Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SPAM, възможни решения.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: SPAM, възможни решения.

    Всичко зависи от насрещното поведение.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: SPAM, възможни решения.

      Аз пък не мога да проумея как учасници във такъв форум и то със сума мнения и години наричат организирано състезание - пълна простория!!!
      Аз също получих рекламата и съм доволен защото се информирах по от рано.Миналото състезание когато разбрах вече беше късно да планувам посещението му.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • От: SPAM, възможни решения.

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        ...каза друг с 5 картона дадени от 5 различни модератора Само несправедливи модератори са се навъдили...
        Дай и за моя статистика, че не я виждам цялата
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: SPAM, възможни решения.

          Хм, покана към всички оф-роуд потребители да си купят евтино и ексклузивно билет за оф-роуд събитие (ок, с мотори, ама какво от това) специално за тях като избрана група се разглежда като гнусен спам, сравняван с гугълските карета на балсам за косопад.

          Едно съобщение, за което някой е платил (доколкото знам доста символично), за да покани оф-роуд хората на оф-роуд събитие и да си гарантира, че стигне до максимално много хора, за да няма обидени, дето не са си взели билет с подаръци и т.н.
          Предната пък реклама (преди сума години) беше някаква промоция за джипки по спомен...
          Тоя форум има нужда от пари, за да се издържа. И вярвайте ми всички дето плюете ОФФмедията, че ако не е тя, тук пара няма как да влезе и скоро ще гасим лампите. Той гоблина още преди кусур страници се беше обосновал като хората, след него мисля, че беше абсолютно излишно всичко изписано. И да скачате на Дани, дето над десетилетие се занимава с форума, за да ни е кеф на нас, не е човешко направо
          Лично аз съм навит да има по 100 - 200 лв. годишна такса и всичко да е супер без реклами и глупости, ама ще си коментираме 5 - 10 човека максимум... Щото усещам, че напоследък сме по-силни в приказките, отколкото в делата...
          Да ме прощавате, ама от толкова малка муха такъв голям слон да се прави, не е редно...
          Последно редактирано от izo4x4; 30-05-16, 17:40. Причина: правописни от зор...

          Коментар


          • От: SPAM, възможни решения.

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            А аз имам чувството, че напъните ти да защитаваш правото на собствениците да ни дразнят персонално, са продиктувани от измислената позиция на модератор, мислейки се за нещо над останалите...
            А аз имам чувството че мога да търпя подобни простотии към модераторите които по дефиниция сме по-дебелокожи, но с подобна простотия срещу човека който години наред е изнасял техническата част на форума и от който никой, НИКОГА, не е видял една дума напреки, ти обещавам че при следващото ти самозабравяне с теб ще си пишем пак 2017та. Така ясно ли е, борецо за правда и свобода, ощипан от едно рекламно лично съобщение ?!?

            За останалите обидени - чиято и да е била инициативата за подобен рекламен похват - предполагам че посланието е получено. Аз лично бих го разчел като "пет човека се правиха на маймуни пет дена", но за късмет - не решавам аз. Дали собствениците на форума ще реагират, и ако да - как, ще решат те.

            Темата е (отдавна) изчерпана. Да се чуди човек от къде в мъжки форум - толкова мензис.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X