Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    И аз току що писах на колегата за 4 лепенки.
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
      И аз току що писах на колегата за 4 лепенки.
      И аз си поръчах 6.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Искам да питам откаде мога да си намеря нашивка за дреха на форума.Преди гледах в някоя обява че се продаваха но непомня къде .Благодаря предварително.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
          Искам да питам откаде мога да си намеря нашивка за дреха на форума.Преди гледах в някоя обява че се продаваха но непомня къде .Благодаря предварително.
          Темата е с почти идентично наименование: Как да се познаем на пътя втора част.

          Ето как изглежда върху екипа на Жоро.



          По този повод, припомням, че все пак е хубаво да се ползва търсачката, ако трябва - по-настойчиво, вместо за всички възникващи въпроси да се пита и да се чака наготово някой да посочи отговора.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Темата е с почти идентично наименование: Как да се познаем на пътя втора част.

            Ето как изглежда върху екипа на Жоро.



            По този повод, припомням, че все пак е хубаво да се ползва търсачката, ако трябва - по-настойчиво, вместо за всички възникващи въпроси да се пита и да се чака наготово някой да посочи отговора.
            Мерси колега .Ще се опитам да намеря дали се продават още.

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              И аз писах на колегата за лепенки , но не ми отговаря .

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                При мен има 30 бр. лепенки,без ник.Излязоха по левче,щото нямаше как,да ми ги направят съвсем без пари .Ако на някой му трябват да свирка.

                ПП.диаметъра им е 15 см.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  На мен ми трябват!!! Кога и къде?
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Е,аз по цял ден си вися в гаража.Телефона ми е в подписа,звънни и ще измислим нещо,удобно и за двамата.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Днес си получих лепенките(стикерите) от колегата taran.Благодаря. Ако някои от Габрово изяви желание за лепенка(стикер)да пише на ЛС останаха ми 3бр!
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Вече няма лепенки(стикери)!
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Колеги, Стоян (g_gosho) прави лепенки - тук може да поръчате, има и мейл.
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Някой продава ли още , моля пишете ако има някои на ЛС.Благадаря предварително

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
                              Някой продава ли още , моля пишете ако има някои на ЛС.Благадаря предварително
                              Колко ти трябват бе колега?Имам при мен малко изостанали от последните които правих но без ник и са външни!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Преди време видях на автомобила на някой колега, вътрешна лепенка с диаметър около 8-10см. Е.. дали на някой му се намират?

                                пП. Аз имам 2 външни но не искам да ги лепвам на автомобила защото са големи и външни!!!
                                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X