Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

    Тъжно, много тъжно

    Коментар


    • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И аз съм преглътнал няколко неща от тогава. Не свързани със стоки или услуги, предлагани от някой тук, а по принцип. Вече станахме много хора, доста със силни характери, и конфликти са неизбежни. Трябва ли да заприличваме на морето от простотия, злоба, завист и всичко друго навън?
      Жалко, много жалко! Но нека не бъркаме силен характер и болно его!
      Силният характер, подплатен с обективност, добрина, толерантност и добро самочувствие, не би забъркал такива каши!!!
      Хора, помислете си какво ВСЪЩНОСТ ни показвате.....Засрамете се и се поправете! Много ви харесвах до вчера, четейки мненията ви. Искам да ми е приятно в компанията ви и утре!!!
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

        Хората са интересни Социални създания, когато се запознаят, са склонни да проявяват известна толерантност (е не всички), но след известно време на "съжителство" Напрежението се натрупва и само се чака Искрата, а както знаем като търсим - ще намерим...
        Та затова казах в предишното си мнение че тези теми са причина и повод за Големи скандали, според мен напълно излишни, макар и заинтересованите страни да не се съгласят с мен
        Единствената ми молба е да запазим добрият тон

        Коментар


        • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

          По молба на Венци който в момента е възпрепятстван да се добере до компютър заключвам темата. По-късно той ще вземе отношение!

          Коментар


          • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Дааа, болеста е вече почти година . Чета и се чудя -детки болести или старчески деменции......Боли ме за форума , но все по-рядко намирам какво да чета.Нещата толкова се изкривиха..... А некоректност от колеги в изобилие!
            Така е защото все повече хора искат форума да направи нещо за тях, и все по-малко мислят, какво те могат да направят за форума.
            И всички се питаме какво става.
            Като динозаврите преди милиони години - питали, питали, и накрая умрели.

            Коментар


            • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

              А на мен днес ми зададоха въпросът: Защо надценявам хората тук...? И ми беше много трудно да намеря отговор...

              Публикациите от по-горе, с известни изключения от явно мъдри хора са пример за това с което се започна темата и което написах, че даже и се трудих да давам примери... "Животът" ме опроверга като надмина във всички аспекти моите художествени хиперболи... Ей затова уважаеми и не толкова уважаеми колеги демокрацията никога и никъде няма да успее... Защото беше достатъчно да си позволя една вечер по-далече от компютъра и телефона и веднага се стигна дотук... И сега какво? Доволни ли сте? Ще спите ли по-добре? Имате ли чувството за изпълнен дълг? На мен ми горчи, макар че не съм участник във вашето "представление"... пък на вас да ви е сладко...!

              Във връзка с действията и бездействията днес се променят следните правила тук:

              1. Премахва се привилегията на участниците с +ПЛ на безплатна реклама и популяризиране на тяхната дейност.
              2. Всеки който иска да рекламира фирмата или дейността си тук, заплаща съответната такса и има право на съобщение в определеният форум. Рекламата тук е платено съобщение и не гарантира каквото и да е на другите участници от страна на портала или другите участници.
              3. Всички досегашни реклами на хора или фирми ще бъдат изтрити освен ако нямат договор за реклама който се доказва само и единствено с наличието на символът ТП под името.
              4. Всякакви обсъждания на стоки и услуги предоставяни от други участници са забранени и се наказват включително и с бан ако е необходимо.
              5. При случаи на измама или некоректни взаимоотношения между участници виновната страна при желание отнася проблемът до компетентният съд на Р. България и има правото да коментира проблемът тук едва след решение на съда.


              Съответните промени в документите и правилата на форумите ще бъдат отразени до няколко дни!

              Като заключение ще цитирам написаното малко по-горе... Помислете по него... заслужава си...
              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Така е защото все повече хора искат форума да направи нещо за тях, и все по-малко мислят, какво те могат да направят за форума.
              И всички се питаме какво става.
              Като динозаврите преди милиони години - питали, питали, и накрая умрели.
              VPetrov.photography

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X