Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

    Аз не виждам къде се оплаквам от джипката си тук в тази тема??

    Мисля темата е измамата и дали тя да бъде обявена и дискутирана, е ти не виждаш измама в действията си разбира се...

    Да обявиш и да продадеш няколко годишни неща за чисто нови, да укриваш всичките документи по подръжката на колата и едва след като платих цялата сума в кеш и минахме нотариуса ми предаде историята на колата, където ясно се вижда колко годишни са новите гуми и газова!

    Ето това наричам измама!!!
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

      Колеги, както каза Петя, все се надявам, че Форума ще преболедува от детските си болести, но това май е още далеч. Може аз да съм старомоден, но държа на понятия като приятелство, разбирателство и коректност. От друга страна, като си купувах Рейндаж, го огледаха двамата най-добри познавачи на марката, караха го, проверявахме го и в момента съм на 7-то небе с него. Жоро, къде си гледал?
      Не знам, кофти ми е от такива теми напоследак, кой крив, кой прав, виновни, невинни...
      Простете ми за несвързаните брътвежи, просто ми е тъжно.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

        Жоро, като ти гледам новия подпис нещо не ми се връзва. Искаш да променяш нещата за добро, а си готов да си тръгнеш първия път в който не ти разрешат да постъпиш както намираш за добре, поради противоречие с правилата. Разберете с с Голди както намерите за добре, но не виждам защо казваш сбогом на всички останали. Не може да се сърдиш на всички за това, че правилата на форума не се променят мигновенно, въпреки, че вярваш в своята правота.
        Извинявам се за спама, надявам се това да не стане поредната тема със сърцераздирателно напускане на някой уважаван участник и убеждаване от колегите да остане! Постъпи както намериш за добре!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
          Това не е решение - като се ядоса някой, може да напише куп глупости и отговорите ще бъдат на същото ниво.

          Това трябва да е предварително модериран раздел, и задължително с такса. Тогава няма да се злоупотребява лесно.
          Според мен това може да послужи за основа в/у която да се изработят правилата.
          Поздрави

          Пс. Колега Бат Георгеон, пиши каквото искаш, прави каквото можеш ама моля те махни това "Сбогом", че ми действа на нервите - като че ли ще рипаш от някъде.
          Последно редактирано от T.T; 06-03-08, 18:55. Причина: правопис
          Тодор Томов
          =============================
          Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
          Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

          Коментар


          • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Аз не виждам къде се оплаквам от джипката си тук в тази тема??

            Мисля темата е измамата и дали тя да бъде обявена и дискутирана, е ти не виждаш измама в действията си разбира се...

            Да обявиш и да продадеш няколко годишни неща за чисто нови, да укриваш всичките документи по подръжката на колата и едва след като платих цялата сума в кеш и минахме нотариуса ми предаде историята на колата, където ясно се вижда колко годишни са новите гуми и газова!

            Ето това наричам измама!!!
            Ами, Голди да ти оправи газовата и смени гумите с нови!
            Или да ти връща пари, според амортизацията!!!
            Макар, че...! Ти нови гуми не си ли виждал бе човек?!
            А ти му оправи гаранционния компютър!!!
            Или си разменете фактури, за едни пари!!!
            Разберете се по мъжки!
            Голям сериал стана пак.
            Голями драми и "СБОГОМ"
            и тайно избърсване на просълзени очи
            и въздишаща аудитория!
            Поне вкарайте реклами,
            та да има полза, за някой дом,
            за сираци примерно.
            Без туй използвате праймтайма на форума....

            Коментар


            • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

              Сервизирането не се отнася до счупените пласмасови елементи, нито до спуканото бензиново съединение в следствие на дългото некаране на джипа. BatGeorgeone идеално знае това (стоенето в гараж). Другото, което знае в подробности е работата в част гуми, защото той лично е работил там и за което му е плащано(лично от мене). Т.е. той е напълно в час с нещата.Лично той се е възползвал от услугите на сервиза, при това напълно безплатно или с минимално плащане на материали и стоки. Всичко това, защото съм смятал BatGeorgeone За приятел и защото ми е приятно да се занимавам с хобито си - джипове.
              LZ1VMH

              Коментар


              • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                Ето за това е хубаво да има съд който да се занимава с тези неща.А не всички да се занимават с това атмосверата се нажежава до крайност следват обиди напускане и тем подобни.Истинските мъже са великодушни.Е п.......л ме е еди койси нищо да съм гледал.Има една поговорка Кьорав карти не играе.Да гледаме весело на живота па следващия път ния ще го сложиме този некоректния на килимчето.Има време цел живот е пред нас
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                  Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                  Е п.......л ме е еди койси нищо да съм гледал.Има една поговорка Кьорав карти не играе.Да гледаме весело на живота па следващия път ния ще го сложиме този некоректния на килимчето.Има време цел живот е пред нас
                  Ако разсъждаваме така, никой няма да спечели. Например: Утре си купуваш хляб. Оказва се пълен с хлебарки. Но ти си траеш. И не само ти а и десетките хиляди, които се прецакват след теб. На следващия ден си взимаш от някой магазин надуваем дюшек. Е спукан е. Нищо. Още стотици хора се минават, щото си мълчиш. Нали този форум е едно затворено общесство, в което трябва да си имаме доверие? Или греша?
                  Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 06-03-08, 19:31.

                  Коментар


                  • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                    Хайде, разберете се на ЛС!
                    Вижте се, поговорете си
                    и стигнете до взаимоизгодни "изводи".
                    Нали сте приятели?!
                    И после, пуснете една тема тук,
                    че да видим и ние.
                    И да ви свалим шапка,
                    за мъжкото отношение
                    и интелигентно поведение
                    в публичното пространство
                    на форумЪт!!!!

