Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    ОК. Знам. Щом не си казАл, че няма за станат, значи ще станат
    Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
      Немогат да ти направят по малко, защото печатат на широкоформатен принтер и те ценообразуват на кв.м и ще остане доста фира, за 1-3-5 бройки (съответно и цената по ниска...е и качеството разбира се)
      А стикерите които са направени до сега излизат от дигитален офсет.( доста по качественни, но и по скъпи)
      Това ми е пределно ясно. Тъй като аз взимам само по четири от вид за себе си останалите 36 от всеки вид ще са или без никове или с никове на всеки, които заяви желание до вторник.

      Аз така или иначе плащам за два квадтарни метра та реших да направя услуга на желаещите - не коментирам цени т.н., защото не ги продавам, а ги раздавам.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
        Това ми е пределно ясно. Тъй като аз взимам само по четири от вид за себе си останалите 36 от всеки вид ще са или без никове или с никове на всеки, които заяви желание до вторник.

        Аз така или иначе плащам за два квадтарни метра та реших да направя услуга на желаещите - не коментирам цени т.н., защото не ги продавам, а ги раздавам.
        Може ли да поръчам 5 бр. без ник и 5 със ник , но ника ми да е на латиница? Кажи цени и как да стане работата?

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
          Може ли да поръчам 5 бр. без ник и 5 със ник ? Кажи цени и как да стане работата?
          +1 Дали може и за мен?

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
            Това ми е пределно ясно. Тъй като аз взимам само по четири от вид за себе си останалите 36 от всеки вид ще са или без никове или с никове на всеки, които заяви желание до вторник.

            Аз така или иначе плащам за два квадтарни метра та реших да направя услуга на желаещите - не коментирам цени т.н., защото не ги продавам, а ги раздавам.
            Ако може 4 броя за външно залепване с ника и как да ти ги платя.Атези от Хилти ще ги взема и тях 0888506221
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
              Четейки тази тема ми се появи вдъхновение да си направя стикери за вътрешно и външно залепване с ника. Исках 4 от всеки вид. Оказва се, че могат да ми направят по четиридесет бройки минимум. Аз така или иначе ще си направя по 4 от вид и остават по 36 за вътрешно залепване и 36 за външно. Ако някой иска - изпращайте заявки в тази тема с ника, който искате да е изписан на стикера до 4ти март.
              Ще взема и аз да се присъединя - моля те пиши ме и мен в бройката.

              4 вътрешни с ник

              Кажо кога ще са готови да ти звънна или пиши едно ЛС моля те.
              Георги Гатев

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                И аз искам 4 за вътрешно лепене и 4 за външно с ника ми Chinela.
                Плащам си каквото си е необходимо....

                Предварително благодаря.

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                  Колеги - проблеми никакви, но пишете какви искате - за вътрешно или външно залепване!?!
                  За вьтрешно,звьнни да се разберем за плащането.Поздрави 0898427573

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                    Аз така или иначе плащам за два квадтарни метра та реших да направя услуга на желаещите - не коментирам цени т.н., защото не ги продавам, а ги раздавам.
                    То всъщност и аз не ги продавам, а уреждам колегите да си ги купят (няма търговия), и като гледам се яваваш като "помощник" което е добре, само трябва да потврд. само за тези 2кв.м ли се отнася или ще ги набираш и за в бъдеще? за да знам как да се отнасям от тук нататък към начинанието, за да нестава хаус.
                    LZ1HRD

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Ако има от тези, дето по-малко се драскат,аз искам 6,може и без ник,ако някой има готови..
                      Абе направо искам 6 външни,квито има

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Пак да балгодаря на колегата Hillti. Днес се видяхме и си получих лепенките. Както винаги без забележки.

                        Едно голямо ЕВАЛА от мен.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Искаме ЧЕТВЪРТА ВЪЛНА!!!
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Здравейте
                            И аз искам 5 лепенки за външен монтажКакво трябва да направя?
                            Поздрави
                            Land Rover Defender 110SW 300tdi

                            Коментар


                            • До: hilllti

                              Явно с лични не става , за това - 0887 33 03 81 .

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                                То всъщност и аз не ги продавам, а уреждам колегите да си ги купят (няма търговия), и като гледам се яваваш като "помощник" което е добре, само трябва да потврд. само за тези 2кв.м ли се отнася или ще ги набираш и за в бъдеще? за да знам как да се отнасям от тук нататък към начинанието, за да нестава хаус.
                                Моето предложение е едникратно и е свързано с това, че ми остават доста свободни сикери. Така, че дерзай си и евала за отзивчивостта - респект!
                                Аз вече набрах достатъчно желаещи и бройката се запълни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X