 40% от автомобилната индустрия в света!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Volk
                  В този форум пишат основно мъже и мисля, че няма нищо лошо някой да изкаже малко по-грубо своята позиция / не сме мимози /, аз лично съм много доволен, че научих много ценни неща точно оттук..
                  Лично аз абсолютно никога не съм делил джиповете на скъпи и евтини, а на истински и ментета! Затова толкова уважавам УАЗ-а и ми е смешен TOUREG а или как там се пишеше..
                  И не виждам защо трябва да твърдя, че Елтън Джон /чиито песни харесвам/ е мъжкар, само и само да не ми се обиди някой негов почитател..

                  Ей, я се стегнете, Хънтъра ви каза - всички тука са пичове, просто трябва по-често да затъваме и да се вадим, в тая фантастична страна има толкова необходени места!!

                  P.S. Някой да знае по-красива и разнообразна страна на толкова малка територия?! Ще ми е интересно да чуя коя..
                  Правилно! Ако гледаме на всеки събеседник като на приятел, няма да се обиждаме толкова лесно и няма да се дразним толкова лесно!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X