                    ПП Пълният член е,
                    за да дразня Симеон!!!

                    Коментар


                    • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                      Аз сега така и не разбрах ще си ходи ли Горгоната или само ни плаши?
                      Аз не искам никого да защитавам и да заемам нечия страна, но не виждам причина да се оплакваш от покупка която САМ си решил да направиш.
                      И последно, понеже виждам че си ми дал картон за обида без въобще да съм те обиждам и без дори да съм те споменал, ще ти припомня твоето некоректно отношение когато преди време отново САМ реши че искаш да купиш моят джип. Направи ме на маймуна да му поръчвам компютър 3 дни преди Нова Година с доставка с експресен куриер за да може да пътуваш с колата на 2-ри Януари. След този целия пожар реши че колата не ти трябва. Аз сега да публикувам ли фактурите? Вярно света не се върти около теб. А Ива? Кара Самурай та се къса! Никой не ти е виновен, че нищо не разбираш от коли. И 1001 стоки да отвориш в багажника все тая! Това с нищо не прави колата по-кола.

                      Коментар


                      • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                        Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                        Аз сега така и не разбрах ще си ходи ли Горгоната или само ни плаши?
                        Аз не искам никого да защитавам и да заемам нечия страна, но не виждам причина да се оплакваш от покупка която САМ си решил да направиш.
                        И последно, понеже виждам че си ми дал картон за обида без въобще да съм те обиждам и без дори да съм те споменал, ще ти припомня твоето некоректно отношение когато преди време отново САМ реши че искаш да купиш моят джип. Направи ме на маймуна да му поръчвам компютър 3 дни преди Нова Година с доставка с експресен куриер за да може да пътуваш с колата на 2-ри Януари. След този целия пожар реши че колата не ти трябва. Аз сега да публикувам ли фактурите? Вярно света не се върти около теб. А Ива? Кара Самурай та се къса! Никой не ти е виновен, че нищо не разбираш от коли. И 1001 стоки да отвориш в багажника все тая! Това с нищо не прави колата по-кола.

                        Бе вие в час ли сте бе !?
                        Я си отивайте да си търгувате някъде другаде и да си продавате боклуците на други балъци !
                        За кви ни взехте тука ? Не сме длъжни да разбираме от всичко ! Аз преди 2 години хабер си нямах от коли а още по малко от джипове и заради разни пишман майстори започнах да си правя джипа сам и да се пазя от разбирачи .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                          Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                          Хайде, разберете се на ЛС!
                          Вижте се, поговорете си
                          и стигнете до взаимоизгодни "изводи".
                          Нали сте приятели?!
                          И после, пуснете една тема тук,
                          че да видим и ние.
                          И да ви свалим шапка,
                          за мъжкото отношение
                          и интелигентно поведение
                          в публичното пространство
                          на форумЪт!!!!

                          ПП Пълният член е,
                          за да дразня Симеон!!!
                          Лично се опитах да попитам BatGeorgeone защо не иска да разговаря с мен. Отказа му беше категоричен, дори леко обиден, като в случая има и свидетел. За мене целия този фарс е изненадващ и показва на колко малко приятели можеш да се довериш. Обмислям и моето оттегляне при изказаните негативни мнения към мен лично. Относно работата на сервиза, правя всичко възможно да е на нужното високо ниво, като смятам, че преобладават доволните клиенти.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                            Лично се опитах да попитам BatGeorgeone защо не иска да разговаря с мен. Отказа му беше категоричен, дори леко обиден, като в случая има и свидетел. За мене целия този фарс е изненадващ и показва на колко малко приятели можеш да се довериш. Обмислям и моето оттегляне при изказаните негативни мнения към мен лично. Относно работата на сервиза, правя всичко възможно да е на нужното високо ниво, като смятам, че преобладават доволните клиенти.
                            Голди, аз лично чувам не един и 2 лоши отзива за сервиза ти . Замисли се ! Всички лоши отзиви са свързани с измами и некоректно отношение .
                            Сигурен съм че всеки един път когато си прецакал някого си го осъзнавал и просто си се надявал да минеш между капките .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                              Бе вие в час ли сте бе !?
                              Я си отивайте да си търгувате някъде другаде и да си продавате боклуците на други балъци !
                              За кви ни взехте тука ? Не сме длъжни да разбираме от всичко ! Аз преди 2 години хабер си нямах от коли а още по малко от джипове и заради разни пишман майстори започнах да си правя джипа сам и да се пазя от разбирачи .
                              Никой не те кара да купуваш нещо насила! Това че някой си няма хабер от нещо не го оправдава по никакъв начин за сключена от него неизгодна сделка! Продавача му е показал стоката - да е гледал! А къде да ходим не си ти човека който да определя!!!

                              Коментар


                              • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                                Ако разсъждаваме така, никой няма да спечели. Например: Утре си купуваш хляб. Оказва се пълен с хлебарки. Но ти си траеш. И не само ти а и десетките хиляди, които се прецакват след теб. На следващия ден си взимаш от някой магазин надуваем дюшек. Е спукан е. Нищо. Още стотици хора се минават, щото си мълчиш. Нали този форум е едно затворено общесство, в което трябва да си имаме доверие? Или греша?
                                Ти сам виждаш как стоят нещата.Не всичко става напред с роговете.Това което съм написал е много разтегливо защото затвореното ни общество се състои от много много различни хора с ептен пък различни характери.Просто някакси ако може с най малко обиди и болка.Пиша тука щуротии вместо да си чета техническите неща които ме интересуват повече.А на тебе специални поздрави прочетох първата книга
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X