Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Нарисувай си! Или се научи да си малко по-учтив, когато искаш нещо.
    Зелените чорапи не са извинение.
    Последно редактирано от bodo; 18-01-09, 22:50.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Зъбите са за миене.
      Не винаги.

      Поздрави.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Не винаги.

        Поздрави.
        Съгласен. До половин час, след като си ги мил, няма смисъл.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Чорапките ми са черни. Аз съм лигльо. На моето поделение им викат лигльовците на флота. Каквото искаме си го вземаме. Знам, че никой не ме харесва. Нямам комплекси. Казвам, каквото мисля. Вземам, каквото искам. Не се заяждам с никой. И никой не смее да се заяде с мен. Мразя предупредителните изстрели. Имам си принципи. Парите са за харчене. Колите са за каране. Зъбите са за миене. Просто е. Поздрави.
          След като служиш или си служил във фолота, се дръж подобаващо, би трябвало да си за пример, предполага се, че там сте истински мъже, а не лигльовци.
          Тук такова отношение не се толерира. Ако искаш да пишеш във форума, ще те помоля да промениш начина си на изказване. Твоето винаги е на границата със заяждане. Ако не можеш или не искаш, значи не си за тук!
          Последно редактирано от Peppy; 18-01-09, 21:59.
          LZ1PER

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Заяжданията настрана,не им е тук времето и мястото!Благодарение на стикерите(в частност на Сашо Пунчев),вчера се запознах с много приятен човек(Skorpion BG).Още веднъж,благодаря Сашо!!!
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              само по лепенките можем дасе поэнаваме или натписи offroad-bulgaria.com както е сложил колегата турбото 45

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                След като си служиш или си служил във фолота, се дръж подобаващо, би трябвало да си за пример, предполага се, че там сте истински мъже, а не лигльовци.
                Тук такова отношение не се толерира. Ако искаш да пишеш във форума, ще те помоля да промениш начина си на изказване. Твоето винаги е на границата със заяждане. Ако не можеш или не искаш, значи не си за тук!
                Съжалявам. Не съм искал да обидя никого. Писах поне в три теми за тези стикери. От никъде нищо. Поне да ми кажат, че няма откъде да взема. Ходил съм в рекламни агенции, могат да нарежат отделните цветове, и да ги налепят едно върху друго. Не ме устройва. Просто търся лепенки, какво толкова. Не се моля на никого, но не се заяждам. Както и да е, няма значение. Забравете за лепенките. Поздрави.

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                  Съжалявам. Не съм искал да обидя никого. Писах поне в три теми за тези стикери. От никъде нищо. Поне да ми кажат, че няма откъде да взема. Ходил съм в рекламни агенции, могат да нарежат отделните цветове, и да ги налепят едно върху друго. Не ме устройва. Просто търся лепенки, какво толкова. Не се моля на никого, но не се заяждам. Както и да е, няма значение. Забравете за лепенките. Поздрави.
                  Колега bobo, кажи какви лепенки искаш с ник или без?
                  Правих доста от начало и мисля, че са ми останали стикери без ник, ако искаш пусни ми едно ЛС с адрес и име за получател и ще ти пратя.
                  Няма смисъл "заформилата" бурия да излиза от чашата с вода.
                  Ако искаш с ник, ще ти пусна за печат една дозина.
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Аз пък искам да попитам.Ако си лепна стикер на "Фиестата" няма ли да ми се смеете.Щото се случва някой да има и трудни времена.
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Аз колега на всичките си коли съм си лепнал.
                      И наиш колко е гот да ти свиркат познати и непознати....
                      VITARA, SAMURAI
                      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                      RENAULT ESPACE QUADRA
                      ...и едно сивикче за града...

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                        Аз пък искам да попитам.Ако си лепна стикер на "Фиестата" няма ли да ми се смеете.Щото се случва някой да има и трудни времена.
                        Ония ден пред мен имаше една лека кола с лепенка на форума...май нисан или нещо друго не си спомням..

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Ония ден пред мен имаше една лека кола с лепенка на форума...май нисан или нещо друго не си спомням..
                          Мдам има и един Фиат Купе(Жълт) със стикери на задните колонки

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            има много джипки без лепенки.... предполагам, че собствениците им не са и чували за форума в повечето случаи, та предлагам да ги приобщаваме кой както може
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                              Мдам има и един Фиат Купе(Жълт) със стикери на задните колонки
                              Да и аз съм го виждала този някъде по пресечките на бул.Васил Левски. А чий е?
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                има много джипки без лепенки.... предполагам, че собствениците им не са и чували за форума в повечето случаи, та предлагам да ги приобщаваме кой както може
                                Ми да, аз имам лепенки с моя ник, но още не съм си сложил на пикапа...
                                Искам да ме приобщи някоя от "грация и мощ" и чак тогава....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X